DROKOM

Goleniów

Opinie o DROKOM

niko 2014-07-11 22:20
firma która obciąza za wszystko tylko pracują ci którzy muszą
ernest 2014-10-12 10:23
nie polecam trasa landowki obciąza za przepały nigdy nie wiadomo za ile fracht bo nie ma możliwości sprawdzenia
loka 2014-10-16 19:38
Najwiekszy jam w regionie
goha 2014-10-16 19:44
Właściciel to burak jakich mało
olek 2016-04-18 22:16
z tego co wiem to ta firma świdczy pełen zakres usług transportowych i spedycyjnych, zarówno dla małych jak i dużych firm produkcyjnych. Wiodącym kierunkiem podobno ich firmy jest transport do/z Danii, Włoch, Niemiec, wiec na rynki zagraniczne już na pewno.
... 2017-02-24 11:55
płatne od frachtu którego nigdy nie widzisz, obciąża za przepały, oferują 6 tyś i co weekend w domu, w rzeczywistości nie na wszystkie weekendy jesteś, a 6 tyś nie zobaczysz, tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile dostaniesz, często powroty są w sobotę albo wyjazdy w niedziele, zdarza się zostawiać auto i wracać okazjami, także takie to są wolne weekendy, połowa taboru nie nadaję się do jazdy po europie, sporo jazdy landówkami, zimą wyganianie na urlop, jeśli nie ma ładunku to też każą brać urlop, połowa firmy to kierowcy z ukrainy
Zostaw swoją opinię o DROKOM - Goleniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DROKOM