PAN-GAZ CZĘSTOCHOWA S.A.

Częstochowa

Opinie o PAN-GAZ CZĘSTOCHOWA S.A.

admin 2015-07-13 13:23
Znacie firmę PAN-GAZ CZĘSTOCHOWA S.A. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.
Grzesiek 2016-05-17 08:45
Firma coś sobą może i kiedyś reprezentowała, ale od kiedy panosi się tam jedna z córek Z. Wolskiego, firma schodzi na psy. Totalny bałagan organizacyjny, ludzie bez kompetencji w dziale finansowym. Każdy do pracy się nadaje byle by się zgodził na najniższą krajową na papieże a reszta pod stołem.
Romek 2016-07-29 14:38
Ta firma od jakiegoś czasu to istna porażka. Bałagan organizacyjny, z dnia na dzień zmieniane decyzje, polecenia wydawane często zaprzeczające sobie wzajemnie. Nic dobrego w firmie Cię nie spotka. Odradzam.
Maniura 2017-01-18 18:17
Niech nawet przez chwilke nikomu nie przyjdzie do glowy by tam pracowac!Chaos idiotyczne decyzje i brak szacunku do pracownika.Jesli ktos chce byc traktowany jak śmiec to prosze bardzo!.
Zostaw swoją opinię o PAN-GAZ CZĘSTOCHOWA S.A. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAN-GAZ CZĘSTOCHOWA S.A.