Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Witam mam pytanie czy wszystkie oferty przez agencję axell mają warunek że trzeba mieć prawo jazdy koniecznie.Czy są oferty np.tylko że znajomość języka angielskiego.

@Ania

Axell Employment : Paniu Aniu, zdecydowana większość ofert wymaga posiadania czynnego prawa jazdy, aczkolwiek zdarzają się oferty , gdzie transport organizowany jest dla większej grupy - w zależności od zapotrzebowania . Zapraszam do aplikowania : praca.employment@axell.pl Pozdrawiam serdecznie

Spriner

Super agencja polecam wyjazd z nimi, wszystko jest ok.

@Spriner

Axell Employment : "Sprinter" dziękujemy za słowa uznania . Agencja Axell to sprawdzony, rzetelny oraz solidny pracodawca . Zapraszamy do aplikowania na oferty produkcyjne, magazynowe oraz techniczne . Cv : praca.employment@axell.pl Nasze biura czynne są w godzinach 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątku Adresy biur : Axell Holandia Sp. z o.o. 44-100 Gliwice ul. Zwycięstwa 49 tel. 32 337 50 20 Oferty produkcyjno – magazynowe :606 803 900 Oferty produkcyjno – magazynowe: 606 828 900 Oferty produkcyjno – magazynowe: 882 060 764 Oferty techniczne: 662 013 623 Skype : axell.gliwice Axell Holandia Sp. z o.o. 45 – 053 Opole #Ul. Żeromskiego 4/2 - #nowy adres biura ! tel. 77 453 65 77 Oferty produkcyjno – magazynowe / techniczne : 608 392 400 Oferty techniczne : 606 835 700 Skype: axell.opole axell.opole1 Axell Holandia Sp. z o.o. 64-300 Nowy Tomyśl Ul. Kolejowa 42 Oferty produkcyjno – magazynowe : 608 391 891 Skype: axellnowytomysl Axell Holandia Sp. z o.o. 85-037 Bydgoszcz Ul. Sienkiewicza 17 tel. 52 38 56 347 Oferty produkcyjno – magazynowe : 784 391 980 Oferty produkcyjno – magazynowe : 668 129 123 Skype: axell.bydgoszcz Życzymy miłego dnia !

Tomcio

Nad tym flex sie głowie,kumple z bloku pojechali miesiąc temu,średnio po 40godzin w tygodniu pracują,a nawet jak mniej to i tak 2.5stowki w euro wychodzą .dobre na start! Najlepsze,ze domek maja fajny,ciepło i czysto Gdzie CV słać? Prawko i angielski ok:))

@Tomcio

Axell Employment: "Tomcio" zapraszamy do przesłania cv : praca.employment@axell.pl Aktualne oferty : http://axell-employment.com/jobs.html Pozdrawiamy serdecznie

Krzysiek

Krzysiek : ej, ale o co wogule chodzi? z firmą robie ponad 2 lata, hajs na czas, robota jest - rękawy zakasać i do roboty - potem na saksy heheheh Sie ma ! a w niedzielę orkiestra gra w polandii - grosza nie żałujcie ! z € wyskakujcie !!! dobrego dnia

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

Daria

Witam. Czy Axell ma jakieś oferty pracy dla kobiet? Czy posiadanie prawa jazdy jest niezbędnym kryterium by podjąć pracę przez tą agencję?

@Daria

Axell Employment : zapraszam do przeglądania aktualnych ofert na stronie : http://axell-employment.com/jobs.html Przeważająca większość ofert pracy wymaga znajomości języka angielskiego oraz prawa jazdy Pozdrawiam serdecznie

krzyś

krzysiek jak mi towarzycho nie siadło, to sam sobie pokój wynająłem - warto pomyśleć:) wiadomo, różni się trafiają na mieszkaniach , jedni z domu uciekają do Holandii bo się nie mogą strawić ani razem żyć , najlepiej się ogarnąć i sobie pokój wynająć, dla chcącego nic trudnego :)

Beata

Witam jestem zainteresowana pracą w miejscowości best w holandi proszę o pomoc.

@Beata

Axell Employment : " Beata " zapraszamy do przesłania aktualnego cv na adres : praca.employment@axell.pl . Pozdrawiamy serdecznie

oszukany przez Axell

Ludzie ostrzegam was - broń boże nie jedźcie z Axell do pracy , oszczędzicie czas i nerwy , to co mówią w biurze w Polsce nie ma nic wspólnego z tym co się zastanie na miejscu w Holandii lokalizacja w "hotelu" w Haps to istny cyrk . Mieszka tu dużo patologii, awantury i pijaństwo w nocy , jeden facet biegał z nożem, krzyczał i kopał po drzwiach . Hausmajster nad niczym nie panuje , bo się boi i większość czasu siedzi zamknięty u siebie w pokoju. Być może inni mają więcej szczęścia , ale nigdy nie jedźcie na hotel do Haps !!!!

