Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Zenon

parki jada do holandii??? czytam i placze ze smiechu. podział na pokoje damskie i męskie. para taka jedzie i pokój wspólny, praca za rączki razem i jeszcze do kibla niech razem chodzą. sniadanko razem, dojazd razem, a po miesiącu patrzec na siebie nie mogą, kłócą się, w robocie taż, a potem sie dziwią ze z pracy ich zwolnili, razem ich zwolnili, i obydwoje roboty nie mają. Ja tam do pracy pojechałem, 3 miesiące wycisnąć ile się do i do domu wracać.

Axell Employment

Axell Employment: "Jarku" , aktualnie dysponujemy ciekawymi ofertami z zakresu logistyki, produkcji oraz wieloma propozycjami dla pracowników z branży technicznej ( montażystów, spawaczy, szlifierzy, stolarzy , operatorów CNC oraz wiele innych ) . Zachęcamy do kontaktu :praca@axell.pl

Muzyk

też narzekałem dopuki nie poszłem do innej agencji. w holandii w axelu robiłem 1,5 roku na pierwszym wyjeździe. i wracam teraz po przerwie. Jak dla mnie spoko. Kasę wypłacają na czas to jest najważniejsze i nic nie kombinują! Godziny były. Mieszkanie jak mieszkanie ooo obleci. Na ekipę fajną na chacie trafiłem. Częśc chłopaków nadal tam pracuje, ale nie wiem czy mnie tam znowu przydzielą. W biurze w holandii chyba sami polacy z nikim tam nie gadałem po angielsku, tylko w pracy. Holendrzy o tacy tacy se... spokojni.

@Muzyk

Axell Employment :„ Muzyku” cieszymy się, że współpraca z nasza agencją układała się pomyślnie przez ponad 1.5 roku . Zapraszamy do ponownego aplikowania na oferty oraz przypominamy o możliwości dodatkowego bonusu dla polecających naszą agencję stałym lub byłym pracownikom – szczegóły u rekruterek* . Pozdrawiamy serdecznie

baska

a wy ludzie czytać potraficie ?? pisze w ogłoszeniu "praktyka bezpłatna " - dla studentów , którzy nie maja pojęcia o pracy a chcieliby się wdrożyć - generalnie fajna opcja - 3 m-ce odfajkować a potem jest konkret do cv , córka sąsiadki dopiero po takiej praktyce prace normalna dostała bo widzieli , ze po bezpłatnej czyli ze MEEEEEEEEEEEEEGA zmotywowana / całkiem inna gadka była na rozmowie

@baska

Axell Employment: raz w roku przez okres 3 m-cy prowadzimy praktyki zawodowe dla studentów zainteresowanych szeroko pojętym obszarem HR . Praktykanci mają szansę zapoznania się ze specyfiką pracy agencji ,w której praktyka jest odbywana, w szczególności poznanie realizowanych przez nią zadań, sposób funkcjonowania, organizację pracy, pracowników, oraz prowadzenie dokumentacji. Zainteresowane osoby zachęcamy do śledzenia naszych ogłoszeń na portalach " Info Praca" , Pracuj.pl", "Joober.pl" oraz na Facebooku.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
KamilDj

szybko prosto i na temat, w ten sam dzień co zarejestrowałem się dostałem potwierdzenie do pracy i wyjechałem, pracuję i mam się dobrze, a wy cebulaki się kiście w PL, joł!

@KamilDj

Axell Employment : Panie Kamilu, cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze sprawnego i szybkiego procesu rekrutacji . Czekamy na kolejne pozytywne komentarze .Pozdrawiamy serdecznie

mirka

veni, vidi, vici - towarzystwo szalone- do roboty heheheheh Axell's git majonez, Syncreon na kolanach do nich wrócił - I TO JEST ZNAK!! ZNAK , ZE DO NAJLEPSZEJ AGENCJI NA RYNKU PO PROSTU SIĘ WRACA- ALOHA!

