Opinie o HiPP Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy HiPP Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w HiPP Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HiPP Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

W HiPP Polska Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Księgowa. Zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Napisz, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielami firmy! Twoja opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników, którzy rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie.

Spóźniłam się kilka dni z aplikacją na stanowisko Asystentki CEO:( Za późno zobaczyłam, ze maja otwarta rekrutacje. Był ktoś na rozmowie w sprawie pracy? Lub jeszcze lepiej, dostał stanowisko? Podzielicie się wrażeniami jak było, jakie pytania zadawali? Z tego co wiem niemiecki ma być opanowany do perfekcji, w jakiś sposób sprawdzali jego poziom? Jakie warunki zaproponowali? Wydaje mi się, ze to dość wymagające stanowisko, wiec ciekawią mnie zarobki :)

Ewel Nowy wpis

Czy został już wybranych przedstawiciel na województwo lubelskie? Trwa rekrutacja jeszcze?

Nowy wpis

@Ewel

Rekrutacja na woj. lubelskie została zakończona. Zachęcamy do śledzenia naszych przyszłych ofert.

otwarta na nowe wyzwania

Czy ktos pracował w Hipp Podągi na Warmii??? Chodzi mi o płace atmosfere,benefity itp..

@otwarta na nowe wyzwania

A na jakie stanowisko chcesz aplikować? Masz jakieś doświadczenie?

emila
@Karolina

Juz aplikowałam na stanowisko asystentki,mam doświadczenie w biurze administracji o organizacji imprez itp....

Czy rekrutacja na stanowisko Kierownik ds. upraw ekologicznych (mieszkanie służbowe) w firmie HiPP Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Antyhejterka

pracuję w tej firmie już kilka lat i byłam w jednym zespole z naszą "(usunięte przez administratora)", która nie może przeboleć i wylewa anonimowo wiadra pomyj na kogo popadnie. Wszyscy winni tylko nie ja, prawda? To takie polskie, nasze. Lepiej schowac się anonimowo i pohejtować. Jak to dobrze, że już nie muszę z nią pracować. Tyle zamieszania, jątrzenia, co ta osoba wnosiła do zespołu, to szkoda słów. Namawiała ludzi z zespołu do jawnego buntu przeciw swojej przełożonej, podważała jej zdanie na każdym kroku bezpodstawnie, oczerniała wszem i wobec. Telefony non stop w tym temacie do innych, jaka to beznadziejna osoba ta przełożona, no cóż, czasu na prace nie starczało, taki wysiłek w to trzeba było włożyć. Na szczęście nie muszę już być na to skazana i mogę spokojnie pracować. Mobbing? Jaki mobbing? Nagle się okazało, że po latach leserowania trzeba rzetelnie pracować i to jest mobbing? Awanse nieetyczne? To jedna wielka insynuacja. Rekrutacja była prowadzona przez dwie firmy zewnętrzne przecież, każdy mógł się zgłosić i uczestniczyć. Były jasne zasady, dwa etapy, czytelne kryteria. Najpierw rozmowa kwalifikacyjna, potem w drugim etapie assessment całodniowy. Ja też brałam udział w tej rekrutacji, nie awansowałam, ale wiem dlaczego, bo mi to powiedziano i nie mam do nikogo pretensji, to było dobre doświadczenie. W tej wypowiedzi jest tyle hejtu, nienawiść, fałsz, ale coż, jaka osoba, taki wpis, na szczęście w porę usunięto ten problem jak widać. No ale teraz jeszcze trzeba pohejtowac anonimowo, taka natura. Tak nie wygląda praca w naszej firmie, to fałszywy, jednostronny obraz osoby, która nie może tego przeboleć i oczernia jeszcze jak może, obwinia innych o swoją porażkę. Życzę (usunięte przez administratora)powodzenia, oby nie musiała już skupiać się na dyskredytowaniu swoich przełożonych, ale to może być bardzo trudne.

Wanda

No nie wiem, ja też jak czytam tę wypowiedź to jakoś jedno tylko niestety przychodzi do głowy. :/ Jak bardzo merytoryczne są te rozmowy o awans? Bo ciekawa jestem jak te negocjacje mogą wyglądać

Obecna PM
@Wanda

Brałam udział w jednej rekrutacji na kierownika w terenie i wciąż pracuję w firmie. NI przeszłam rekrutacji i nie awansowałam, ale proces był dobry. Były dwa etapy. Każdy mógł się zgłosić kto spełniał kryteria. Na każdym etapie była firma zewnętrzna odpowiedzialna za dany etap. Najpierw była rozmowa kwalifikacyjna ze specjalistą zewnętrznym. Pózniej dostałam bardzo rzeczową informację od tej pani. Nie przeszłam do drugiego etapu, ale wiem dlaczego. Wiem co muszę poprawić. Wiem, że na drugim etapie inna firma zewnętrzna robila całodniowe zadania i to było bardzo trudne podobno. potem awans dostały dwie osoby. Nie mam pretenskji do firmy, że mnie nie awansowali. Dobrze mi się tu pracuje i nie narzekam. Jak nie kombinujesz to jest ok. Moja koleżanka została kierowniczką i dobrze mi się z nią pracuje

Ordynarny hejt z nienawiścią w tle. Widać osobiste urazy. Trudno opierać się na takim anonimowym wpisie.

pracow.