@oszukany przez Axell

Axell Employment : " oszukany przez Axell " . Szanowny Panie / Pani , agencja Axell jako pracodawca oferuje dobre oraz stabilne warunki zatrudnienia oraz zamieszkania . Lokacje mieszkaniowe są na bieżąco monitorowane oraz utrzymywane w dobrej kondycji . W celu zgłoszenia oraz wyjaśnienia wszelkich uwag związanych z lokacją mieszkaniową zapraszamy do kontakt z naszym biurem w Tilburgu . Adres: J. Asselbergsweg 70, 5026 RR Tilburg, Holandia Telefon: +31 13 507 5440 Pozdrawiamy serdecznie

Wojas

jak nie ma roboty w sodzie? my dylamy po 9 a nawet 11 godzin z sobotami, ten @jumanij to jakiś lewy musi być i nigdzie go nie chcą- chłopie ogarnij się i za robotę bierz! bo jest! na Hoge internet w kratkę raz śmiga raz kapa ale ludzie normalni }} ja mówisz, jest dobrze siłka daleko ale teren do joggingu IDEALNY! i nic nie kosztuje !! Baw się chłopie , dobrego dnia

Jumanji

DO AGENCJI PRACY AXELL NIC NIE MAM :) ....!!!!ODRADZAM PRACA W FIRMIE SODASTREAM!!!!.... stawka 9 euro na godzine czyli tygodniówka przy 40 godzinach to 214 euro !! po odliczeniu ubezpieczenia i zakwaterowania :P w firmie pracujacych Holendrów mozna znalesc tylko w biurze :) na produkcji obsłudze maszyn pakowaniu i magazynie pracuja tylko polacy :) ktorzy nawet nie mowia po Angielsku wiec jesli znasz jezyk odradzam ci ta firme i nie zgadzaj sie na prace w tej fabryce :) jesli jestes bardziej ambitna osoba i chcesz zarobic :) Czesto sie zdarza ze chcą że bys pracował w tygodniu nad godziny czyli przygoduj sie na prace po 11 godzin (od 7 do 18 :P wiec na osrodku wypoczynkowy jestes przed godzina 19) stojac w miejscu czasem od poniedziałku do piatku jesli firma ma duzo zamowien i placa za to 125% czyli oszczednosci bo za sobote musieli by ci zaplacic 150% i nie zgadzaj sie na prace w niedziele bo placa 150% a nie 200% ze bys sie nie zdziwil na pasku :) nad godziny sa placone dopiero po 40 godzinie wiec jesli bedziesz pracował np. w tygodniu 3 dni po 11 godzin zapomnij ze dostaniesz zaplacone za nad godziny bo nie masz przekroczonych 40 godzin wiec za wszystkie godziny zaplaca ci 9 euro :) SA 2 PRZERWY PO 15 MIN KTORE LECA JAK WODA NIE ODCZUJESZ TEGO ZE NAWET MASZ PRZERWE :) wiec jesli palisz masz do wyboru albo cos zjesc albo zapalic ja na szczescie nie pale wiec mogłem usiasc na chwile :P bo tak jak pisałem to przez cały czas stoisz w miejscu wiec kolana bola.... Do pracy wozi cie pracownik busikiem z rana i spowrotem :) jesli chodzi o sklep to w tygodniu jest busis sprzed osrodka o godzinie 11 i 19 a w soboty i niedziele o godzinie 11 i 17 :) lecz jest to wyjazd do sklepu Jumbo oraz EMTE zapomnij zze pojedziesz do LIDLA albo ALDIKA bo te sklepy sa tansze :) czasem po drodze po pracy kierowca podjezdzał do Alberta lecz ten sklep jest brdzo drogi :) odradzam zakupu praduktów miesnych sa bardzo bardzo drogie w Jumbo za miesa mniej człowiek zaplaci..... Team Lider pan "K" cwaniaczek a Team Lider pan "M" normalny (usunięte przez administratora) spokojny gosc :) maja dziwne podejscie bo byłem swiadkiem ze ludzi dobrze pracujacy zjezdzajacy na urlop nie wrucili juz do pracy a kierownictwo wciskało jakies kłamstwa o klutni pracowników hehe. Zazwyczaj mowi o tym szef czy kierownik nie wiem jak to tego pana nazwac ale łysy z magazynu WAL :) i czasem straszono tez ludz ze jak nie zostanom nad godzin to moga jutro juz nie przychodzic wiec MOBINGU tez nie brakuje w tej firmie mozesz dobrze pracowac ale jak im cos nie bedzie pasowalo i nie bedziesz sie zgadzał na ich warunki moga cie wymienic na nowszy model :) bo tam jestes tylko sztuka (pisze o dzialu WAL). UWAGA na pracowniczke pania "U" jest bardzo nadgorliwa jesli chodzi o prace :) atmosfera miedzy pracownikami OK wiadomo moze sie zmienic zalezy jacy ludzie przyjda pracowac :) Lokalizacja Mieszkaniowa znajduje sie w miejscowosci Hoge Mierde czyli na wsi w Lesie :) wiec jesli chcesz wybrac na siłownie ZAPOMNIJ !! chyba ze masz swoje auto :) domki sa ok sa nowsze i starsze pokoje sa 1 i 2 osobowe. Zalezy na jakich ludzi trafisz ja akurat trafiłem na takich co sprzatali po sobie nie było spinki miedzy nami nie trafiłem na pijaków i na cpunów :) ale słyszałem o imprezowych domkach.... Do najbliższego przystanku autobusowego musisz isc 30 minut na piechote w niedziele ten autobus nie kursuje wiec jesli sie gdziesz wybierasz w sobote (autobus kursuje tylko do godziny 20) na impreze albo wycieczke przygotuj sie na spacer ktory w niedziele bedzie mniej wiecej trfał 1 godzine i 20 minut :) INTERNET JEST BARDZO SŁABY :) kazdy ma inny login i hasło ale łacze jest dla kazdego z tego samego połaczenia.... dziala tylko Messenger a jesli chcesz z kims porozmawiac na Skype zapomnij :) chyba ze jest to noc gdzie ludzie spi albo z rana około godziny 5 rano :) jest KABLOWKA w domku :)

