Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

zoska

ale syf ale syf! kto ten szjs pisze? wyscie tam wogóle byli ? kumpel mi mowi, ze nie jedzie bo syf pisza- ja tu siedze 8miechow, do roboty wożą, w domku trzeba skunksy pogonic i sprzataja, co wy ludzi chcecie mariott czy co? lesery! do roboty! normalna agencja axell/ co za ludzi tu pisza- syf z wami

bobek
@zoska

Zoska tam jest syf ,ale można sie i do syfu przyzwyczaić.

Mały z żółtymi

Hej. Bardzo przyjemna firma. Na pokoju było nas czterech. Dwóch paliło, a dwóch piło. Jak byliśmy w odmiennych stanach nieważkości to nawet się dogadywaliśmy. Palacze sprowadzali na pokój palaczy, a pijący pijących. Dużo nie spaliśmy bo ciężko było zasnąć, szczególnie w weekendy, kiedy to cała lokacja bawiła się. Piwa i trawy ciągle brakowało chociaż kupowało się tego bardzo dużo. Jeździło się służbowymi samochodami do Germanii bo tam w Kauflandzie było o wiele taniej. Ogólnie dopiero tam, na lokacjach zobaczyliśmy czym jest życie. Nie ma czasu na odbudowę psychiczną po zwykłym melanżu, ponieważ za chwilę zaczynał się następny... Mimo wszystko, wyłączając koordynatorów, spotkałem tam wspaniałych ludzi, kwiat polskiej młodzieży, któremu mimo łagrowych warunków jak na Holandię, lepiej się w tym gównie pływało niż w Polsce. Pozdrawiam.

Anty wiesniak

Axel kiedyś była taka sobie teras od 3 lat to hamstwo,pomyłki,aroganstwo koordynatorów ,mieszkanie jak świnie w pokojach 4,5,6 osoby ,bardzo niepolecam tych cweli ,ale jak nie zna angielskiego i pszyjechało ze wsi to wtej smierdzocą ale jak firmie będzie się czuł dobrze bendą szmatką

Tobi
@Anty wiesniak

Jezu, skąd ten bełkot ???? czys ty kiedykolwiek był w Holandii ? nie sądzę A NAWET ZAPEWNIAM- BEŁKOT! w życiu w NL nie byleś, a juz na pewno nie z axelem - ze tez ci ten hejt w garde nie stanie !

Bastek
@Anty wiesniak

ej goścu , a tobie się czasem coś nie pokręciło z jarania ? chyba żes na dworcu społ z 6 hojrakami , bo na pewno nie na domku- chyba ze w swoim własnym jak na squocie siedzisz ;jh;'jhjh;j;jj;j; co za głodne fleki , lecz sie chory człowieku i juz nigdzie nie jedz, zresztą kto by takiego bura chcioł heheheheheheehehehehehhezhehehehhe

@Anty wiesniak

Pracowałam z Agencją Pracy Axell 11 m-cy . Dużo i mało ; pokoje wprawdzie w lasku ale czyste i przyjemne , internet - w zależności od pogody - bardzo słaby albo błyskawiczny - zależy kiedy chciało się korzystać. Pracowałam przy produkcji pizzy i w pralni , zarobki 240-350/ tydzień, mnie wystarczyło, odkułam się z długów i wreszcie stanęłam na nogi ; jeśli komuś takie pieniądze pasują to polecam , ja teraz remontuję mieszkanko po babci ale za 3/4 m-ce znowu zawitam do Axell'a i mam nadzieję , że znajdą dla mnie coś ciekawego - teraz już na dłużej :) ciao :))))

Nikita

Opieka medyczna prosimy dostajesz ubezpieczenie grupowe i zawsze ci beda mowić ze nic na to nie mozna zrobic lepiej sie samemu ubezpieczyć z racji tego ze agencje z ubezpieczalniami sa dogadane i nawet agencja na ubezpieczeniu zarabia to jest oficjalny wałek naprawde ludzie musicie przed wyjazdem do Holandii czytać o przepisach i je poznawać bo beda z wami robic co im sie żywnie podoba !!!

