Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

emigrantHD

nie polecam tej agencji, Axell to oszuści !!! w Polsce dają umowę o pracę na tydzień, ale nie ma gwarancji pracy w tym pierwszym tygodniu, może zdarzyć się tak, że po przyjeździe do NL dowiecie się,że nie ma pracy i wtedy czekacie na telefon , dostajecie pracę zastępczą tzw. skoczek flex na 2, 3 dni w tygodniu, tak aby wystarczyło wam na opłatę za miejsce w pokoju i ubezpieczenie, no i zostaje jakieś 50 euro na życie, nigdy nie wiadomo czy następnego dnia będzie praca, nie polecam, nie wyjeżdzajcie przez tą agencje !!!

ciacho

Cześć. Złożono mi propozycję na stanowisko Team Leadera mechaników samochodów ciężarowych. Czy ktoś słyszał jak tu sytuacja wygląda ? Jakie warunki socjalne ? Może ktoś pracował już tam ?

ddd

nie wiem jak teraz, ja pracowałam rok temu przy pakowaniu elektroniki na syncreonie w tilburgu i jesli chodzi o prace - jak najbardziej ok, wyplaty na czas, praca na dwie zmiany - z godzinami nigdy nie wyszlo mniej niz 40 i do tego co druga niedziela w pracy. Co do zakwaterowania - różnie, zmieniałam lokacje 3x w ciagu 3 miesiecy, ale dało się przeżyć. Przez axell pracowałam dwa razy, i może po prostu miałam szczęście ale nie narzekałam. Aczkolwiek zdarzały się osoby które ciągle siedziały na stand by.

ct92hx

Złodzieje tyle powiem po wyjeździe brak ostatniej wypłaty, praca nie była jaka miała być. Nie polecam.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
swoj

ile Ci zaplacili za ten wpis?

kofik

Biednemu wiatr w oczy :) Jak się nie podobało to mogłeś zrezygnować ale pewnie nawet busa nie umiesz zamówić :) Wcale się nie dziwię że nie mieli dla ciebie pracy jak nic nie umiesz zrobić. Tylko narzekać potraficie. Sami jesteście sobie winni , są opinie i wiadomo na co się przygotować. Jak liczycie na szczęście to większość i tak przegra w totolotka bo totalizator musi zarobić i będą go wyzywać od złodziei. Nikt was na siłę nie zmusza do wyjazdu do obcego kraju. Jak wy pracy w swoim własnym nie umiecie znaleźć bo nic nie umiecie przeważnie a potem o wszystko pretensje. Axell nie broni wynająć nikomu mieszkania to wasza sprawa gdzie chcecie mieszkać. Przecież nie będą luksusów wam fundować bo mieszkałem w różnych agencjach i polacy wszystko rozkradali. Poza tym pralnia to nie problem wystarczyło pojechać autem albo uprać w ręku, a internet każdy ma w telefonie. Widać tacy wygodni się trafiaja co tylko narzekać potrafią i myślą że Axell to luksusowy hotel. Widziały gały na co się decydowały :) Ja tam byłem przygotowany i żadnych większych zastrzeżeń nie mam tylko problem z polakami jak zawsze. Niedługo zechcecie żeby tyłek wam podcierać bo sami nie będziecie nic umieli zrobić :) Jak tak się tobie nie podobało to po co tam siedziałeś. Śmierdzi z daleka wpisami konkurencji która wcale nie musi być lepsza :) Spotkałem takiego co pracował w Axellu i narzekał to w innej agencji go wyrzucili poprostu bo sie nie nadawał , busa przegapił do Polski i żebrał na ulicy taki z niego byl zdolny ćpunek :) Nie nadajecie się do pracy to się nie pchajcie i kokosów nie oczekujcie bo z pracą jest różnie. Najpierw trzeba coś umieć. Niektórzy narzekają że praca za ciężka a ty sobie leżałeś do góry brzuchem i narzekasz. W tym czasie to byś zrobił 10 prań w ręku :) A poza tym jak nie chodzileś do pracy to po co tobie pranie było robić ? Gdzie się niby ubrudzileś ? Ani do sklepu nie chodziłeś ani nigdzie. Miałeś chociaż proszek do prania ze sobą ? Nie wiem na co niektórzy liczą chyba na gwiazdkę z nieba. Ktoś z fachem w ręku zawsze ma pracę. Oczywiście w Axellu najgorsze byly przeprowadzki bo sobie jedzenia człowiek za taką wypłate nakupi że nie wie gdzie to upychać po torbach i musi rozdać albo zostawić. Mnie tam pasowało gdy była praca.

pracowalemdlazlodziei

Nie polecam oszustów z agencji Axell. Potwierdzam powyższe opinie, jedna z najgorszych agencji, oszukują ludzi, nie dajcie się nabrać na oferty "pakowanie elektroniki" co weekend do holandii ściągają na tę oferte kilkanascie osób, a na miejscu okazuje sie że wcale tam pracy nie ma dla nich. Warunki mieszkaniowe zalezą od szcześcia, ja nie mialem, więc nie mialem internetu ani pralki! i to wszystko za 85 euro za tydzien... Nie zapewniają pracy, a za domek ściągają, solarisy na minusie w axellu to normalka... Złodzieje do dzisiaj mi nie oddali zaległych pieniedzy.

