Opinie o KZU w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KZU. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KZU o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KZU w Gdynia

Teraz na swojej stronie szukają pracowników do utrzymania czystości terenów zewnętrznych i chyba się zdecyduję, zawsze jakaś kasa wpadnie. Tym bardziej, że firma zapewnia terminowe i pewne wynagrodzenie. Tylko może niech ktoś napisze ile można zarobić, przyjmując, że pracowałbym na cały etat.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie KZU?

Iwona

A co, tak mało płacą naprawdę? Teraz widziałam, że niektórzy pracodawcy starają się raczej coś dorzucić ludziom przy tej inflacji i w ogóle. A tutaj nic? Nie ma podwyżek?

Kzutojanuszex Nowy wpis
@Iwona

Nic nie dają, Goła najniższa pensja z ludzi sobie nic nie robią. Gdy zgłaszane są nieprawidłowości wina obarcza się pracowników. Z dyrekcją da się rozmawiać ale twierdzi że firma nie ma pieniędzy bo płaci kary i TP od tyłu lat to samo gdyby nie państwo to by płacili w miskach ryżu pozdrawiam

Ile jest zmian w KZU?

Anonimowo

Proszę kontrolować pracowników w Wejherowie przy zajezdni SKM którzy sprzątają pociągi personel często pije alkohol w pracy, może należy robić jakieś kontrolę nad ranem ?

@Anonimowo

To proszę dać jakikolwiek dowod że personel w Wejherowie spożywa alkohol co za brednie oczerniać dziewczyny

@Anonim

Wystarczy między 4 a 5 nad ranem postać przy SKM i zobaczyć która wychodzi na stację obok i z czym wraca, albo kierowniczka powinna robić wizyty z alkomatem

Zresztą sama kierowniczka dobrze wie co tam się dzieje, pozdrawiam

@Anonim

Co za bzdura dziewczyny są bardzo miłe wesole i zawsze uśmiechnięte mimo to że naprawdę mają ciężka pracę a ktoś próbuje tym paniom zrobić pod górkę pozdrawiam

GALLUS ANONIMUS Nowy wpis
@Anonim

Totalna bzdura i kłamstwo. Między 4 a 5 nad ranem praktycznie nie ma już na terenie zajezdni SKM żadnej z pań z personelu sprzątającego.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Halina

Poszukujemy pracowników do utrzymania czystości terenów zewnętrznych- tyle napisali na stronie. I wsio. Można wysłać papiery, ale pytanie, ile płacą na sprzątaniu teraz? Dorzucili coś inflacyjnego? Ta majstrowa co piszecie, to chyba jakiś inny oddział, czy sprzątanie też ogarnia?

Co tam się dzieje

Czy to jakiś żart w związku z tym kto dostał się na stanowisko majstrowej ? Przecież brak kompetencji u P. Zdzisławy był widoczny już na stanowisku brygadzistki. Ów Pani ma w zwyczaju kraść towar wywodząc go pewnie na dalszy handel, wyzywa swoich pracowników. Jak przypomnę sobie ten rozdarty wyraz twarzy to aż mam dreszcze. Padały na nią oskarżenia o mobing. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Strach pomyśleć co teraz tam się dzieje. Czy ktoś to kontroluje ? Słyszałam, ze P. Zdzisława ma kilka stanowisk, ciekawe jak sobie z wszystkim daje radę. Może jest wpisywana w listy obecnosci w momencie gdy jej nie ma ? Każdy głupi się domyśli, ze to wszystko jedno wielkie (usunięte przez administratora)byleby sie nachapać, a biedni ludzie musza znosić katusze. Ta Pani jest niezrownowazona, bardzo Wam współczuje.

Zgroza
@Co tam się dzieje

100% prawdy. Ta kobieta drze się na cały zakład, ludzie się jej boją. Nawet rewidenci z skm’ki jej się boją. Ta zmiana do niczego dobrego nie prowadzi…

Niestety tak. Ze wszystkim się tu zgodzę, ludzie uważajcie na nią. Bardzo mi was szkoda

@Co tam się dzieje

Za kogo wy się uważacie żeby osądzać P.Zdzisie.Nigdy nie było i nie będzie tak dobrej i sprawiedliwej majstrowej.Dzieki niej jest tu wkoncu porządek.Stoi za nami murem a nasza brygada stoi za nią.

@Kasia

Mi jest ciebie szkoda że ze takie głupoty piszesz.Zal duże ściska co

Kati

A mi ciebie że nie potrafisz podpisać się z imienia i nazwiska

Maja
@Co tam się dzieje

Jest mi naprawdę was szkoda poniżacie się do takiego poziomu że widać gdzie sięga wasza inteligencja.Sami sobie robicie podgórke pracujecie w jednym zakładzie i sami obgadujecie ten zaklad.Przeciez wszyscy wiedzą ktorobi ten wielki hejt.Nie jest też trudno się dowiedzieć kto to pisze jak wam brak odwagi by się podpisać.Ale przecież wasza inteligencja jest równa zeru ,to nie ma się co dziwić.Nie spodobały się wam zmiany i to że nie ma lenistwa,że wszyscy muszą pracować razem,a nie siedzieć i kawkę pić albo po punktach latać.

