Opinie o Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o. w Szczecin

Obecny Nowy wpis

Na chwile obecną mogę powiedzieć (usunięte przez administratora) , pozakładali czytniki wejścia wyjścia z hali do hali do WC (usunięte przez administratora) Wstyd . Z (usunięte przez administratora) NIE MA PRACOWNIKA !!! Zatrudnili sztab nieudaczników którzy nie posiadają kompetencji ale to sie nie liczy ważne ze są ( Specjalistami) i biorą wysokie wynagrodzenie

Zainteresowany Nowy wpis
@Obecny

Wysokie wynagrodzenia-? Warto się zatrudnić?

Załoga Nowy wpis

W dużym mieście istniała znana stocznia, specjalizująca się w budowie imponujących statków. Była to firma, której nazwa kojarzyła się z jakością i solidnością. Jednak pewnego dnia, zarząd postanowił zatrudnić na stanowisko mistrza produkcji wyjątkowo doświadczonego człowieka, który miał mieć kluczowe znaczenie dla realizacji ambitnego projektu. Do pracy wybrano pana p......., który rzeczywiście miał ogromne umiejętności w budowie statków. Jego wiedza i doświadczenie zdawały się idealnie wpasowywać w wymagania stoczni. Niestety, pan miał również problem z nadmiernym spożywaniem alkoholu. Początkowo nikt w firmie nie zdawał sobie sprawy z jego nałogu, a jego umiejętności zdawały się gwarantować sukces projektu. Jednak w miarę jak projekt postępował, zaczęły pojawiać się problemy. Jego decyzje stawały się coraz mniej przemyślane, a czasami prowadziły do błędów konstrukcyjnych, które później trzeba było kosztownie naprawiać. Co gorsza, zdarzało się, że pan pojawiał się w pracy pod wpływem alkoholu, co stanowiło poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i jakości pracy w stoczni. Z czasem stało się jasne, że zatrudnienie pana było błędem. Jego nałóg poważnie wpłynął na harmonię pracy, jakość produkowanych statków i bezpieczeństwo pracowników. Firmy kosztowało to wiele pieniędzy w związku z naprawami i opóźnieniami w projekcie. Zarząd stoczni musiał podjąć bolesną decyzję i zwolnić pana , mimo że był on znakomitym specjalistą. Ta sytuacja była ostrzeżeniem dla stoczni. Przyjęcie osoby z problemem alkoholowym na tak kluczowe stanowisko okazało się ryzykowne i kosztowne. Firma musiała później zwrócić szczególną uwagę na proces rekrutacyjny, monitorowanie pracy pracowników oraz zapewnienie wsparcia w przypadku problemów osobistych, aby uniknąć powtórzenia podobnych błędów w przyszłości i aby utrzymać swoją renomę jako solidna i profesjonalna stocznia

najemca

Problem jest taki że Stocznia się reklamuje że wynajmuje pomieszczenia, Hale . Jednak nie informują w reklamach że pobieraja opłaty od klientów wjeżdzających do firm działających na terenie .

przemek Nowy wpis
@najemca

to prawda , szukają wszędzie pieniędzy. Więcej zarabiają na wynajmie powierzchni i płatnych wjazdach niż na produkcji.

stary stoczniowiec

Czy ktoś wie o co chodzi z tymi MEGA BUDOWAMI???? Najpierw prom,teraz dok dla Gryfii. Obserwując to z zewnątrz odnosi się wrażenie, że tu nie chodzi o zbudowanie tylko, aby udawać że coś się robi.Najlepsze w ty wszystkim jest to, że za te projekty zawsze biorą się ci sami "FACHOWCY". np to samo biuro projektowe.. Efekt jest taki, że nie ma skończonego projektu, nic nie jest zatwierdzone, buduje się coś tam aby budować, co parę miesięcy robi się ogłoszenia na stanowiska kierownika i budowniczego. A terminy już minęły, forsa POSZŁA!!!!.

