Delikatesy bona

nick 2011-10-03 16:20
kozak sklepik.

:-D
anonymous 2012-01-30 15:45
Nadal pracownicom nie wypłaca naleznej im kasy?
black 2014-06-28 15:02
Najbardziej psychiczne babsko z jakim miałam do czynienia...z córeczką nie mają sobie równych w swej tyranii...praca tam to koszmar
odważna 2014-06-30 20:19
wlasciciele nie wypalacaja pieniedzy na czas, potracaja z pensji za przeterminowany serek, jak kasa wychodzi choc 1 zl na plusie to obcinaja pensje. zagladaja do torebek pracownicom na koniec zmiany. nie maja zielonego pojecia o prowadzeniu boznesu i zyciu w zgodzie z pracownikami. rotacja to ekspedientka na miesiac.
dorota 2016-05-20 08:36
ale jakie informacje są Ci potrzebne @ty?? Szkoleń tu nie ma, ale generalnie pracuje nam się całkiem ok, duża zasługa zgranej ekipy, bo zarobki nie są najwyższe, jak wszędzie zresztą
Iwona 2017-09-06 12:19
@dorota co najbardziej podoba Ci się w pracy w firmie Delikatesy bona? Czy nadal pracujesz? A może udało Ci się awansować na jakieś wyższe stanowisko? Ktoś kto obecnie pracuje podzieli się informacjami na temat pracy w firmie?
Bejbiii123 2017-09-08 20:10
ta praca zostanie w mojej głowie na zawsze , a raczej ta Kobieta. która już dawno powinien obejrzeć psychiatra . hhaha :) to co tam się dzieje to ludzkie pojęcie przechodzi. pieniędzy też w dalszym ciągu nie płaci. w najgorszym wypadku nie polecam !!!!!! chroń Boże każdego człowieka który czyta jej ogłoszenie o pracę ????????
Bejbiii123 2017-09-08 20:12
Black 2017-09-08 20:26
Idealna w prost szefowa ktora nie wyplaca pieniedzy za urlop majac umowe o prace.????????

Chora babsko nie polecam tej pracy nikomu. Pensja zawsze opóźniona!!!!!
Iwona 2017-09-22 11:26
@Black czy do dnia dzisiejszego nie dostałeś wypłaty? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Co powiedział? Może jakieś chwilowe problemy w firmie Delikatesy bona. Czy oprócz opóźnionej pensji jesteś jeszcze z czegoś niezadowolony?
Zostaw swoją opinię o Delikatesy bona - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy bona