Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Eurofins Steins

Pracowałeś w firmie Eurofins Steins i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2012-03-08 17:15:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca po 13h,, pan dyr. nawet nie odpowiada na dzien dobry, dziwne uklady,z najomosci i zrzucanie odpowiedzialnosci na innych za swoje błędy, donosicielstwo -wspolczuje sobie i innym;
zdjecie uzytkownika
dawny pracownik - 2012-04-24 15:20:27 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
dno i trzy metry mułu!!!! nigdy nigdy nigdy nie idźcie tam pracować. oszuści, wyzyskiwacze. pół roku wyjęte z życia. nadal rozważam, żeby założyć Czupie (dyrektorek) sprawę w sądzie. Dobry znajomy z PiP cały czas mi to doradza!

Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofins Steins

Twoj email:
Wiadomość: