LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG

Kufstein

Opinie o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG

jolek 2016-06-08 21:40:19
Motto waltera to "nie ma ludzi niezastąpionych". Ten w brylach z personalnego lata od szkoły do szkoły w Polsce i namawia żeby się zgłosić do Waltera. Znam 6 języków obcych, ale w Walterze przyda ci się polski do rozmowy z przewoźnikami, czasem angielski. Zarobki, a szczególnie premie są tez bardzo zróżnicowane (wiem bo mój chłopak tam wciąż pracuje). Kobiety NIE MAJA większych szans niż dyspozycja. Nie ma tez szansy na przejście do tzw stabstellen. Tam trafiaja tylko Austriacy.
maaa 2016-08-23 09:09:11
Pracuje juz kilka dobrych lat i nie mam nic do zastrzezenia. Ten kto chce ma mozliwosci i rozwoju(rowniez "stabstellen") i dodatkowych kursow. Dodatkowo wyjazdy sluzbowe i imprezy firmowe. Wg mnie bardzo atrakcyjnie, nie tylko dla osob rozpoczynajacych kariere, ale nawet dla tych z kilkuletnim doswiadczeniem. Moge szczerze polecic!!
auracher 2016-08-30 23:13:35
w miescie nie ma co robic. Obietnice LKW Walter o imprezach firmowych to jakies mrzonki. Raz w roku. W lecie. Trzeba sie usmiechac jak fotograf ci pstryka fotke. parking porazka. atmosfera w pracy dla nowych, porazka. Zadzwon i powiedz, ze przewoznik z polski bedzie obciazony. Za co? dlaczego? nie ma znaczenia. Tylko tlumaczysz. polscy przewoznicy nienawidza cie jak psa, bo to nie Richard ich obciazyl, ale ty. Ze studiami i jezykami nie trzeba byc dysponentem i tlumaczem Austriakow ze wsi w Kufstein.
Zostaw swoją opinię o LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG - Kufstein
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LKW WALTER Internationale Transportorganisation AG