Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

adi

Taka sobie agencja coprawda wypłatę miałem elegancką i samochód służbowy ale kontakt niekiedy utrudniony z kordynatorem. Warunki mieszkalne nawet dobre tylko trochę meneli poprzyjmowali.

Spider

Czy agencja Axell Polska ma również sporo ofert pracy za granicą? Czytałem trochę o nich i wiem, że mają całkiem niezłą opinię jako pracodawca. Może mi ktos podpowiedzieć gdzie warto wyjechać do pracy za granicę żeby w miarę dobrze zarobić?Dzięki za pomoc.

Ciekawa

Czy ktos prsciwal w Helmont prxy kontroli jakosci pudelek???

Tomeczek
@Ciekawa

lolaar to mega fajna robota, dobre zarobki, polecam!

Stefi

Agencja która działa kilkanaście lat ma już swoją pozycję na rynku.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Rozsądny

Każdy powinien wiedzieć, że przed każdą pracą trzeba dokładnie przeczytać umowę i to bez względnie. W każdej firmie pracują ludzie którzy różnie podchodzą do swoich obowiązków. Tym bardziej trzeba uważać przy wyjeździe z kraju.

Hanys81

Tracicie czas na czytanie (usunięte przez administratora) w internecie. Ja zadzwonilem i dowiedzialem sie wszystkiego. Polecam!

Polak

Ależ mają bogatą ofertę pracy! Słyszałem sporo dobrego o agencji.

Solter

Bardzo słusznie ktoś pisze, że trzeba mieć swoje zdanie a takie forum z opiniami może jedynie ukierunkować nasze działania. Ciągle dokonujemy wyborów tak jest i z pracą.

Olek
@Solter

moim zdaniem warto zebrać opinie o różnych agencjach , podzielić przez 4 i podjąć decyzję o wyjeździe - wiadomo i w Polsce i za granicą - ile ludzi tyle opinii - na każdy temat, nie tylko pracy

Spriner

czy mógłby ktoś podpowiedzieć czy młodszy technik utrzymania ruchu zarobi w firmie godziwe pieniądze?

kamisia77

Czy ktoś pracował, pracuje, bądź zamierza teraz pracować w Sony w Tilburgu? Proszę o informacje jakie są tam warunki pracy i mieszkaniowe, jakie mniej więcej zarobki i opłaty za zakwaterowanie?

Tomek Zrys
@kamisia77

jest w porzadku, pracy masa ,szkolą na wózki,pokoje mamy dwojki Miłego!

@Tomek Zrys

A możesz powiedzieć mi, jak wygląda opłata za zakwaterowanie? Czy wszyscy pracują tam na wózkach widłowych?

Tomek Zrys
@kamisia77

wysłało mnie biuro z Gliwic, dzwoń do nich do 17.00 , wszystko Ci omówią in załatwią dobra obsługa! miłego! i powodzenia!

@Tomek Zrys

Chciałabym otrzymać informację od kogoś., kto tam pracował i podzieli się swoim doświadczeniem :)

spoczko

W porządku agencja, z pracą nie było problemu, z wypłatami i zakwaterowaniem również. Wyjeżdżam ponownie teraz z dziewczyną :) Wszystkim innym polecam! Nie bać się, pisać, pracować a nie będzie problemu

Ej! Ja przez AXELL wyjechałem miesiąc temu. Nie jest źle. Wypłata się zgadza. Domki nie najgorsze. Jedyny minus - rodzina daleko... Nie piszcie bzdur o tym jaka to zła agencja.

lifeisbrutal

czytam sobie opinie tej i innych agencji, zakładów pracy , pośredników - wszyscy są źli, nie płacą, mobbing i w ogóle - zostanę bezstresowym, niewykorzystanym bezrobotnym yey!!!!

