Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

zainteresowany

Nowa oferta Monter - mechanik do Oss. Ktoś? Coś? Był? Jest?

rrrrrrrr

ludzie na ogłoszenia patrzcie , kto to widział na forum o pracę się pytać! dżizus!

Iza

Czy Axell Polska ma jakieś prace dla kobiet w Holandii? Słyszałam, że są w porządku i można spokojnie z nimi wyjechać.

Kaśka

a wiecie, że nowo przybywający nie odklikują dokumentów na swoim własnym portalu pracowniczym w axell i dlatego wypłaty nie dostają -no luuuuudzie! troszkę wysiłku i czytajcie co wam pracodawca wysyła na mail hejka@

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Iza

Powiedzcie mi o jakiej pracy mówi oferta "Pracownicy elastyczni w Holandii od zaraz - produkcja i logistyka" Bardzo bym chciała wyjechać z Axell-em ale czy to praca dla kobiet? Jak tam można zarobić?

emigrantHD
@Iza

Nie polecam agencji Axell, w Polsce dają umowę do jednej konkretnej firmy, po przyjeździe do Holandii w biurze okazuje się, że nie ma już tej pracy i wtedy dostajesz ofertę ---> Pracownik elastyczny flexworker to najgorsza możliwa oferta pracy, praca na telefon, 2,3 dni w tygodniu, jak masz szczęście to przepracujesz nawet cały tydzień !! agencja wysyła Cię do każdej możliwej firmy tam gdzie akurat jest zapotrzebowanie, firma ma więcej zamówień, stały pracownik zachorował, wtedy wstawiają Cię w jego miejsce, kończysz pracę w piątek i nie wiesz co robisz w poniedziałek !! Czekasz od 6 rano na telefon, może zadzwoni ktoś z nową ofertą a może nie..może na drugą zmianę po 12, na trzecią wieczorem albo wcale nie ma dla Ciebie pracy !!

Janek
@emigrantHD

Emigrant, a do biura dzwoniłeś albo pytałeś czemu € 300? masz od nich jakieś wytłumaczenie? zapytałeś w ogóle ?zresztą uważam,że forum powinno być jawne , bo hejty to ostatnio nasza specjalność, a niczego nie wnoszą , pewnie że jednym się podoba a innym nie , naturalna sprawa-życie !Chcę z nimi wyjechać - albo z nimi albo z innymi i przeglądam ich oferty i wszystko czym się reklamują . Na forum wypowiada się nawet sama firma i to dobrze o nich świadczy ,interesują się sprawami pracowników -pozytywnie ! Zauważyłem,że to jedna z niewielu firm , która oficjalnie pisze co , gdzie i za ile - to ich wyróżnia . ok Nara@

A.Zborek

Odradzam boto nieuczciwa firma gdysz ucinają wynagrodzie,ucinają godziny,zapomnij o płatnym urlopie bez interwencji adwogata lepiej niezatrudnic sie unich ,zaliczki o wiele zawyźane od tej prawdziwej sumy np . Mi odliczono zaliczek 3oo euro a wziełem 180 euro, oczywiscie moźna dzwonic ale albo nieodbierają albo masz wracac jak cisie niepodoba do Polski ,taka to firma a i dotego nory za kture płacisz 80 € i mieszkasz np . Hapsie w 4 na 10m2 idzie oszalec

ddd:((
@A.Zborek

a ktora agencja albo w ogòle pracodawca jest idealny? takiego poszukuje-namiary prosze!

kazik

ostry holender-na forum szukasz opinii? a dlaczego nie dzwonisz bezposrednio do nich,zestaw pytan polecam przygotowac z wyprzedzeniem, dla mnie jedyna wiarygodna metoda-pamietaj-mało kto pisze pozytywy,na tym polega fenomen anonimowych portali,wylewamy żal i tryskamy emocjami,potem nam przechodzi i nawet czesto wracamy do firmy na ktora jeszcze kilka minut wczesniej wieszalismy psy-fora powinny byc jawne-TYLKO WTEDY SA WIARYGODNE!

@kazik

Axell Employment : "Kazik " dziękujemy za konstruktywny komentarz . Wszystkie osoby zainteresowane naszymi ofertami pracy w Holandii oraz w Polsce zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego , rozmowy na Skype lub do wizyty w biurach w Polsce lub Holandii tel: 0048 32 337 50 20 Życzymy miłego dnia !

ostry holender

Wchodząc na tę stronę miałem nadzieję zdobyć przynajmniej jakaś minimalną wiedzę na temat tej firmy,przejrzałem kilka stron wstecz,jednak tak na prawdę nie dowiedziałem się niczego.Większość opinii jest pisana tak bełkotliwym,chaotycznym językiem,że trzeba nie lada wysiłku by w ogóle zorientować się co autor miał na myśli.O ortografii nawet już nie będę wspominał,niektóre z wypowiadających się tu osób maja problem z posługiwaniem się językiem kraju w którym się urodziły,więc wyobrażam sobie,na jakim poziomie jest ich angielski.Opinie tego typu ciężko w ogóle traktować poważnie,ciężko uznać za wiarygodną osobę,która nie jest w stanie poprawnie sklecić kilku zdań.

Iza

Czy Axell Polska ma jakieś nowe oferty pracy w Holandii? Znalazłam ofertę z lutego i nie wiem czy jest aktualna-Pracownicy elastyczni w Holandii od zaraz - produkcja i logistyka,okolice Tilburga. Wiem że już długo działają.