Mariusz
@stary stoczniowiec

Widzę śledzisz aktualne informacje co teraz budują. Jako osoba z zewnątrz pewnie nie dojdziesz o co konkretnie chodzi? Może nie ma w tym żadnej złej woli o jaką podejrzewasz innych. Nie pomyślałeś o tym?

@Mariusz

Raczej nieudolność. A co do wykonawców, to dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi.

Honorata
@stary stoczniowiec

A ty stamtąd się zwolniłes tak?

@Honorata

Nigdy tam nie pracowałem. Jestem tylko zszokowany "kunsztem" i "fachowością". Chcecie korwetę gawron chyba przebić.

@Honorata

Nigdy tam nie pracowałem. Jestem tylko zadziwiony "kunsztem " i fachowościa". I pomyśleć, że kiedyś na tym terenie budowano 25 pełnomorskich statków rocznie

Helena
@stary stoczniowiec

O kurczę to faktycznie kiedyś to było. No ale na dziwieniu tutaj się chyba kończy? W sumie to myślisz, że kiedyś w przyszłości mogliby znowu mieć podobnie wysoką wydajność co kiedyś?

Stary stoczniowiec
@Helena

Kiedyś słyszałem takie powiedzenie: "Cierpliwy i kamienie ugotuje". Może się znajdzie ktoś, kto to ogarnie. Są firmy prywatne budujące statki w krzakach, dlaczego tutaj miałoby się nie udać. Kwestia woli i umiejętnego doboru zespołu.

Helena
@Stary stoczniowiec

Bo to potencjału jednak szkoda, a że kiedyś coś udowodnili, no to w sumie czemu by nie spróbować. Ale to myślisz, że całą kadrę trzeba byłoby zmienić czy wystarczy faktycznie jedna osoba?

gonzo
@Helena

Najlepiej to zacząć od ciebie. Najwyraźniej masz za dużo czasu i myślisz że jesteś taka YNTELYGENTNA i wszystkie rozumy pozjadałaś. A na mesjasza to oni tam mogą sobie długo czekać.

Aleksander
@gonzo

Odpowiedz serio a nie atakujesz niewinną kobietę. Kogo byś wymienił?

@Aleksander

ciebie. A tak na poważnie to nikogo tam nie znam. Co do wymian to sami siebie wymieniacie i ciągle poszukujecie nowych kierowników i budowniczych. Ja tylko stwierdzam fakt, a ty zaraz się pienisz. A co do statusu jaki tutaj jest wymagany, to : nie byłem, nie jestem i nie będę pracownikiem tej firmy. Klientem ani kooperantem też.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Ktoś wie skąd te negatywne komentarze? Co się tam dokładnie dzieje że te opinie takie niezbyt zadowolone? Wiadomo że na stoczniach dużo pracy jest ale mój mąż jest robotny, pracy się nie boi. Chce tylko żeby jego praca była doceniana - czy można tam liczyć na godziwe wynagrodzenie?

rzal

teraz po tylu latach (usunięte przez administratora) pracowałem w latach 92 2001 obiecanki przestroga dla młodych. zabrali mi młodość siły do pracy teraz żałuje prawie 10 lat . prawie 10 lat ale karma wróciła. starych nierobów pozdrawiam emerytury fajne można zyc robert to jedyne co dał mi tusk enter

SZCZECIŃSKA NOWA (solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca).

Tez pracowalem jesli by sie zmienilo to wruce z niemiec napewno tylko dajcie szczeze znac

Pracowalem z checiom bum wrucil z niemiec do nie spowrotem jaki piaskarz malarz

wit oldek

to prawda, teraz można liczyć tam na zatrudnienie, jednak nie ma już takiej pewności jak to było w latach 90, że jest to pewnik pracy stabilnej, jednak nie można narzekać, bo atmosfera mocno się poprawiła

Zostaw merytoryczną opinię o Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.?

Stocznia Szczecińska Nowa Sp. z o.o.