A obecny Pan półprezes z przedstawicielami pił alkohol i bawił się dobrze a za plecami nazywał ich głupkami....

Arek

Witam i o zdrowie pytam ;-) Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Sądzę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Pomóżcie mi i opiszcie jak pracuje się w firmie Hipp Polska? Czy dobrze płacą? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Pozdrawiam Arek

@Arek

Pewnie zależy od stanowiska? Tez szukam czegoś a ty co dokładnie chcesz jaka prace?

nikuś

Ukazało się ogłoszenie na PM na Wrocław. Może ktoś napisze co tam w tej Firmie się dzieje i czy warto się starać.

zuma
@nikuś

wspaniała rodzinna atmosfera zakrapiana wizytą przełożonego zza krzaka... permanentna inwigilacja do tego stopnia że musisz pisać maila idąc do toalety itp itd...

@zuma

Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, żeby pracownik musiał pisać, że idzie do toalety. Aż tak mocno ze wszystkiego musicie się tłumaczyć? Czy jeżeli pracownik zachorował też się musi z tego tłumaczyć? W ogóle jak wygląda tu kwestia z L4? Czy pracownik może liczyć na jakieś nieprzyjemności po powrocie?

prac.

Kiedyś to była fajna firma gdy kierowała nią była Pani Prezes.(usunięte przez administratora) Dzisiaj dostajesz nagrodę jutro już nie pracujesz itp.

Barbara
@prac.

zwalniaja bez żadnej przyczyny w tej firmie czy cos jednak mowia przy tych zwolnieniach jaki jest powod? to widzimisie prezesa ?

Znajomy
@Barbara

Jak sa zwolnienia to musi byc przyczyna.

Zuzanna
@Znajomy

No ale jakie te przyczyny są... ?

Magda

Macie zniżki pracownicze na asortyment ?

Qwerty

Czy ktoś mógłby mi napisać jakimi autami jeżdżą przedstawiciele medyczni w Hipp Polska? Czy można korzystać z nich prywatnie? Bardzo dziękuję za odpowiedź

Patryk

Orientujecie się czy pH i kierownicy regionalny maja w samochodach GPS ?

@Patryk

Dobre pytanie - być może jakaś dobrze zorientowana w temacie osoba zechce coś o tym powiedzieć. Co prawda nigdzie nie natknęłam się na informację o tym, że w Hipp szuakją teraz pH i kierowników regionalnych, ale może coś mi umknęło. Sam planujesz spróbować tam swoich sił?

Shalyo

Mleko poczatkowe POLECAM! Co do firmy ?! (usunięte przez administratora) Ze zniecierpliwoscia czekalem na osiagniecie przez corcie 4 miesiaca zycia. Po tym terminie z racji przynaleznosci do "klubu maluszka" postanowilem zamowic bezplatne próbki. Po zalogowaniu sie na konto nie dostrzeglem takiej mozliwosci. Po telefonie na infolinie poinformowano mnie iz juz nie ma takiej mozliwosci. Jednak po wejsciu na strone bez logowania w zakladke kozysci nadal widnieje informacja o darmowych probkach. Nie chodzi tutaj o produkty warte "grosze" w porownaniu do tego co wydaje sie na dziecko. Chodzi o jawne (usunięte przez administratora) Fakt iz po osiagnieciu przez dziecko 4 miesiaca z twojego profilu usowana jest mozliwosc zamowienia darmowych probek. Nie lubie jak ktos robi mnie(usunięte przez administratora)!!!

Maja

@kaja masz rację, że głos pracownika jest jak najbardziej ważny na forum. Dlatego zachęcam wszystkich pracowników firmy Hipp Polska do wypowiedzi o swoich doświadczeniach z firmą. Za to konsumentom chciałabym zwrócić wagę na to, że firma Hipp wprowadziła znaczek HiPP BIO. To oznacza, że firma bardziej dba o jakość warzyw, mimo unijnych norm sprawdza jeszcze bardziej. Więcej informacji o tym macie tutaj: http://hipp.pl/o-naskontakt/jakosc-bio/ekologiczne-produkty-hipp-bio/znak-hipp-bio-wywiad-z-clausem-hippem/

Maja

Jesteś pracownikiem Hipp Polska? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

kaja

Super, że informujecie tutaj innych o ofertach pracy..ale bardzo brakuje mi tutaj jakiegoś głosu od strony pracownika. Chce zmienić pracę i przejść do działu marketingu ale wszędzie strasznie trudno się dowiedzieć jak u nich jest, bardzo proszę napiszcie cokolwiek

Zosia

chcialam dopytac jeszcze o te zarobki, czy kwota 3500 jest realna i czy realne sa premie? jakimi autami jezdza PM? dziekuje

Gosia

Słabo płatna praca niestety jak na przedstawiciela!!!

Eryk

Hey, Mozecie wskazac poziom zarobkow w Hippie. Bylem na rekrutacji ale nikt nie skomentowac mojej propozycji wynagrodzenia. Jestem juz repem z 10 letnim stazem i chcialem zmienic profil przedstawicielstwa. Jakimi autami jezdzi sie w H i czy sa one obklejone?

Zostaw merytoryczną opinię o HiPP Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w HiPP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HiPP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HiPP Polska Sp. z o.o.?

HiPP Polska Sp. z o.o.