@mirka

Axell Employment : dziękujemy za uznanie i zapraszamy do aplikowania na aktualne oferty pracy ; Aktualnie dysponujemy bonusem dla byłych pracowników Axell , którzy polecają nas znajomym i przyjaciołom . Szczegóły u rekruterek * Pozdrawiam serdecznie

misha

Kto jedzie na lotnisko w Amsterdamie?

imperius
@misha

Ja jade nalotnisko! wyjeżdzam w sobotę 9.07. Ktoś jeszcze tutaj jest?

imperius
@misha

Ja jade nalotnisko! wyjeżdzam w sobotę 9.07. Ktoś jeszcze tutaj jest?

KASKAAA
@imperius

JA JADE 16,07. CO TAM SIE DZIEJE, JEST PRACA ??

@misha

Axell Employment : już w październiku zapraszamy studentów z dobrą znajomością języka angielskiego do aplikowania na oferty pracy wakacyjnej w Amsterdamie - Lotnisko Schiphol ( prace porządkowe na terenie terminalu oraz na pokładzie samolotu) . Ponieważ lotnisko jest obszarem będącym równocześnie granicą Królestwa Niderlandów, kandydatów obejmuje specjalna procedura sprawdzania niekaralności przez Holenderską Straż Graniczną. Proces ten trwa ok 5-6 miesięcy, dlatego rozpoczęcie pracy jest przewidziane na wakacje 2017.

Axell Employment

Axell Employment : aktualnie nie dysponujemy ofertami praktyk studenckich .Pozdrawiam serdecznie

Pracownik.nl

Ludzie, ja rozumiem że nie każdemu odpowiadają warunki pracy, czy też zakwaterowania, ale kto Was tam na siłę wysyła ? Sami przyjeżdżacie, sami na własną odpowiedzialność podpisujecie dokumenty i chyba logiczne jest, że żadna agencja nie zaoferuje tu pokoi jednoosobowych, najlepiej bezpłatnych, darmowych dojazdów itd... owszem, także uważam, że niektóre z tych firm zbyt wiele liczą sobie za nocleg, czasem nawet za internet, czy możliwość prania trzeba nawet płacić, miałem okazję pracować w takim miejscu... ale z tego co widzę, hejty lecą nie tylko na firmy polskie... jak miałbym swoją ocenę opierać o te komentarze, musiałbym uznać, że najlepiej nigdzie nie pracować, bo wszędzie kradną, wykorzystują, męczą i zatruwają życie... w Polsce źle... w Niemczech źle... w Holandii źle... no, to gdzie jest dobrze ? Odnoszę wrażenie, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nie przejawiają chęci do pracy i wymagają tylko. Mnie obecnie także nie jest lekko, ale nie zważam na ludzi wokół, na okolicę w jakiej mieszkam... bo zajmuję się pracą i swoimi sprawami, nie obchodzi mnie, że ktoś pije, pali trawę, bawi się, gada głupoty... każdy ma swoje priorytety, które przywiodły go do pracy za granicę... a narzekającym życzę wytrwałości, jeśli faktycznie musicie się tu męczyć... i trochę pokory, Polacy. Narzekacie tu, w Holandii... pomyślcie o chociażby Waszych bliskich, którzy nie mogą tu przyjechać z pewnych powodów i muszą sobie radzić w Polsce z tym, co tam mają... a Polska, to jeszcze nie koniec świata... pamiętajcie, że im dalej na wschód, tym większa bieda... dlatego może warto mnie narzekać, a bardziej się cieszyć tym, co mamy. Tak jest chyba łatwiej...

tomtom

hehehehhe te pary, jak czytam tupt to sie smieje, bo pary to sie powinny ogarnąc i dac se odpoczynek, a nie namolnie prosic o pokoik razem prackę na ta sama zmianke razem- ludzie dajcie se troche powietrza!

