Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o JPV LOGISTIK POLSKA

Pracowałeś w firmie JPV LOGISTIK POLSKA i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Fanjuliana - 2010-06-12 13:52:20 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Kierowcy którzy przychodzą do firmy,szybko się rozczarowują pracą i warunkami panującymi w firmie.Gonitwa,brak uznania i szacunku za dobrze wykonywaną pracę.Tutaj nigdy nie będziesz starym szanowanym kierowcą,cały czas zapieprzasz jak młody.Podwyżki które miały być,pozostały tylko obiecane.Oddawanie nadgodzin wszystkich wkurza,bo coś takiego nie ma tu miejsca.Jedynym plusem jest,wypłata zawsze w terminie (CL-Arras),niekiedy pomniejszona o mandaty za zdjątka z fotoradarów.Problemem jest też nagminne zmuszanie do przekraczania 90 godz.(cykl 2 tyg).
zdjecie uzytkownika
Staszek - 2010-12-30 15:29:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się, gonitwa, zero informacji a jak jakiś problem wszyscy umywają ręce, wspomnieć też należy do "przedmówcy" że osoby ktore mają tłumaczyć to chyba w momencie przyjęcia do pracy zaczynają się uczyć bo Pani nie potrafi przetłumaczyć słowa "dwa miejsca rozładunku" a co dopiero inne zwroty i wyrażenia, atmosfera pracy masakryczna jedynie ze wypłata raczej na czas ale i ostatnio z tym o tydzień potrafią się spóźnić
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-27 11:27:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Zastanawiam się nad pracą w JPV Logistik Polska Tomaszów Mazowiecki i chciałem dowiedzieć się więcej na temat tego jak tam się pracuje. Czy możecie napisać ile miesięcznie się zarabia? Podajcie chociaż taką orientacyjną kwotę
zdjecie uzytkownika
wasyl - 2014-01-14 12:25:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [anonim - 2013-05-27 11:27:59]:
zarabiasz 45 euro plus podstawa jak niedasz rady to pierwsza wypłatę w zębach im oddasz chłopaki piszą prawdę jesteś tam zerem!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JPV LOGISTIK POLSKA

Twoj email:
Wiadomość: