PETRONAS LUBRICANTS POLAND

Toruń

Opinie o PETRONAS LUBRICANTS POLAND

xmen 2013-11-06 19:22:37
Nie polecam zalosna kasa na wlasnej dzialalnosci z wlasnym autem robisz za jalmuzne zeby pasibrzuchy z centrali odbierali kokosy, duzo roboty wielkie wymagania wielki koncern i totalne grosze.
Szkoda czasu...
znawca firm 2013-11-07 11:15:14
to włoska firma to czego się spodziewałeś Kolego?
tik 2013-12-02 11:31:01
co robiłeś na jakim regionie konkretnie podaj za co płacą i ile
XXX 2013-12-15 16:53:26
Z przykrością potwierdzam, ale kto nie spróbuje ten się nie dowie. Zasadniczo wielki koncern, Polska rzeczywistość.
jo 2014-01-08 19:27:01
troche konkretów może ktoś podać ? Ile płacą? czy jest to DG (przedstawicielstwo) taka prawdziwa czy tylko sam opłacasz wszystko a chodzisz u nich na pasku (gps itp) ?
Mam jechać na rozmowę do Warszawy ,a nie wiem czy jest sens ,to cały dzień trzeba poświecic.Mam już DG i szukam czegoś dodatkowego.
Proszę o odp.
K 2014-01-11 11:07:02
Jeśli myslisz jako o dodatkowej pracy to zapomnij. Region na który aplikowałeś na 100% nie jest rozkręcony, czeka cię cięzka praca aby coś zaczeło kapać. Częsta zmiana handlowców to potwierdza. GPS tak, mianowicie musisz działać w terenie, za siedzenie w domu dostaniesz 0 zł. Koszty po twojej stronie oprócz paliwa i kosztów związanych z wyjazdami ( hotel, jedzenie itp...)
jo 2014-01-12 20:41:50
w ramach DG jeżdze poprostu dla siebie i innych firm tylko że z innym asortymentem.Dam rade ogarnąć wszystko żeby wilk syty i Menchester City?A co z tym obklejeniem auta ponoć obiecują za to 3tys/miesiąc.
znawca 2014-01-12 20:50:59
3 tysie to chyba jak autobus mpk okleisz i bedziesz nim kulal cały dzień po centrum wawy w te i z powrotem hehe
jo 2014-01-13 14:57:39
znawca-to oswieć mnie jakimiś szczegółami finansowymi,bo nie wiem czy się bujać do Warszawki!?
hanys przodowy 2014-01-13 15:04:31
warszawka to same gorole ni ma co sie tam bujac
właściciel serwisu 2014-11-28 00:25:38
tam jeszcze w ogóle pracują jacyś przedstawiciele handlowi, bo wysyłam któreś już zapytanie o warunki zakupy tych olejów i nadal cisza??? To jak Wy chcecie te oleje sprzedawać jak macie klientów daleko w d...??? Potem dziwicie się, że sprzedaż marna i nikt marki nie zna i nie pozna, choć oleje bardzo dobre. Trzeba będzie napisać maila bezpośrednio do Malezyjczyków to od razu sprawy w Polsce wyprostują!!!
mechanik 2014-11-28 00:48:21
coś mi się wydaje, że włoski zarząd tej firmy w Krakowie to sobie leci w kulki, a Malezyjczycy o tym nie wiedzą...
aaa 2014-12-10 11:49:57
Brawo za decyzje które zapadły.
Pablo 2014-12-16 21:20:56
A jakie decyzje zapadly? Wiecej placa za przedstawicielstwo? Sa przyjecia?
właściciel serwisu 2015-01-02 18:28:02
a pies wam lał na buty, wziąłem belgijskie oleje Wolf i są świetnej jakości, super się sprzedają, bo niedrogie i tworzone właśnie na bazach olejowych Petronas, gratuluję podejścia do klientów i szybkie zejścia z rynku życzę w Nowym Roku, bo to co robicie to jest parodia handlu!
sz 2015-01-06 22:36:22
Kolego powiedz z kim rozmawiałeś i z jakiego miasta jesteś?
klient 2015-05-08 13:54:21
w tej firmie pracuja jeszcze jacys przedstawiciele handlowy czy juz wszystkich wylali, bo kontakt z nimi jest zerowy?
mol 2015-05-26 23:29:44
