JPV LOGISTIK POLSKA

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o JPV LOGISTIK POLSKA

Fanjuliana 2010-06-12 13:52:20
Kierowcy którzy przychodzą do firmy,szybko się rozczarowują pracą i warunkami panującymi w firmie.Gonitwa,brak uznania i szacunku za dobrze wykonywaną pracę.Tutaj nigdy nie będziesz starym szanowanym kierowcą,cały czas zapieprzasz jak młody.Podwyżki które miały być,pozostały tylko obiecane.Oddawanie nadgodzin wszystkich wkurza,bo coś takiego nie ma tu miejsca.Jedynym plusem jest,wypłata zawsze w terminie (CL-Arras),niekiedy pomniejszona o mandaty za zdjątka z fotoradarów.Problemem jest też nagminne zmuszanie do przekraczania 90 godz.(cykl 2 tyg).
Staszek 2010-12-30 15:29:11
zgadzam się, gonitwa, zero informacji a jak jakiś problem wszyscy umywają ręce, wspomnieć też należy do "przedmówcy" że osoby ktore mają tłumaczyć to chyba w momencie przyjęcia do pracy zaczynają się uczyć bo Pani nie potrafi przetłumaczyć słowa "dwa miejsca rozładunku" a co dopiero inne zwroty i wyrażenia, atmosfera pracy masakryczna jedynie ze wypłata raczej na czas ale i ostatnio z tym o tydzień potrafią się spóźnić
wasyl 2014-01-14 12:25:46
zarabiasz 45 euro plus podstawa jak niedasz rady to pierwsza wypłatę w zębach im oddasz chłopaki piszą prawdę jesteś tam zerem!!!!
pysia 2014-10-11 06:23:51
nie polecam
rudik 2016-05-20 22:45:42
Moim zdaniem głównym atutem który można wymienić w tej firmie jest atmosfera. Sam tu nie pracuje jednak z pracownikami miałem już nie raz możliwość się spotkać. Oby również sprawy związane z finansami były w porządku to będzie można spokojnie aplikować
Zostaw swoją opinię o JPV LOGISTIK POLSKA - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JPV LOGISTIK POLSKA