biggi

Selekcja jest na domkach, bo pytają o niekaralność i trza wykaz pokazać z sądu. Pierwsza moja lokacja z moim ziomkiem średnia, bo nie było neta, ale potem dali nas na inną i wporzo. capa jednego mieliśmy na chacie z innego kraju, to go trochę się temperowaliśmy, potem przyszedł jakiś śmierdziel z PL to się skumali. Ogólnie śmiesznie jest na domkach. żyjemy w pobliżu sklepów także browar się leje, blisko pracy, tyłek wożą za darmochę. pracuje się na zmiany, ale ważne że kaszana na koncie się zgadza, bo już raz wyrolowała mnie holenderska agencja, a ponoć najlepsza była!

adik

Jak czytam te wasze farmazony i ciągłe narzekania to mnie krew zalewa. Polaczek cebulaczek. Na wyplate trza zarobic. Mnie nikt nie zmuszaal do tego, zeby mieszkac u axela. Zaproponowali to tak, bo daleko do roboty - 30 kilometrw dziennie robie. I jakos zyje. Raz tylko mi sie solaris nie zgadzal, ale wyjasnili, przeprosili i jak to mowia, alleluje i do produ. wIDZILAME, ze teraz swiezakom dajom bonusy - szkoda ze o nas nie pomysla.

mlody92

Ludzie ogarnijcie się!!! Chcecie pracować - to pracujecie. Ja pojechałem i było spoko. Na lotnisku w Amsterdamie pracowałem - kible za przeproszeniem sprzątałem. Ale kasa się zgadzała! I znajomym było co opowiadać :-) W tym roku też bym pojechał, ale egzaminy :-(

Axell Recruitment
@mlody92

Axell Recruitment: cieszymy się, że praca spełniła Pana oczekiwania i życzymy powodzenia na egzaminach; zapraszamy do aplikowania na sezon “wakacje 2017”, rekrutację rozpoczynamy już w październiku

Lomeo

W sobote wyjezdzam z axell hotel w miejscowosci haps. Praca operatora wozka bocznego w firmie broekman logistics w Nijmegen. Jesli chodzi o pierwsze wrażenie to agencja wydaje sie byc rzetelna, duzo pytan, testy, kompleksowe objaśnienia plus zdjecia pokoi, hotelu w którym bede mieszkal. Czas pokaże. Swiezakiem nie jestem, 10 lat w magazynynach od pickdera przez operatora wozka do team leadera włącznie. W NL pracowalem jako team leader dla agencji eurojob w Philipsie w venray. Nie polecam. Olewaja ludzi, warunki mieszkalne tragiczne jakies drewniane bungale w lesie w bez sklepu. 2 pralki na 150 osob. Co do axell skrobne cos tutaj jak juz dojade i zobacze wszystko na wlasne oczy.

tupt

Razem z dziewczyną przyjechaliśmy do Holandii Przez tę samozwańczą firmę. Nie wiem jak wygląda praca i płatności, gdyż po chwili rozmowy z Paniami opiekunkami oddałem kamizelkę i wyszedłem. Kręcą kłamią kombinują, podpisują umowy na sztuki. Gwarantowały na 100 % wspólne zmiany, na tym się skończyło, mówią jedno, robią zupełnie co innego. ,,Praca od zaraz" a tydzień trzeba czekać, może łaskawie coś Ci znajdą. Na pytanie "dlaczego kłamiecie pisząc, że praca jest od zaraz?" Pani w biurze powiedziała, że oni potrzebują "od zaraz określoną ilość ludzi na wypadek gdyby... bla bla bla aż się niedobrze robi od takiej paplaniny. Suma sumarum pracownik jest dla nich mięsem robotniczym, które się rzuca gdzie popadnie na wypadek gdyby coś poszło im nie pomyśli. Jeżeli ktoś z was planuje wspólnie ze znajomymi bądź z swoją drugą połową wyjechać przez to pseudobiuro proponuję się dwa razy zastanowić, albo będziecie mieli osobne zmiany albo któreś z was będzie grzało krzesło w domu, nawet jeśli wynajmiecie prywatne lokum nic się nie zmieni. gorąco nie polecam.