Co tam się dzieje
@Maja

Na szczęście nie rusza mnie to co myśli Pani na temat mojego poziomu czy inteligencji. Super, ze P. Zdzisława wprowadza takie zmiany, ale może powinna zaczac od siebie.

Krysia

A i co do tego jak wielce brygada P. Zdzisławy stoi za swoją brygadzistką to zastanawiam się czy jesteście aż tak zastraszone ? Widzę, ze nie wiecie, ze każda premia, która jest wam zabrana trafia na konto kogoś innego. Może P. Zdzisława się pochwali jak pięknie honoruje swoją zastępczynie dając jej po 150% premii, a wam ją odbierając. Obie Panie się ładnie ustawiły. Jedna wpisują drugą w listę obecności podczas gdy tak naprawdę w pracy ich nie ma. Może Panie z bramek potwierdzą kto wyjeżdża z autem załadowanym pod sufit i skończy się polemizowanie na temat tego czy to prawda czy nie ????

Tadek

Szczera prawda,firma spadła na psy. Wszędzie brud i smród!!!!!

Rysiu
@Tadek

A kto Tam teraz jest detektorem Tadziu ?

Rysiu

Jak ja odchodziłem to by w życiu nikt nie pomyślał że przyjdzie nowy detektor i da kogoś takiego na stanowisko jest to nieodpowiedzialne ale starzy detektory wiedzieli co robic żeby jeszcze mieć kim pracować. Za naszych czasów Tadziu wszystko jakoś wyglądało. Nie było kokosów ale był spokój i ład

Robo
@Rysiu

Na leszczynkach ta kobieta w ogóle cyrk odwala. Takie epitety na ludzi leciały, ze aż kultura nie pozwala przytoczyć. Teraz nawet do pracowników POLREGIO potrafi w taki ordynarny, wulgarny sposób się odnieść, ze aż dziwne, ze nikt na to skargi nie złożył.

Ala

Ty chyba masz kompleksy bo to co piszesz nie ma pokrycia w rzeczywistości.Moze sądzisz po sobie ze taka jesteś.Ciekawi mnie jedno dlaczego jesteś taka odważna, a nie podpiszesz się imnieniem i nazwiskiem wstydu nie masz oczerniać dobrych ludzi

Ręka rękę myje

Myślicie, ze z góry nikt nie wie o tym, ze towar jest wynoszony w takich ilościach przez majstrową? Jak dla mnie dziwna sprawa. Powinny być prowadzone jakieś raporty towaru który przyjeżdża i przez Brygadzistki raporty towaru, który jest zużywany. Aaa, ale teraz towar odrazu wpada w lepie rączki, wiec pewnie o wiele łatwiej się wynosi. Brak słow, kiedyś zostałam zmieszana z błotem przez tą panią. Skandal, ze zajęła taki stołek. Przecież ona doprowadzi firmę do ruiny

@Ręka rękę myje

A jak dla mnie jakoś dziwnie to napisałaś. Jakim cudem w firmie nie ma raportów towaru niby? Przecież trzeba to nadzorować inaczej nie można przecież badać efektywności z obrotu i tego czy wszystko się zgadza. Musi tu być jakiś system przecież, prawda?

Ręka rękę myje
@Paulina

No właśnie nie prawda. Powinien być, a nie ma

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KZU?

Kzu

Nic nie dostanie.... Tylko pole do popisu. I wymagania...

@Kzu

Zgadzam się z opinią. Kzu to firma która wyzyskuje pracownika, zatrudniają na umowę zlecenie , brak ubrań i obuwia do pracy.

Umowa zlecenie jak i o prace. dwie formy zatrudnienia. Ubrania nowe , obuwie tez. o czym wy piszecie.

Przemysław

Więc jak jest naprawdę, bo widzę że zdania są podzielone co do tej umowy. I te ubrania dają też w przypadku gdy poprzednie się zużyją? Czy tylko jedna para przypada na dłuższy czas?

Lapsin
@Przemysław

Jeden rabin powie tak inny rabin powie tak

Guzik 93

Czy Łukasz P. został Dyrektorem Zakładów Kolejowych w Gdyni ?

bialek
@Guzik 93

Tak

Sebastian
@Guzik 93

Niestety tak,ale jak widać nie radzi sobie !!!!

Ps

Jacy maszyniści przykłady masz ?

