logo AVENHANSEN Sp. z o.o.

AVENHANSEN Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AVENHANSEN Sp. z o.o.

jan 2013-06-25 12:54:08
Zmarnowany czas
anonim 2015-10-14 08:09:49
Praca w AVENHANSEN jest czystą przyjemnością i sprawia dużo satysfakcji...sprzyja temu w dużej mierze klimat, jaki tworzą niezwykli i wyjątkowi ludzie, którzy tworzą zespół, zasługujący na złoty medal :)
Justyna 2015-10-14 08:24:37
Szkolenie dopracowane w każdym detalu, bardzo wartościowe merytorycznie. Polecam wszystkim szkolenia AVENHANSEN!
Pola 2015-10-14 08:27:37
Bardzo miła atmosfera pracy! Dobre warunki i ciągły rozwój osobisty. Polecam nie tylko pracę w AVENHANSEN, ale także uczestnictwo w organizowanych szkoleniach!!
Ula 2015-10-14 08:31:08
Bardzo sympatyczna, kompetentna i pomocna ekipa. Dobra atmosfera. Profesjonalizm - o czym można się przekonać uczestnicząc w szkoleniach organizowanych przez AVENHANSEN!
Ania 2015-10-14 09:41:53
Profesjonalizm, możliwość rozwoju, partnerskie relacje, bardzo dobra atmosfera pracy, zgrany Zespół - polecam i każdemu życzę takiej pracy :-)
Klaudia 2015-10-14 12:05:56
Firma z wieloletnim doświadczeniem, oferująca szkolenia na wysokim poziomie, które są prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską!! Polecam!!
Beata 2015-10-14 16:14:42
AVENHANSEN to praca w dynamicznym i uśmiechniętym Zespole :) dostarczająca wiele nowych doświadczeń i satysfakcji każdego dnia!
Ania 2015-10-15 08:12:04
Witam Podejrzliwego. Wystarczyło zajrzeć na stronę firmy żeby zorientować się, że 99% osób tam pracujących to kobiety...a imiona z reguły piszemy wielką literą. Może trudno uwierzyć, ale są takie miejsca gdzie pracuje się z przyjemnością :-)
kini 2016-05-07 21:24:42
a taki handlowiec to do wynagrodzenie ile prowizji sobie tutaj standardowo dorabia? skoro są to tej klasy biznesowe szkolenia to jednak liczyłbym na jakieś bardzo atrakcyjne stawki o jakich się słyszy na mieście - ale czy w realu są równie atrakcyjne?
Zostaw swoją opinię o AVENHANSEN Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AVENHANSEN Sp. z o.o.