falkor
@Nikita

Ja mam to ubezpieczenie i skutecznie się lecze i zlego słowa nie powiem.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Nędza dziadostwo i tyle siciągają ludzi nawet gdy niema pracy dla nich za każdego Zarejestrowanego po numer sofi biorą kase i mają polskiego murzyna za gratis przez pierwsze dni praca co jakiś czas po 2-3 dni w tygodniu rzeby nie narzekać i było z czego jeszcze odciągnąć za mieszkanie nie polecam tragedia nie zarobisz szkoda czasu i pieniędzy na wyjazd a kobiety na początku miłe jak diabli nie dajcie się na to nabrać te w Polsce nawet nie wiedzą do jakiej pracy okazuje się na miejscu jak wokale jest!!!!!!

a takie tam

Axell lezy tak posrodku. Na Dellu teraz jest ManPower. Wszyscy tak sie jarali ze bedzie lepiej. Jest tragicznie. Wiele osob chcialoby powrotu Axlla. Spoznienia co jakis czas z solarisami i kasa, wszystkie info po holendersku. W Axllu był porzadek, kasa zawsze na czas, jakies problemy byly to nas odrazu informowali po polsku. Super Madzia w inhousie. Minus to byl wlasnie ten hotel. Bylem na Kerkdriel. I rzeczywiscie pokoje dla maks 2 osob a byly 4. Malutkie lodowki na 4 osoby. Dwie pralki na ponad setke osob. Czasami nie dalo sie w weekend wogole wyprac. No i minus busy. Bardziej nacpanej firmy przewozowej nie widzialem. Chyba tylko te 2 czy 3 panie prowadzily nie bedac pod wplywem narkotykow. No i plusem byl pobliski polski sklepik. Mały ale wystarczajacy. Pozdrawiam

terroryści

Jaka sytuacja z holenderskimi terrorystami ? Czy można się czuć bezpiecznie w tym kraju po zamachach w sąsiedniej Belgii ? Da się tam przeżyć bezpiecznie ?

chief78

Witam Czy jest tu może ktoś kto wyjechał z biurem Axell do Helmond do fabryki Lolaar? Bardzo proszę o opinie.

No ja juz dla nich nie pracuje banda złodziei licza prawie 90e za lozko xD hahahaha i wyssane z palca kwote za ubezpieczenie kazda inna agencja jest lepsza od nich juz nawet pani Ilonka odeszla z biura w skierniewicach NIE POLECAM

fajniuśko

W której pracy będzie można pracować w takim miłym towarzystwie. W którym hotelu jest najprzytulniej mieszkać ? Agencja sama dobiera nam towarzysza do spania czy można dobrać się w parę ? Czy jest tam wystarczająca liczba łazienek do korzystania i czy są limity czasowe na skorzystanie z toaletki ? Macie czas na clubbingowe życie ? Zastanawiam się nad aplikowaniem i bardzo liczę na wasze zdanie gdzie jest tak najbardziej milusio

karaluch

"masz to na co sie godzisz" no nie do konca... zazwyczaj umawiasz sie z agencja na cos... a jest zupielnie inaczej / dziwnym zbiegiem okolicznosci zawsze na szkode pracownika/ takimi wpisami dajecie ciche przyzwolenia na te wszystkie patologie, dziwie sie ze nie ma nad tymi agencjami kontroli odpowidnich instytucji... przyklad axella ... wszyscy wiedza jak jest, nawet zdaje sie byly pozwy zbiorowe i ...NIC, widac takie prawo ze dymanie szarego pracownika jest OK np podczas konczenia wspolpracy z axellem brak wyplaty nagromadzonego wakacyjnego, potracenia, potracenia, potracenia z potracen, korekty ... trzy miliony solarisow gdzie kazdy kolejny... jest korekta wczesniejszego. brak ostatniej wyplaty tj brak wyplaty wakacyjnego to nie jest pojedynczy przypadek a chyba norma

favelapeople

Masz to na co godzisz się.Nie polecam.