teresa

Nikomu nie polecam tej agencji, nawet kiedy jest ich ostatnią deską ratunku, ja żałuje że w ogóle kiedykolwiek o niej usłyszałam. Od kilku tygodni nie mogę spac bo zakwaterowano mnie w hotelu gdzie mieszka sie na łóżkach piętrowych przedzielonych szafami, po 4 w pokoju. To jest po prostu dramat i inne słowa nie przychodzą mi do głowy aby to opisać. Towarzystwo szemrane, codziennie imprezy, internet słaby , nie wiem co wam jeszcze napisać abyście sobie darowali, bo to porażka. Na kasie też doją , chociaż tu mieszka 150-200 polaków, żenada ludzie, nie pchajcie sie do tego koszmaru

messi

Poszukujemy do pracy w Helmond doświadczonych KONTROLERÓW JAKOŚCI z komunikatywną znajomością j. angielskiego. Praca polega na odbiorze produktu z maszyn produkcyjnych, sprawdzanie jakości i składanie kilku elementów w jeden produkt. Zadania wymagają umiejętności dostrzegania detali, skupienia, szybkiego reagowania, zastosowania wewnętrznych procedur jakościowych, spostrzegawczości, dokładności. chodzi mi o ta prace co tam dokładnie sie robi? przez agencje axell

Jakob

biurze zawsze mówią pięknie a jak przyjeżdżasz szara rzeczywistość Umowa na tydzień i co tydzień przedłużana a jak zachorujesz to cię wywala i po umówię .banda oszustów i naciągaczy więcej stracisz jak zarobisz ja właśnie uciekłem mam dość wypłata na minusie same kary za wszystko ściagają nawet odpocząć nie można pokoik jednoosobowy a 4 osoby na łóżkach dwupiętrowych koszt łóżka 85 euro za te pieniądze można już pokój jednoosobowy wynająć nie dajcie sie oszukiwać Jest tyle dobrych agencji tylko czytać opinie

Mirek

Ludzie omijajcie Axella wielkim łukiem.Najgorsza agencja jaka spotkałem.Nasciagaja ludzi pozniej nie ma pracy wyplaty czesto na minusie,nie mowiac juz o warunkach mieszkaniowych.Pokoje malutkie a w nim 4 osoby lozka dwu pietrowe.Syfi smród a za lózko placisz 85 euro na tydzien.Brak internetu.Pracowalem z róznych agencji i warunki byly w miare normalne ale to co zobaczylem tutaj to szok.jestem juz drugi tydzien a przepracowalem dopiero 4 dni bo brak pracy wiec jaka bedzie wypłata?.Szukam innej pracy przez inna agencje bo tu sie nie da zyc i pracowac.

Ixixs

One zawsze tak mówią. Może i nie kłamią, ale ukrywają tę gorszą prawdę, więc nie nastawiaj się na nic, bo to co ukryte nie okazuje się później dobre. Jak na elektronikę, to czeka Cię Hooge, Lage z fakamakiem, albo Bladel i dojazdy z Grand Tour Venusem.

Krzychu

siemka, właśnie zastanawia się nad wyjazdem do Tillburga, do elektroniki. ciekawe jak to będzie....pani przez telefon opowiadala wszystko pieknie.

max
@Krzychu

daj sobie spokój właśnie z tamtąd wyjerzdzamy bo niema pracy po 20 godzin tygodniowo szukają najwniaków bo 12 osób zjerzdza z elektroniki za te same pieniadze zarobisz w polsce i jesteś we własnym domu

Marjan

Witam, wyjezdzam do pracy z tą agencją, pani przez telefon bardzo mila, zapewnila mnie, ze bede pracowal w przedziale 30-40 godzin z mozliwoscia nadgodzin jesli sa mozliwe. Ogolnie powiedziala mi, ze jak sie nie zbija bakow w pracy wtedy mozna dostac nadgodziny etc. Praca przy pakowaniu elektroniki typu telefony. Ktos cos moze powiedziec?

kuba

cześć chciałem się podzielić opinią o axllu u mnie wyglądało to tak wszystko ładnie fajnie zachęcająco do puki nie przyjechałem do Holandii na miejscu okazało się że praca jest tylko 2dni w tygodniu a zakwaterowanie obskurne warunki jedno wielkie oszustwo pobyłem 3 tygodnie i przeniosłem się do otto o kroć lepiej praca 42 godziny tygodniowo no i mieszkanie normalne polecam . Nigdy więcej ten przeklęty axell