@Iza

Axell Employment : "Iza" , zapraszam do przeglądania ofert na stronie : http://axell-employment.com/jobs.html ( link do aktualnych ofert oraz formularza aplikacyjnego) Pozdrawiamy serdecznie

Big Mike

Co mogę powiedzieć o firmie axell . Firma całkiem spoko zarobki też nie najgorsze , ale jeśli chodzi o nie które lokale tej firmy to jakaś masakra , po za tym brakuje kompetentnych ludzi w biurze i nie tylko , haus majstrowie totalna porażka . Najgorzej na Hoge Mierde jeden haus jest ćpunem a drugi nie ma mózgu nic dodać nic ująć :/

oLAF

jakis schizol lol... chyba sie naćpał ...prowadzi rozmowę z niewidzialna osoba i wywleka żale sprzed 3 lat do agencji w której nigdy nie pracował- w axellu nie mają papryki ....

buuuuuuu w Szczecinie nie ma przeciez biura wcale . w Gliwicach jest i w opolu tez

Były niewolnik Tomasz
@ja

Co prawda was w oczy kole ,brakuje wam teras chetnych dotych robut jako niewolnik i mieszkania jak swinia za 85€uro tygodniowo co bo kazdy kto ma dzisaj głowe na karku to wyjedza do Norwegii,Islandii,Kanady anie dowas jak to było 3 lata wczesniej ,nigdy niezapomne jak mieszkałem w waszch jamach jak ukrainiec i za pszepracowane 3 dni w tygodniu dostawałem od was zaledwie 40 euroi za pszepracowane 4 dni w tygodniu 80 euro patafiany ,bo prace wy macie dlatych co kablują innych swoich współlokatorów ,smiecie jestescie i ja dobrze pamietam jak zajechałas na papryki do roboty i jak dobrze kablowałas innych i robiłas WIELKIE LODY Z połykiem w biurze i teras piszesz źe to nieprawdziwe komentarze poto aby ktos ci uwierzył i dał sie nabrac WSYD I HAŃBA dla poloni w holandii

Axell Employment

Axell Employment : Szanowni Państwo , w sprawie aktualnych ofert pracy w Polsce i Holandii zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Gliwicach , ul Zwycięstwa 49 tel: 0048 32 337 50 20 Przedstawiciel agencji Axell udzieli Państwu rzetelnej odpowiedzi na wszelkie zapytania związane z zatrudnieniem w kraju i za granicą . Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i życzymy miłego dnia !

Paulina

@Rafał myszkowski ex worker 2015/16 gdzie mieści się biuro firmy w Szczecinie?

Rafał Szczyciński

W SZCZECINIE NIE MAJĄ ANI BIURA ANI OFERT PRACY- co wy ludzie za antyreklame robicie ??? płaca wam za to ??? BREDNIE I OSZCZERSTWA ! czyli co - konkurencja nie śpi??? lepiej ten co to pisze zadbałby o własną agencję, bo żaden pracownik to nie jest -ŻAŁOSNE !

propagatorprawdymimowszystko

ale ściema myszka, tam wcale biura nie ma

A.Tomczuk

Alfons, nie bredź chłopie, nie grzesz! Pomodlę się za Ciebie bo mi Cię chłopcze żal, niepiśmienny, nierobotny . W Polsce może jakieś kopanie dołków się znajdzie , tam pisać i czytać nie trzeba , wypłata na rękę i do ręki - i już masz pomysł na życie . Na Twoim miejscu pisarstwo - hejterstwo zdecydowanie proponowałbym porzucić - to nie Twoja branża @ Pozdrawiam

Nvidia

Za te 3 000 euro radzę kupić dobry słownik języka polskiego Panie Wqurwiony gdyż me oczy płoną jak czytam Twój komentarz :D

Krzysztof Barańczuk

Jezu ! człowieku , jeśli pracowałeś tak jak piszesz to całe szczęście, że Cię odesłali - znaczy dobra firma (usunięte przez administratora) i ANALFABETÓW wyczuwają błyskawicznie i szybko odsyłają do domu, żeby dbać o dobre imię firmy i Polaków . Wstyd mi za Ciebie - radziłbym ( oprócz DOBREGO słownika ) wrócić do szkoły i w końcu czegoś się nauczyć - SZACUNKU I POKORY w pierwszej kolejności . AXELL - BRAWO !

dhtgjvccv

wkòrwiony a morze razem ponażekamy? w dwuh sila jest i basta @€€€

Paulina

@Były niewolnik Tomasz, rozmawiałeś z przełożonym w tej sprawie?

Były niewolnik Tomasz
@Paulina

Oczywiscie i potakiej rozmowie zamawiałem autokar i straciłem prace to jest cały axell dopuki sie siedzi cicho i saje sie gnoic i okradac i mieszka jak swinia na hapsie tak długo ma siemrobote w axelu ,banda oszustów i bumelantów naszczescie nikt mondry uwas dłuzej nisz miesiąc nieppracuje a raczej tyra bo pracy uwas niema i dobrych warunków mieszkalnych jak i dobrych piendzy (usunięte przez administratora) całe biuro bym wychłostał KAŹDEGO bo banda amatorów i (usunięte przez administratora) w tam siedzą .BEZ ŹADNEGO ODBIORU

Paulina

Pojawiły się nowe oferty pracy! Poszukuje się osób np. na stanowisko Pomocnik operatora maszyn ;)

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