@Ps

Też jestem ciekaw jacy maszyniści

@Gość

Podbijam

Tak mam przykład JARKA . A co biuro już wie co robicie w szatni

Chłopie ile ty masz lat że głupoty gadać, 5 czy 6 latek masz, pracujesz u nas? Chyba raczej nie, masz szczęście że jeszcze nikt ciebie nie pozwał do sądu za oczernianie.

Pracownik 2

Tk, że Twoja żona Bożena puszcza się na prawo j lewo nie daje Ci prawa do obrażania kogokolwiek. Zajmij się najpierw swoimi sprawami a od normalnych ludzi się (usunięte przez administratora)

Prawie Neutralny

Welce szanowany Pan "anonim " udzielający się często i gęsto o zakładzie KZU z wynikających wpisów niema nic wspólnego z zakładem. Całe swoje "oskarżenia" ukształtował tylko i wyłącznie na opowieściach żony. Wymieniony wcześniej Pan Jarek oraz Pani Zdzisława nigdy nie dokonywali wymienionych czynów. Żadna z kobiet pracujących w zakładzie nie została potraktowana tak jak "szanowny" (nie) Pan wymienił. W całej historii zakładu nigdy nie było podobnych spraw. Podsumowując dodam że wszystkie "oskarżenia" skierowane do pracowników zakładu oraz maszynistów są bezpodstawne. P.S. Według krążących tu i tam informacji Pan udzielający tych wpisów odwiedził zakład dla osób chorych psychicznie przez jakiś okres, ale widać że wizyta nie była skuteczna.

bezstronny

Witam wszystkich to co jest wypisywane na temat brygadzistki Zdzisławy są to anomalia które nigdy nie miały miejsca i nie mają do dnia dzisiejszego. Moja opinia jest szczera i prawdziwa , gdyż współpracuję nie tylko z Panią Zdzisławą ale też z całą okresówką od 10 lat i to nie tylko na Cisowej ale przede wszystkim na GP Leszczynki. Pani Zdzisława jest osobą która dba o całą brygadę ,o miłą atmosferą podczas pracy , a także o dobro każdej pracownicy - koleżanki, pomaga w trudnych życiowych problemach. Opinia ta jest prawdziwa Faktyczna na prawdzie gdyż podczas wspólnej pracy byłem świadkiem tego typu rozmów. W imieniu przyzwoitości osoba , która wypisuje stos kłamliwych przykładów powinna zapaść się pod ziemię i nigdy nie wyjść na powierzchnię , gdyż powinna spalić się ze wstydu lub w formie zadość uczynienia na kolanach do Częstochowy.

@bezstronny

Zgadzam się z tą opinią nigdy nikomu krzywdy nie zrobiła.Jest konkretna i wymagająca.Za swoją brygadą w ogień skoczy.Choć nie jestem w jej brygadzie to bardzo ją lubię i cenie.

Chłopie ty nawet nie umiesz pisać po polsku, chyba jakiś dzieciak. Ile naprawdę masz lat? Bo chyba 5 moja córka ma 6 i lepiej pisze.

bezstronny

Jeżeli piszesz o (usunięte przez administratora)to chyba sam z niej się wywodzisz lub jesteś z Ukrainy gdyż język polski jest Tobie zupełnie obcy niezrozumiały

Szogunica

Pracuje w Kzu na brygadzie okresowej 12 lat i jeszcze nigdy nie zostałam zgnębiona przez brygadzistke ZDZISŁAWĘ.!!!! TO SĄ BZDURY WYSSANE Z PALCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Blabla
@Szogunica

Prawda to są bzdury ja też pracuje z Pania Zdzisławą i jeszcze mnie nie zgniła

Paulina

@Marian, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w KZU w Gdyni. Możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu i oferowanych przez pracodawcę warunkach? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie w KZU? Czy polecacie aplikować do pracy w tej firmie? Zachęcam Was do dodawania swoich opinii!

@Paulina

W zime na leszczynkach -20 w wagonach ciemno bo pociagi nie podlaczone do prądu, w lato tak gorąco ze ludzie mdleją. Praca jak za hitlera. Ukraincy uciekają z tamtąd po kilku dniach narażania swojego zdrowia. Ktos powinien skończyć ten proceder

Jacek

Czy tylko narzekać potraficie? Praca to nie zabawa!!!

Marian
@Jacek

Ja nie narzekam

Paulina

@Jacek, przypominam, że piszesz w wątku dotyczącym konkretnego pracodawcy. Byłeś lub jesteś w jakiś sposób związany z KZU? @Gdańsk, jesteś zainteresowany pracą w KZU? Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV?

Zostaw merytoryczną opinię o KZU - Gdynia

• Jak się pracuje w KZU?

Zobacz opinie na temat firmy KZU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KZU?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KZU?

Kandydaci do pracy w KZU napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KZU