Axell Recruitment
@tupt

Axell Recruitment : Panie " Tupt" , jesteśmy profesjonalna firma działającą na rynku od 17 lat ; pary oraz grupy wyrażające chęć wspólnego wyjazdu z góry poinformowane są o pracy na różne zmiany – wynika to ze specyfiki wykonywanej pracy na różnych działach . Gdybyście Państwo rozpoczęli pracę to mielibyście szansę przekonać się na własnym przykładzie, że praca oraz płaca spełnia Wasze oczekiwania .Serdecznie pozdrawiam

życiowy69

Plułem na Axell czytając te smenty z neta. Jednak zarejestrowałem się, bo co mi szkodzi. w sumie pojechałem przez covebo, bo oferowali mi lepsze warunki, umowa też wydawała się spoko. i co (usunięte przez administratora) praca kończyła się, godzin coraz mniej, lokacja parszywa. Zadzwoniłem do Axell, musiałem wprawdzie poczekać na potwierdzenie roboty, ale teraz pracuję przez nich już 3 miechy i nie narzekam.

Basia & Kacper

ehhhhhhhhhhh te fora, nie ma mowy zeby ktos pochwałe albo pozytyw napisał, tylko żółć leją - i to hektomegalitrami . My z Kackiem pracowaliśmy prawie rok przez Axell, potem wróciliśmy do naszego Tarnowa , znajomy otwierał restauracje i załapaliśmy sie na kuchne . Minęło kilka miesiecy i juz tesknimy - na normalna wypłatą, za tamtym klimatem - tego nie da sie opisac .Załatwimy jescze kilka spraw i wracamy- mamy nadzieje znow z Axell- sprawdzona agencja bez przekrętów / a przy okazji pozdrawiamy Patrycję i Szymona

Bogusław

Agecja Axell - lata doswiadczenia wiec i lata zmagan z ludzmi - podziwiam i polecam

Thomas

czytam sobie i rycze ze smiechu- niezły wizerunek Polaczka hejtera kreujecie:)) przewinąłem sie przez kilka krajów ostatnio- Niemcy, Irlandia, Belgia, wszedzie przez agencje --takie czasy.Agencja ( moja ze Skierniewic) to co zaproponowała- dotrzymała.Miałobyc 2.5 stówki w euro na tydzień- było, miało byc na pokoju po dwóch było, miało byc auto Axella- było . Robota standard- raz z paleciakiem, raz pakowanie , folią bele tez owijałem - generalnie rzecz biorac - magazynn to magazyn, plus taki, ze papiery w Walwijku zrobiłem i jak mi zbrzydnie to za 2 m-ce zwine żagle i popróbuje gdzies indziej , chciaz raczej nie , jak sie z ludzmi rozmawia a nie mądruje to sie wszedzie dogada- Anie koordynatorke polecam:)) Na froncie w Axellu jest Kasia - od reki wszystko załatwi i zawsze dziubek ma usmiechniety Polecam rodacy:))

Wojciech Kart

Czegoś tu nie rozumiem- każdy żale wylewa , opinie porównuje ok, ja tez jak miałem kupic Elektroluxa poczytałem opinie i mysle - o szlag! piec razy wypeirze i padnie- działa 5 lat bez zarzutu. To samo z agencjami, rok temu stwierdziłem - jade! czyatm opinie- mysle (usunięte przez administratora) szarlatani, ale co , nóż na gardle,mysle jade.Pojechałem na skoczka - w zyciu buraka nie pomuslałbym, ze i palety moge robic i sery heblowac i doniczki sprawdzac- całe sterty! Długi pospłacane, Amsterdam zaliczony, Tilburg przejezdzony na rowerze. Czy polece innym? Jak ktos ma 2 prawe do roboty i łep na karku to sobie rade da- a jak ktos jest lewy to ani w polsce ani w holandii sobie rady nie da.Polecam Axell!!!!!!!!!!!!!!! Test łatwy i to im zalezy zebyscie sobie poradzili- słowniki w dłoń i troche optymizmu - pogadamy za rok!

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