MARWIN POLSKA

Toruń

Opinie o MARWIN POLSKA

fidel 2010-06-15 14:47:19
Produkty nie do sprzedania, kazdy tylko chce gratisy, bierze 1 czy 2 produkty i przy następnej wizycie oddaje. Beznadzieja
były 2011-01-03 13:11:59
Fajna firma, młody zespół. Jak się dobrze pracuje to można nieźle zarobić. Ważne że produkty premium
JADYIA 2011-12-24 00:53:46
niepolecam
klient z warszawy 2012-01-16 08:41:24
chłopie jeżdzisz po tym (usunięte przez moderatora) - to chyba twój kierownik, ale widac ze nie masz tez dobrej opini o swoich kolegach.
Ej, zobacz sobie djarumy w innych krajach i poczytaj na forach to zobaczysz ile kosztuja tam a ile w polsce i czy sa syfem czy premium.
widac ze masz problemy z praca w zespole, moze cie wyrzucili i sie odgryzasz. zobacz co pisza o imperialu. Przedstawiciele jeszcze nic dobrego nie napisali o swojej firmie.
Ja kupuje djarumy od 3 lat i caly czas od tej samej fajnej przedstawicielki z marwina.
jadzia 2012-01-16 09:03:16
potwierdzam, w polsce djarumy są najtansze w porownaniu z innymi krajami w europie. sa pyszne, mniam
BEZ SZANS 2012-02-27 22:23:37
Nie, nie i jeszcze raz nie nie dajcie się \"zatrudniają\" wartościowych ludzi do vanselingu, nie ma mowy o podwyżce, szukają wolnych dni żeby jak najmniej płacić, kasy na paliwo nie starcza, żadnych popychaczy, towaru ciągle nie ma, to nie towar to cegły, ( usunięte przez administratora ) jak najdalej od Marwina,

pozdrawiam
bezrobotny bez prawa do zasiłku 2012-05-15 11:33:00
Firma znajduje się w Nowej Hucie, daleko za kościołem Arka Pana. Wymagają otwarcia własnej działalności gospodarczej, ale zapewniają samochód służbowy. Nie wiem jak jest z rozliczeniem za niego. Dobrze że istnieje to forum, przynajmniej można się dowiedzieć, że nie ma co z nimi współpracować. Poza tym kto da mi gwarancję, że w tej firmie zarobię 1 000 złotych żeby opłacić ZUS?

Wystawiam dwóję tylko dlatego że mówią podczas rozmowy, że trzeba otworzyć działalność gospodarczą, a nie dopiero na rozmowie kwalifikacyjnej.
oszukany 2012-12-29 23:49:21
Nie polecam po miesiącu od zatrudnienia zmiana warunków pracy o 180 stopni. Najpierw obiecują podstawę a potem chcą byś zmienił formę zatrudnienia na system premiowy. Nie polecam
S. 2013-01-06 17:51:04
W Handlu zarabia się na sprzedaży.
fabia 2015-01-31 17:45:54
Odwiedziłem dziś ich stronę internetową, w poszukiwaniu pracy, ale znalazłęm tylko dla partnera handlowego. A czy Wy macie może jakieś wiadomości czy Marwin Polska nie poszukuje kogoś do pracy po prostu do biura? Księgowej/sekretarki/ pomocy biurowej? bo do wszsykich z tych wymienionych mam kwalifikacje
abra 2015-03-31 10:59:36
Jak chcesz pracować za pół darmo i mieć do użytku stara amige wymiennie z kartka i dlugopisem to śmiało
abra 2015-04-13 12:25:44
to się zatrudnij i sama zobaczysz:)
col 2016-01-15 12:55:40
Jasne, wszyscy oczekują dobrych zarobków. Zarobki przedstawicieli są uzależnione od wyników ale księgowych i pracowników biurowych już nie. Firma dużo oczekuje od pracowników ale nic nie dając w zamian. Nawet artykułów biurowych nie można zamawiać bo szkoda pieniędzy - na wszystko szkoda. Hitem jest to, że rano wszyscy maja robić kawę/herbatę z jednego gotowania bo po co włączać po kilka razy i prąd marnować? Ludzie! Takich przykładów można mnożyć a wszystkie komentarze które stają w obronie to zasługa wiadomo kogo. Nikt kto tak pracował nie napisałby, że poleca firmę.
bolek 2016-02-10 12:46:10
czy jest ktoś kto tam pracuje i może coś więcej powiedzieć o tej firmie ?
Warszawa 2016-04-18 22:25:30
Jak dla mnie ok . Kasa i czas pracy zadowalające, duża samodzielność i swoboda działania. Oczywiście jak to w sprzedaży trzeba trochę się wysilić i pomyśleć. Z szefem można się dogadać. Ja pracowałam 8 lat co świadczy, że nie było mi źle.
pal 2016-05-18 22:08:34
meto, a gdzie widziałeś to ogłoszenie ? Oni bardzo długo nikogo nie potrzebowali - teraz też nie ma ofert. Podpowiedz mi proszę jak aplikowałeś i jak na rekrutacji wypadłeś.
Zostaw swoją opinię o MARWIN POLSKA - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARWIN POLSKA