brak logo

Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o.

admin 2015-07-13 09:55
Nikt nie pisze w temacie, a na pewno coś dzieje się w firmie. Macie informacje o tym jak aktualnie wygląda zatrudnienie w firmie Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o.?
zyczliwy 2016-07-13 07:47
Padaka.... Na nic nie ma kasy w zakładzie, a oszczędzać trzeba nawet na papierze toaletowym. Wszyscy w kolo pracują w soboty żeby cos dorobić do wyplaty tylko tu nie można bo to zabronione, a o systemie premiowania to juz szkoda slow.
Zainwestujcie cos w ten zakład bo niedługo nikt tu nie będzie pracowal
1
a nie mówiłem... 2016-11-08 21:18
No i się stało, ludzie masowo odchodzą. 1/4 załogi się zwalnia bo prezes nie potrafi pojąć, że ludzie nie pracują tu dla przyjemności tylko dla pieniędzy, żeby mogli za co żyć na uczciwym poziomie. Wszędzie wkoło zakłady dostają podwyżki, bo strefa się rozwija, powstają nowe inwestycje, możliwości zmiany pracy, to zamiast dać ludziom trochę więcej na wypłatę, żeby utrzymali ten zakład to na "podwyżki" zabiera się kasę....
Tak oto w japońskim stylu dać więcej znaczny zabrać więcej...
szkoda tylko całej kadry pracowniczej, gdzie ludzie naprawdę są zgrani ze sobą.

Tak na marginesie, panie moderatorze/administratorze - miejscowość gdzie jest Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. znajduję się w ŻAROWIE a nie w Toruniu....
1
Zostaw swoją opinię o Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o.