śmiech na sali

Imigranci z Afryki dostają mieszkania za darmo :) Ale wy za te klitki musicie płacić bo się zgodziliście na warunki agencji. Holendrzy śmieją się z Polaków

Mura.
@śmiech na sali

Co ty opowiadasz? 100 euro? to nie wiem jaki pokój? płaciłem 500 za nore na zadu... przy przyjeżdzie kazali nam wypełniać o zaświadczenie o niekaralności i jak ktoś był karany to wypad.. albo sam się wieczorem ulatniał. To co chrzanisz??? u mnie tam patoli nie było jakoś. a półtora roku pracowałem. Tak pie... ludzie. kto to pisze?

Axell Employment
@Mura.

Axell Employment: "Mura" dziękujemy za pozytywny komentarz i zapraszamy do ponownego aplikowania na nasze oferty .Pozdrawiamy serdecznie

bezrobocie

Nikt normalny tam nie jedzie mieszkać a co dopiero odpoczywać po pracy o ile będziecie ją mieli bo w domach się siedzi jak niewolnicy bez pieniędzy gdy pracy zabraknie :) Jedźcie i bądźcie na łasce agencji , gdzie was rzucą tam będziecie musieli mieszkać z obcymi ludźmi - często złodziejami , oszustami , narkomanami w jednym pokoju ! Za 100 Euro tygodniowo można sobie luksusowy pokój wynająć w większym mieście to jest 1600 złotych miesięcznie tyle wydajecie na spanie w patologicznych warunkach. Na własną rękę jest łatwiej żyć niż mieć problemy z agencjami. Agencje niczego nie gwarantują ani ilości godzin ani zatrudnienia. Umieszczają ludzi w lasach domyślcie się po co ...

Paleeety

siemka czy ktoś może pracował na paletach w okolicach tilburga ?? a jak tak to co może na ten temat powiedziec? bo zaproponowano mi taka oferte.

konik

Robią z pracowników gejów :) Dziewczyny były lesbijkami. Co tam się wyrabia Omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora) Jest podział na pokoje męskie i damskie. Czasem pary rozdzielali bo były pojedyńcze miejsca w pokojach damskich lub męskich albo nie było wcale i spali na korytarzach. W domkach letniskowych są cienkie ściany więc wszystko było słychać co się działo w sąsiednich pokojach. Zero prywatności. Gdy ktoś chrapie albo ma gazy to już całkiem masakra.

dziad

Player co tobie powiedzieli dzwoniłeś do nich czy czekasz na cud ? Może wina banku bo gdy dziadowałem w tej agencji to jednak wypłacali wszystko...nie polecam na własną rękę znajoma mieszka w NL i ma się dobrze chociaż pracy czasem brakuje i holendrzy śmieją sie z niej. Bo to dziwkarski kraj i może skończyć na ulicy.

Apollo

nie wiesz o co mu moze chodzic ? moze o tto ze ciezko pracowal a mu za to nie zaplacili ? eureka ! puknij sie w ten pusty lebbb ... jedzie sie tam z jakims celem ? no wlasnie, zeby zarobic .../ j.w. nie placa/ ale polecam Ci pracowac za darmo... i jeszcze ich po zadkach wycaluj mentalnosc niewolnika

Player

Witam miałem okazje ostatnio popracować dla Axell i odradzam to oszuści, harowałem jak wół po 7 dni w tygodniu gdzie do dziś mi nie wypłacono za to.Najgorsza agencja pracy jak dla mnie ,w hotelu syf i łóżka piętrowe. Odradzam pracę przy produkcji plastików oraz innych prac dla Axla.

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