Conkret Sp.J.

Toruń

Opinie o Conkret Sp.J.

essa 2010-04-30 12:30:39
Dramat. Kierownik niekompetentny. Trzeba przynosić własne narzędzia do pracy np. noże do krojenia folii, klucze, szczotki. Maszyny chyba z lat dwudziestych XIX wieku, pracuje się w stu procentach na regranulacie, co odbija się oczywiście na wydajności, więcej jest odpadu niż dobrego produktu. Ale trzeba jechać na maksymalnych obrotach. Efekt: człowiek lata jak poparzony, poobijany i zasapany. A płacić oczywiście nie chcą. Szczerze nie polecam!
szrek 2010-12-13 00:17:23
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] banda złodzieji i tyle
anonim 2011-08-03 09:36:24
Dramat. Kierownik niekompetentny to mało powiedziane, chyba powinien przejść jakies szkolenie na pracownika biurowego bo nie za bardzo zna przepisy i prawo pracy, a takze swoje zadania i obowiązki, ze wszystkim najlepiej odsyłałby do wlk rychnowa gdzie znajduje sie matka tej firemki. Maszyny stare jak swiat chodzi mi tu o wytłaczarki do folii, ciągle sie psują i trzeba latać koło nich jak poparzony, narzedzi pracy oczywiście nie dostaniesz trzeba nosić swoje co bardzo mnie zdziwiło zeby nawet noża tapicerskiego nie dostać... Do tego system pracy w ruchu ciągłym (czterobrygadówka) i [usunięte przez moderatora] wypłata w porównaniu do wykonywanej pracy, aż żyć sie odechciewa. NIE POLECAM!!!! SYF!!!
essa 2012-03-29 23:33:26
Conkret, niekonkret! Całe szczęście mam za sobą ten syf. Teraz pracuję w Belgii również przy rozdmu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Różnica jest jak niebo i ziemia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany robotą za granicą mógłbym jakoś pomóc. Nie to, że załatwić robotę, bo takich możliwości nie mam, ale podsunąć kandydaturę babce z pośrednictwa. Ja jeszcze dwa miesiące pracuję przez Randstad belgijski(w czerwcu przechodzę na stały kontrakt bezpośrednio w firmie). W Polsce dla niego rekrutują W&SB z Krakowa i Pran, chyba z Poznania. Babka, o której mówię jest Polką, nie ma problemu z dogadaniem. Warunki pracy drastycznie różne niż w Polsce. Randstad oferuje chatę, też nie najgorzej(choć mogłoby być lepiej). Nie są to baraki tylko normalne mieszkania. Mi ściągają co tydzień 90 euro. Kasa to około 1400-1500 euro miesięcznie już po odliczniu chaty. Warunek: komunikatywna znajomość angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego. Wiecej info na maila: la_bociano@wp.pl. W tytule piszcie "Robota w Belgii", oczywiście jeżeli ktoś jest zainteresowany.
Mimi 2012-09-06 13:10:34
Jak tam nowy Kierownik?
smaszi 2012-09-06 21:14:41
Mimi - 2012-09-06 13:10:34

Jak tam nowy Kierownik?
Nowy wydaje się kompetentny i w ogóle wreszcie coś się tu zmienia na lepsze. Porządek i inwestycje w maszyny oraz ludzi. Oby tak dalej.
ja 2012-09-14 13:30:49
Nowy kiero porządki robi? Co myślicie o tym wszystkim?
Gość 2012-09-22 12:46:27
ja - 2012-09-14 13:30:49

Nowy kiero porządki robi? Co myślicie o tym wszystkim?
W koncu ktos robi co do niego nalezy. Mi zdecydowanie lepiej pracuje sie gdy wokolo nie ma syfu.
lol 2012-11-20 14:54:07
Minęły prawie trzy miesiące jak jest nowy Kiero. Nowe porządki i zasady... ciekawe co z tego będzie dalej...?
anonim 2014-09-26 14:30:50
Nowi ludzie, nowe porządki, ale teraz jest ok. Przynajmniej wiadomo jakie zasady i czego oczekują.
Dyektorzy w końcu kompetentni i nie dają sobie kitu wciskać. W końcu mają coś do powiedzenia a nie takie popychadła.
witek 2015-01-17 12:37:42
płacą mniej niż na umowie, tak jakby potrącili za coś nawet nie wiadomo za co
asek 2015-01-27 10:01:32
masz na umowie przykładowo 2000zł brutto, wchodzisz sobie na internet na przelicznik brutto netto i wychodzi ci na przykład 1500zł netto. Dziesiątego dnia miesiąca na kwitku okazuje się, że masz np. 1450 albo 1420zł netto, a powinieneś mieś 1500. Dla niektórych 50-100zł to mało, ale każdy tam dojeżdża z jakiejś odleglosci a to już jest na paliwo na przykład. Atmosfera jest za to bardzo dobra, nie ma kapusiów, ty masz po prostu robić i tyle. Mało jest takich zakladow w okolicy gdzie cię nie pod..dolą.
anonim 2015-02-05 12:17:55
nigdy nie zarobiłem w Conkrecie mniej niż 2000 do ręki
1111222444 2015-07-29 11:49:57
szukam pracy biurowej jest na coś szansa, a ten product manager jest jeszcze wolny, warto aplikować, napiszcie coś
do pejo 2015-08-13 18:10:45
do pejo - nie twierdzę że szukam pracy jako product manager, pejo - pracujesz w conkret że tak się boisz że ktoś tam pracę dostanie, boisz się o siebie, a może sam masz ochotę na to stanowisko
anonim 2015-08-14 21:41:28
Jak moga placic mniej niz na umowie, ile dostaje sie na produkcji, szkoda ze ten conkret poza toruniem
ardo 2016-05-14 20:46:06
Na stanowisku product managera są bardzo fajne pieniądze @hugytf, tylko no same wymagania również mogą Cię przerosnąć. Bowiem oprócz tego wykształcenia wyższego i doświadczenia, to musisz doskonale posługiwać się językiem angielskim, zarówno w mowie jak w piśmie
Zostaw swoją opinię o Conkret Sp.J. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Conkret Sp.J.