JPV LOGISTIK POLSKA

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o JPV LOGISTIK POLSKA

Fanjuliana 2010-06-12 13:52:20
Kierowcy którzy przychodzą do firmy,szybko się rozczarowują pracą i warunkami panującymi w firmie.Gonitwa,brak uznania i szacunku za dobrze wykonywaną pracę.Tutaj nigdy nie będziesz starym szanowanym kierowcą,cały czas zapieprzasz jak młody.Podwyżki które miały być,pozostały tylko obiecane.Oddawanie nadgodzin wszystkich wkurza,bo coś takiego nie ma tu miejsca.Jedynym plusem jest,wypłata zawsze w terminie (CL-Arras),niekiedy pomniejszona o mandaty za zdjątka z fotoradarów.Problemem jest też nagminne zmuszanie do przekraczania 90 godz.(cykl 2 tyg).
Staszek 2010-12-30 15:29:11
zgadzam się, gonitwa, zero informacji a jak jakiś problem wszyscy umywają ręce, wspomnieć też należy do "przedmówcy" że osoby ktore mają tłumaczyć to chyba w momencie przyjęcia do pracy zaczynają się uczyć bo Pani nie potrafi przetłumaczyć słowa "dwa miejsca rozładunku" a co dopiero inne zwroty i wyrażenia, atmosfera pracy masakryczna jedynie ze wypłata raczej na czas ale i ostatnio z tym o tydzień potrafią się spóźnić
anonim 2013-05-27 11:27:59
Zastanawiam się nad pracą w JPV Logistik Polska Tomaszów Mazowiecki i chciałem dowiedzieć się więcej na temat tego jak tam się pracuje. Czy możecie napisać ile miesięcznie się zarabia? Podajcie chociaż taką orientacyjną kwotę
wasyl 2014-01-14 12:25:46
zarabiasz 45 euro plus podstawa jak niedasz rady to pierwsza wypłatę w zębach im oddasz chłopaki piszą prawdę jesteś tam zerem!!!!
pysia 2014-10-11 06:23:51
nie polecam
rudik 2015-09-05 01:47:04
Znajomy pracował w firmie jeszcze kilka lat temu i muszę przyznać , że miło było ostatnio usłyszeć , że dalej nieźle im się wiedzie i są na fali wznoszącej. Ciekawe tylko ile jeszcze i jak długo. Mam nadzieję , że kryzys ich nie spotka. odnośnie wpisu @wasyl to jeśli masz takie mniemanie o sobie to nie ma co Cię wyprowadzać z błędu
Sebek 2016-04-22 09:39:45
Dzień dobry, jestem zainteresowany współpracą z firmą JPV LOGISTIK POLSKA, niestety nie widzę nigdzie aktualnych ofert, czy ktoś z obecnych pracowników wie coś na temat najbliższej rekrutacji i mógłby mi pomóc?
rudik 2016-05-20 22:45:42
Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Sam tu nie pracuje jednak z pracownikami miałem już nie raz możliwość się spotkać. Oby również sprawy związane z finansami były w porządku to będzie można spokojnie aplikować
Zostaw swoją opinię o JPV LOGISTIK POLSKA - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JPV LOGISTIK POLSKA