@Jumanji

Axell Employment : Jumanij, dziękujemy za obszerny komentarz dotyczący warunków pracy w Soda Stream . W trosce o bezpieczeństwo oraz komfort nowo zatrudnionych pracowników firma Soda Stream przesyła informator dotyczący godzin pracy , przerw , osób kontaktowych , wynagrodzenia oraz pozostałych ważnych informacji , z którymi pracownik zobowiązany jest zapoznać się przed rozpoczęciem pracy . Warunki zatrudnienia różnią się w zależności od miejsca pracy ( firmy ) , dlatego też zapoznanie się z obowiązującymi zasadami ułatwia pracownikowi wdrożenie się do nowych zasad obowiązujących na nowym stanowisku i w nowym zakładzie pracy. Cieszy nas fakt, że był Pan bardzo zadowolony z warunków mieszkaniowych oraz miłych i dbających o porządek współlokatorów. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Pańskiej dyspozycji pod numerem telefonu w Polsce 0048 32 337 50 20 oraz Holandii 0031 13 507 5440 Pozdrawiamy serdecznie

Cinzano

Witam. Chciałem przejrzeć aktualne oferty pracy agencji Axell ale nie mam takiej możliwości bo strona nie działa tak jak dotychczas... gdzie mogę zapoznać się z bierzącymi ofertami ?

@Cinzano

Axell Employment : "Cinzano" zapraszam do skorzystania z linku : http://www.axell-employment.com/jobs.html . Zachęcam również do polubienia naszej strony na Facebooku " Axell Holandia" gdzie na bieżąco wyświetlane są aktualne oferty oraz stawki . Pozdrawiam serdecznie

kamilwaclawik

Witam:) Agencja ma dobre opinie,w sumie mam namiary na inna agencję ale chciałbym poznać ofertę Axell.Czy posiadają Państwo ofertę pracy bez jezyka,przydałby się również darmowy przewóz z PL do NL.Osoba do pracy nie pijąca,pracowita z doświadczeniem w pracy na produkcji,sklepie,wychowałem się na wsi więc praca na roli też nie jest mi obca,kasa fiskalna,praca na markecie czy magazynie... również przy sortowaniu odpadów byłbym zainteresowany,potrzebuje się porządnie odkuć od długów,być może zostać na dłużej - mam na myśli pracę dłużej niż rok.Język nie stanie mi na przeszkodzie bo łapie pojedyncze słówka więc sama nauka by się dogadywać w pracy myślę że nie potrwa długo.Jestem ambitny i zdecydowany.NIE TOLERUJE PATOLI.Proszę o kontakt mail: kamilwaclawik@tuta.io

@kamilwaclawik

Axell Employment : "kamilwaclawik" pierwszym etapem rekrutacji jest test weryfikujący znajomość języka angielskiego - to pierwsze i jedne z najważniejszych kryteriów . Proponuję podszkolić znajomość języka angielskiego do poziomu średniego komunikatywnego oraz kontakt z agencją w celu weryfikacji. Pozdrawiam serdecznie

adam
@Axell Employment

Myślę że Ci co potrafią mówić średnio komunikatywnie to potrafią sobie sami pracę znaleźć a nie przez pośrednika TO TYLE Z MOJEJ STRONY

@adam

Axell Employment : "adam" oczywiście, osoby ze średnią znajomością języka angielskiego z łatwością znajdą zajęcie w Holandii . Dla osób szukających pracy przez pośrednika najlepszym rozwiązaniem jest wyjazd ze sprawdzoną firmą - taką jak Axell Employment. Zapraszamy do kontaktu : praca.employment@axell.pl Pozdrawiamy serdecznie .