robotnik
@kuba

Nie polecaj innych agencji bo często oferują warunki takie jak Axell albo jeszcze gorsze, na początku może być tak jak piszesz a potem będziesz miał inne warunki. Winne są zawsze dwie strony , nikt nie będzie dla pracowników którzy przyjeżdżają na krótki okres czasu szykował komfortowych warunków , jak dla niektórych którzy tam siedzą warunki są aż za dobre. Wiadomo do czego robole są zdolni i jak się zachowują. Bardzo polecasz agencję Otto więc poczytaj opinie na gowork , oczywiście jak w jednej agencji nie wyjdzie to trzeba próbować w drugiej. Znałem ludzi którzy pracowali przez Otto i się przenieśli do innej agencji i w innej byli zadowoleni bo mieli godziny. Można powiedzieć że wszystko zależy na co się trafi , jakie ma się szczęście w takich agencjach i na jakie warunki robotnicy zgodzą się. Zawsze próbujcie się dostać tam gdzie macie znajomych i wiecie jaka praca was czeka. Ale teraz agencje płacą od głowy dlatego nawet kumpel was może sprzedać. Nie zawsze takie praktyki wychodzą agencji na dobre bo tworzą się kliki które nie chcą pracować i utrudniają pracę innym robotnikom. Każdy myśli że bardzo dużo zarobi ale tak nie jest , młode osoby mogą zdobyć doświadczenie ale wątpię żeby sobie długo tam poradziły bo pracę fizyczne bywają naprawdę ciężkie np. rozładunek kontenerów. Są dla nich stawki wiekowe więc zarobią polskie grosze ale dla młodych ludzi to ciekawa wycieczka do innego kraju gdy mają wakacje. Ale to nie jest szkolna wycieczka jest o wiele ciężej i trudniej bo bez języka obcego sobie sami nie poradzicie. Niektórzy lubią takie akcje. Kiedy nie ma pracy to można iść pozwiedzać z grupką znajomych ,do baru się wybrać. Trafiają się podejrzane typki jak wszędzie którzy szukają zaczepki albo próbują okraść z dokumentów , wartościowych rzeczy. Tak wyglądają zawsze kontakty z obcymi ludźmi. Każdy liczy na łatwy zarobek

doradca

Oczywiście zdarzają się przypadki takich osób ale generalnie to nie jest dla reszty kolorowo. Większość jest sprowadzana jako typowe zapchajdziury w czasie urlopów takich starych pracowników. Agencja u jednego pracodawcy może zatrudniać pracownika nie dłużej niż 18 miesięcy. Najgorsze są właśnie te całe "hotele" , kempingi itd...liczcie na pracę na krótki okres czasu jak wam się dłużej będzie robiło to się cieszcie że macie farta. Raczej marnie to wyglądało już lepsza stała praca w Polsce bo przynajmniej pieniądze są pewne i nie ma przestojów. Duże skupiska polaczków to zwykłe meliny więc odradzam jeżeli nie szukacie wrażeń. Aczkolwiek większość parę groszy zarobi i może zrezygnować w każdej chwili gdy skończy się praca. Wypłata jest dość szybko więc można być zapchajdziurą przez jakiś tam czas. Da sie przeżyć ale nie jest lekko. W Holandii wielu polaków mieszka na stałe i jest bez pracy a te agencje ściągają ludzi z Polski :) zabawne

kb

pracuję w axell już ponad 4 lata nigdy nie miałem żadnych problemów ani z pracą ani z ludżmi tam pracującymi wypłacalność 100 procent warunki mieszkalne bardzo dobre polecam wszystkim którzy na prawdę poszukują pracy.

pytajnik
@kb

a to bardzo ciekawe co piszesz ... warunki mieszkalne bardzo dobre ? więc nie będzie dla Ciebie problemem powiedzieć na jakiej lokacji mieszkasz ... wtedy wyjdzie czy faktycznie takie są/i gdzie czy jesteś trollem z axellowego biura. "polecam wszystkim którzy na prawdę poszukują pracy" ??? jeśli nawet jesteś szczęśliwcem który ma ciągłość pracy / i brak problemów jak pisałeś wyżej / to pewnie masz wiedzę jak sprawa wygląda w większości przypadków tj brak godzin i proszenie sie o załatwienie najmniejszej sprawy o.O więc jak możesz komuś polecać ? tak źle życzysz rodakom ?

tomek
@kb

Kolego przestań nawijać makaron na uszy i zejdż na ziemię jakie dobre warunki mieszkaniowe po 6 osób w pokoju 12 metrowym i na 40 osób jedna łazienka i toaleta a kuchenka z dwoma palnikami to jest prawdziwy axell i po 18 godzin tygodniowo a wypłata tygodniowa 82 euro.Najgorszemu wrogowi nie polecił bym axlla bo to jedno wielkie oszustwo jadącym do pracy do axlla proszę się dwa razy zastanowić bo można więcej stracić jak zarobić

bob

Witam,,, ile zarabia spawacz

licz na siebie
@bob

Zadzwoń do firmy i spytaj jakie są zarobki :) Zamiast tracić nas czas niech oni ci wszystko wyliczą :)

bob

Witam,,,,mam pytanie ile zarabia spawacz za odp dzieki

marek

axell to agencja beznadziejna wypłaty oblizane warunki mieszkaniowe polowe a płacisz jak byś mieszkanie wynajmował nie nie tylko nie axell oni na tobie zarobią ale ty nie

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