logo Grupa Doradcza RESH

Grupa Doradcza RESH

Jelenia Góra

Opinie o Grupa Doradcza RESH

klient 2014-01-02 14:05:12
GD RESH ma zakaz prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie usług detektywistycznych
Okres, na jaki został orzeczony zakaz 3 lata
Zakaz wydał sąd
wanilliaxd 2014-09-15 11:06:12
dałam się nabrać ;/ niestety myślałam, że pomogą napisać pismo a tu co..dostali pieniądze napisali, że pismo zostanie wysłane 11 września ale najpierw wyślą pismo do mnie na meila. Po czym cisza..pisałam codziennie do nich ale nikt nie odpisywał, zaczęłam się zastanawiać czy to czasem nie krętacze i myślę o zgłoszeniu tego na policję.
gość 2014-11-16 13:59:55
podtrzymuję zdanie to prawda... to oszust Kamil Pińkowski GD RESH, były policjant usunięty z policji, naciąga ludzi, daje fałszywe faktury... ma 2 zakazy sądowe prawomocne prowadzenia działalności w zakresie detektywistyki na 3 i 4 lata... sprwy ma zgłoszone do prokuratury
oszukany 2014-11-18 09:38:59
GD RESH po przerwie wznowiła działalność...UWAZAJCIE!!! to firma KRZAK Kamil Pińkowski podaje się za detektywa, prawnika, a nie ma licencji ani studiów ; ma średnie wykształcenie Technikum Przemysłu Drzewnego; wystawia fałszywe faktury i nie prowadzi żadnych działań tylko wyłudza pieniądze od klientów; Ma 2 zakazy prawomocne sądowe w zalresie detektywistyki na 3 i 4 lata co można sprawdzić w CEDG
niby pracownica RESH 2015-01-05 11:17:35
pan Kamil oferuje możliwie wszystkie usługi detektywistyczne (szukanie ukrytego majątku, informacje o osobach, przedsiębiorstwach, poszukiwanie zaginionych i ukrywających się osób, wykonywanie ekspertyz nagrań itp.) bez jakichkolwiek uprawnień i jego dokumenty mają wartość jedynie w kabinie wc. Informacje pisane na podstawie bajek i snów w nocy, bez jakiejkolwiek wartości prawnej i nie ma prawa posługiwać się tytułem prawnika, detektywa, bo nie ma zupełnie uprawnień i wykształcenia w tym zakresie. To wyłudzacz i oszust w każdym calu.
klient 2015-02-22 17:15:13
właśnie ... NIE POZWÓL SIĘ OSZUKIWAĆ GD RESH TO ZWYKLI OSZUŚCI firma KRZAK zmyslone informacje by wyłudzić pieniądze, dokumenty preparowane wartości śmieci, fałszywe faktury!!!! omijajcie RESH dalekim łukiem.. K.(usunięte przez administratora) ma sądowny zakaz prowadzenia działalności w zakresie detektywistyki na 3 i 4 lata zasądzone prawomocnym wyrokiem co można sprawdzić w CEDG
Pioru 2016-05-20 22:56:03
Próbowałem odnaleźć ich stronę internetową, a w zamian znalazłem dużo różnych artykułów lub profili na ich temat na forach. Sam nie wiem, co o tym myśleć. Ktoś da znać, co tu się dzieje?
Zostaw swoją opinię o Grupa Doradcza RESH - Jelenia Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Doradcza RESH