podzielili Polskę na 7 regionów więc nie licz że ktoś Ciebie odwiedzi/odbierze telefon, ogólnie to klientów mają głęboko w d...ie....nie od dzisiaj zresztą.
włoska firma 2015-05-27 11:08:19
zabawna firemka, ceny przecietnych olejów z kosmosu, znajomosc marki zerowa (jesli nie liczyc bardzo drogiej marki oleju Fiata czyli Selenia), obsługa handlowa dramatyczna, jak to ma działać to tego chyba sam włoski prezes nie wie haha
mol 2015-07-10 22:07:38
Jeśli chodzi o kasę to czy się stoi czy się leży 3000 się należy.Dlatego pracownicy(handlowcy) którzy zostali siedzą częściej na rybach niż w pracy. Co do budowania marki to kto ją ma budować?Rybacy?Ale tak to jest jak się ceni donosicielstwo i włażenie w du...e.
lary 2015-08-25 16:06:05
widzę, że na forum swoje żale wypisują byli pracownicy, którzy sie nie sprawdzili w pracy.
lary 2015-08-25 16:06:24
włoska firma 2015-08-25 18:44:10
jestem właścicielem dużego serwisu olejowego i klimatyzacji, a nie ich pracownikiem byłym czy obecnym!
włoska firma 2015-08-25 18:48:40
oleje Petronas to dobre jakościowo, sprawdzone produkty, ale ich ceny są za wysokie jak na polskie realia rynkowe!
f 2015-09-26 21:25:30
Paweł sam szukasz innej pracy i gdy tylko coś znajdziesz/albo ktoś Ciebie zechce to zawijasz z Petronasa.
h 2016-04-24 01:18:20
Byłem zakochany w produktach Syntium ale się strasznie popsuły zmienili nazwy a co za tym idzie pewnie też formulacje produktów, auta zaczęły masowo jeść olej...to niby marka premium mająca technikę z formuły 1... jasne...baz pao/estrów nie uświadczysz tylko hydrokraking.F1 to mogę sobie w telewizji pooglądać a nie w butelkach petronasa... a i jeszcze jedno: obsługa klienta to katastrofa! klientów mają głęboko w nosie! a ich ego jest niewspółmiernie wysokie do rzeczywistości.Ludzie którzy tam pracują są nie na nasze czasy! no ale cóż jeszcze mam dobrych dostawców.
ble 2016-05-26 11:09:07
To spróbuj sobie np.Liqui Molly i na bank poczujesz różnicę. Wyciszy silnik i poprawi jego pracę. Petronas to bardzo średnia półka jakościowa.
yyy 2016-06-24 23:03:51
Teraz może coś po polsku? :)
jakto 2016-07-24 11:26:27
Włoska firma??? Petronas???
Prawie klient 2016-10-15 08:50:34
Oni jeszcze istnieją? Był u mnie jakieś pół roku temu taki nażelowany koleś i opowiadał jakie to są produkty premium...... Jak prężnie wchodzą na nasz rynek. Później słuch po nim zaginął, aczkolwiek widziałem go w sąsiedniej miejscowości.Widocznie nie jestem godzien lać ten produkt premium:) Spokojnie petronas Polska świat bez was istnieje.Jeszcze jedno chyba miał na imię Paweł, omijajcie petronas a z daleka są niepoważni .
Prawie klient 2016-10-16 17:34:03
Badania?Rozwój? Może i masz rację tylko się zbyt nie spieszą...Inni mają nowe normy...Audi,PSA,Volvo za chwilę pojawią się nowe klasy jakości ciężarówki....Petronas może za pięć lat zbada/rozwinie swoje oleje do tego poziomu, ale co mi tam wiedzieć oni są szybcy i sumienni jak ich handlowcy.
0ei 2016-10-18 10:23:18
no właśnie, odnośnie tych ich handlowców to możecie mi konkretnie napisać jak to jest u was z systemem prowizyjnym - czy jest on konkurencyjny wobec tego co oferują inni pracodawcy w Toruniu? z góry dzięx za odp
Zostaw swoją opinię o PETRONAS LUBRICANTS POLAND - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PETRONAS LUBRICANTS POLAND