Baren

Witam. Jak to jest z tym angielskim? Bo każdy inaczej sobie tłumaczy komunikatywną znajomość ang

@Baren

Axell Employment : "Baren" w trakcie krótkiego testu pytamy głównie o doświadczenie zawodowe, dodatkowo zadajemy kilka pytań pomocniczych . Zachęcam do próbowania.

4u

czy zatrudniani są tylko ci ktorzy znaja angielski bardzo dobrze ?

@4u

Axell Employment : "4u " znajomość języka na poziomie średnim komunikatywnym w zupełności wystarczy . Zapraszamy do aplikowania : praca.emplyment@axell.pl

holandia

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda kiedy się jedzie w parze? Czy pracujemy i mieszkamy razem czy tylko jedno z tych? Jakie są warunki mieszkań?

@holandia

Axell Employment : "holandia" sporadycznie pojawiają się u nas oferty dla par . Zapewniamy wspólne mieszkanie , praca jest na różne zmiany , może też być dla innego pracodawcy . Pozdrawiamy serdecznie

eDIK@JO
@Axell Employment

Edi : w parze wyjazdu nie polecam- jak produkcja spada to oboje zostaniecie bez pracy - najlepiej razem mieszkać i osobno pracować - dla zachowania równowagi :))

kasiakasia

chciałabym wyjechać z narzeczonym na kilka miesięcy uzbierac na wesele i inne wydatki, czy jest opcja pracy w jednej firmie? dziekuję za informację :)

@kasiakasia

Axell Employment : "kasia" nasze aktualne oferty znajdziesz na stronie www.axell.pl oraz na Facebook'u- po nazwą : " Axell Holandia Sp. z o.o" , zachęcam również do kontaktu z naszymi oddziałami w Polsce : Gliwice ul. Zwycięstwa 49 tel. 32 337 50 20 Opole ul. Reymonta 16 tel. 77 453 65 77 Bydgoszcz Ul. Sienkiewicza 17 tel. 52 38 56 347 Nowy Tomyśl Ul. Kolejowa 42 tel .0048 608 391 891 Powodzenia!

Cinzano

Witam. Jestem zainteresowany podjęciem pracy za pośrednictwem agencji Axell w najbliższym czasie, najchętniej na dłuższy okres czasu ( jestem dyspozycyjny również w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocnych). Czy jest teraz szansa na znalezienie jakiejś ciekawej oferty pracy za pośrednictwem tej agencji ? Interesuje mnie praca np. na produkcji. Nie jestem zainteresowany podjęciem pracy jako pracownik wielu zakładów (tzw. flex, skoczek). Pozdrawiam

@Cinzano

Axell Employment : " Cinzano " zachęcamy do przesłania cv na adres : praca@axell.pl , wszystkie oferty znajdują się na stronie : www.axell.pl ( zakładka Oferty Pracy w Holandii) .Pozdrawiamy serdecznie

Axell Employment

Axell Employment : Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na lotnisku Schiphol koło Amsterdamu w Holandii. Ponieważ lotnisko jest obszarem będącym równocześnie granicą Królestwa Niderlandów, kandydatów obejmuje specjalna procedura sprawdzania niekaralności przez Holenderską Straż Graniczną. Proces ten trwa ok 5-6 miesięcy, dlatego rozpoczęcie pracy jest przewidziane na wakacje 2016, ale już teraz prowadzimy proces rekrut...acji. Praca polega na czyszczeniu samolotów, terminalów, wc lub ewentualnie załadunku bagaży. Wymagany bardzo dobry język angielski oraz niekaralność. Praca na okres wakacji 2016 Na CV, nie tylko uczniów i studentów, czekamy w biurach Axell w Polsce, poprzez e-mail: praca@axell.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy Pozdrawiamy serdecznie

Basia

Już można wysyłać cv na lotnisko - NARESZCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SUPERAŚNA PRACA, FAJNI LUDZIE, DOBRY HAJS I EXTRA LOKACJA yuppppiiii !!!!!

Axell Employment

Axell Employment: "Jm" zapraszamy do kontaktu, zapewniamy szkolenie. Życzymy powodzenia !

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