Sklep Wielobranżowy s.c E.Ziobro-Bogdanowicz, K.Ziobro,S.Ziobro, K.Bogdanowicz

Żagań

Opinie o Sklep Wielobranżowy s.c E.Ziobro-Bogdanowicz, K.Ziobro,S.Ziobro, K.Bogdanowicz

anonim 2010-04-30 09:18:38
Chciałabym poinformować wszystkie osoby,które chciałyby pójść tam do pracy ,że wchodzą tym samym w konflikty rodzinne które maja tam miejsce ,a Pani (usunięte przez administratora) traktować Was bedzie jak przysłowiową służącą , każac co dzień czyścic pólki choc w umowie o prace nie ma sprzątania toalety czy półek tylko masz napisane sprzedawca. Jej mąż bedzie Cie podrywał i stwarzał wrażenie ze niby nic a mimo chodem padac bedą niedwuznaczne propozycje. Ty poczujesz sie jak śmieć ,za wszystko będziesz obwiniana i brac udział musiala bedziesz w kłotniach z jej bratem , odradzam prace w tej firmie to znaczy w kiosku ruchu pod ratuszem w Żaganiu bo nabawic sie można wrzodów żołądka, i stracic pewnosc siebie, co by sie nie stało to zawsze bedzie Twoja wina ,a Pani(usunięte przez administratora) odreaguje na Tobie wszystkie swoje niepowodzenia życiowe. Zawsze ma zły humor nie ma dnia by o cos sie nie doczepiła sama wzorem nie jest , to bardzo zle traktujaca swoich pracowników osoba.
Zostaw swoją opinię o Sklep Wielobranżowy s.c E.Ziobro-Bogdanowicz, K.Ziobro,S.Ziobro, K.Bogdanowicz - Żagań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Wielobranżowy s.c E.Ziobro-Bogdanowicz, K.Ziobro,S.Ziobro, K.Bogdanowicz