logo AMBRA Sp.z.o.o.

AMBRA Sp.z.o.o.

Czechowice-Dziedzice

Opinie o AMBRA Sp.z.o.o.

pracownik 2010-04-29 16:24:39
Warunki pracy naganne szczególnie zimą,niskie zarobki i mnóstwo [usunięte przez moderatora] psychoza strachu...
anonim 2011-07-12 23:18:53
po wejściu w sieć,praca to katastrofa
obozowiczka 2012-09-04 18:22:08
Praca w Ambrze nie różni się chyba niczym od innych Czechowickich \"firm\" tj. [usunięte przez moderatora] takich jak TRW czy Valeo. Jest to JEDEN WIELKI [usunięte przez moderatora] pracownika. Zarobki tragiczne( min. krajowe + premie), atmosfera w pracy tragiczna, kadra tragiczna ( brak faktycznie wyszkolonych ludzi na niektórych stanowiskach), socjal tragiczny (bo go nie ma), logistyka tragiczna ( bo też jej nie ma). Ogólnie nie polecam tej \"FIRMY\" nikomu.
zsed 2016-07-06 21:18:21
Nie sądziłem, że jakaś firma może zniechęcić już podczas aplikowania na stanowisko. Traktowanie z góry, jakieś złośliwe uwagi pana w sekretariacie/kancelarii. Widać, że poziom firmy prosto z czasów słusznie minionych.
Zostaw swoją opinię o AMBRA Sp.z.o.o. - Czechowice-Dziedzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMBRA Sp.z.o.o.