BALMONT Sp. z. o.o.

Kraków

Opinie o BALMONT Sp. z. o.o.

Były pracownik zwolniiny w wigilie. 2012-09-15 11:06:11
Widze że Lesia kolą w oczy opinie o jego firmie gdzie pracownik tyra od rana do wieczora sześc dni w tygodniu z jedną sobota wolną na miesiąc, za psie pieniądze. Były negatywne wpisy to trzeba je usunąć bo rysa na idealnej firmie pojawiła sie.
piotrek276 2016-03-08 16:49:59
internet BALMONT chamstwo i arogancja !!
Najgorszy internet jaki kiedykolwiek miałem. Działa jedynie w dwóch pokojach, trzeci pokój w mieszkaniu jest już podobno za daleko (mieszkanie 74m^2) lub jest za dużo zakłóceń. Według firmy Balmont jest to normalna sytuacja i nie będą z tym nic robić. W abonamencie za 60 zł z telewizją praktycznie zawsze występują problemy z działaniem internetu. Pracownik firmy podczas rozmowy telefonicznej wykazuje się chamstwem oraz arogancją po czym się rozłącza. Zachowanie godne dziecka w podstawówce. Jeśli wszyscy pracownicy tej firmy są podobnego pokroju jak opisana osoba, to nie widzę dla nich przyszłości.

Szczerze odradzam!!!
ucz 2016-04-23 15:52:41
czyli rozumiem że atmosfera nie jest dobra @piotrek276?
Zostaw swoją opinię o BALMONT Sp. z. o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BALMONT Sp. z. o.o.