Eurofins Steins

Malbork

Opinie o Eurofins Steins

pracownik 2012-03-08 17:15:01
praca po 13h,, pan dyr. nawet nie odpowiada na dzien dobry, dziwne uklady,z najomosci i zrzucanie odpowiedzialnosci na innych za swoje błędy, donosicielstwo -wspolczuje sobie i innym;
dawny pracownik 2012-04-24 15:20:27
dno i trzy metry mułu!!!! nigdy nigdy nigdy nie idźcie tam pracować. oszuści, wyzyskiwacze. pół roku wyjęte z życia. nadal rozważam, żeby założyć Czupie (dyrektorek) sprawę w sądzie. Dobry znajomy z PiP cały czas mi to doradza!

ddd 2016-07-11 18:51:59
poprawia sie
mikro 2016-07-28 18:36:44
potwierdzam!! jest dobrze :)
prawdziwe mikro eurofins 2016-09-07 22:52:22
najnowsze komentarze powyżej, dotyczące polepszającej się sytuacji na MIKRO są Z PEWNOŚCIĄ napisane przez kierowników, pragnących pozyskać nowych pracowników. Sytuacja w laboratorium jest niezmienna (a nawet coraz gorsza!) od 2011 roku - patrz opinie i tytuł jednego z najgorszych pracodawców roku. Praca w nadgodzinach (najczęściej nocnych oraz w weekendy i święta) jest od dawna NORMĄ, dodatkowo brak jakichkolwiek pomysłów na polepszenie beznadziejnej sytuacji
laborant 2016-09-14 14:02:05
Zgadzam się z opinią. Dodatkowo należy wspomnieć, że zarobki w tej firmie są śmieszne w stosunku do odpowiedzialności za wykonywaną pracę , wykształcenia pracowników oraz obarczania wieloma obowiązkami jednej osoby...
Zostaw swoją opinię o Eurofins Steins - Malbork
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurofins Steins