Centrum Terapii SOTIS

Opinie o Centrum Terapii SOTIS

kudłata 2014-06-25 23:58:33
Głodowa płaca, koszmarna atmosfera nie zachęcająca do podnoszenia kwalifikacji, śmieciowe umowy. Poczekalnia dla ambitnych na lepsze jutro.
MMM 2015-02-26 12:14:40
Nie polecam. Byłem na rozmowie rekrutacyjnej. Czekałem na nią 20 minut. Nawet pomijając to, sama rozmowa z dyrektorką faktycznie pokazuję jak ona traktuje ludzi.Atmosfera była wręcz niemiła, brak szacunku. Dyrektorka stwierdziła podczas rozmowy że jednak takich osób nie poszukują bo wolą kobiety. I przyczepianie się o detale w CV. Zamiast normalnej rozmowy pełnej szacunku z drugim człowiekiem to była atmosfera czepialstwa się i krzywych spojrzeń. A i podczas rozmowy wyszło, że to będzie 2 etapowa rekrutacja bo z ulicy ludzi nie chce. Jakbym to wszystko wiedział to bym naprawdę nie przyjezdzał na rozmowe. Szkoda mojego czasu i innych ludzi. Miejcie do siebie samych szacunek i godność. To tyle pozdrawiam M
Zostaw swoją opinię o Centrum Terapii SOTIS - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Terapii SOTIS