pikolo
@lifeisbrutal

przeczytaj opinie o kazdej z mozliwych agencji pracy i kazda ma 90% negatywnych opinii...ale dziwnym trafem 200-300 tys polakow w wiekszosci bez znajomosci albo ze słaba znajomosciaangielskiego jezdzi tam i zarabia jakies pieniadze a opinie tylko negatywne....Ja tez byłem 4 razy w Holandii,3 x zbiory, 1x szklarnia ....przez inna agencje i zawsze srednio odkładalem 300 euro tygodniowo, na jedzenie 20-30 euro bo zywiłem sie w Lidlu a mieso brałem z polski a że nie mam tylka jak szafa 3 drzwiowa i nie jestem grubasem,który tylko futruje to wiecej nie musiałem wydawac, nie pale nie pije alko, nie jaram, nie cpam i na dziki nie chodze wiec trzy stówy moglem odlozyc a wyplaty byly rozne bo przy 40h dostalem 286 ale przy 51 h bylo 390e - srednio trzysta. Wazne, ze za rower czy dojazd autem nie brali kasy. Duzo bylo osob ktore pojchaly tam totalnie nieprzygotowane albo byly mowiac wprost...debilami, i teraz taki imbecyl gdzies z zachodniopomorskich PGRów pojedzie do pracy a cale zycie siedział pod sklepem "u Boguski" i chlał mamroty to nie bedzie pracował i nie wytrzyma, pozniejwchodzi tutaj i wypisuje swoje zale....bo skoro kilka lat ktos pracował przez dana agencje tzn ze kilka lat bylo fajnie. Ale byly osoby,ktore nie mialy szczescia i w tygodniu przepracowaly 2-3 dni, albo rzucali go do 4 prac w tygodniu....ktos mial wypadek w pierwszy dzien pracy,noga zlamana a koordynator zagencji powiedzial mu, ze ma wrcac do polski bo oni takich jak on nie potrebuja...To sa realia agencji pracy. Ja o tym pisze bo sie z tym spotkalem , chcesz wierz, nie chcesz nie musisz mi wierzyć. Wiem jedno....ze gdybym mial pracowac w polsce za1600 zł netto wolalbym jechac do Holandii bo tam to 1 tys euro miesiecznie mozna odlozyc bez problemu a jesli tydzien czasu nie maszpracy albo siedisz w mieszkaniu i mas robote 2 dni to szukasz czegos innego, ogarniasz inna robote,pakujesz sie i jedzieszdo innej agencji....

Spriner

W każdej firmie można znaleźć jakiś błąd czy niedopatrzenie.

Frugo

Przeczytałem wiele negatywnych opinii o tej agencji, ale podpisałem już z nimi umowę i w weekend mam jechać już do Tillburga podpisać konkretne papiery. Opinie są różne, ale przeważają te negatywne, a ja boje się ryzyka. Czy jeżeli nie pojadę do pracy, to będę miał z tego jakieś konsekwencje? Umowa była podpisana elektronicznie.

Axell Holandia
@Frugo

Axell Employment: "Frugo" jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji związanych z ofertą pracy lub zakwaterowaniem to zapraszamy do kontaktu :pon -pt 9.00 -17.00 tel: 32 337 50 20 Pozdrawiamy serdecznie

Nikita
@Frugo

Nie nic sie nie stanie oni moga Cie wyrzucic z dnia na dzien na bruk to Ty rownie dobrze mozesz zerwac umowe z dnia na dzien. Teraz walcza o Ciebie i pisza gdzie sie masz z nimi kontaktowac bo juz malo kto chce dla nich pracowac.

Frugo
@Nikita

Opinie o nich są zatrważające... Wolę nie ryzykować.

Marek Nawrocki- nie anonim heheheheheh
@Frugo

tak moi Państwo! czas na szukanie pracy i pracodawcy idealnego- czytaj DOSKONAŁEGO ! jak takiego znajdę to chętnie się z Wami podzielę :) dobrego dnia! ps. a która agencja i dlaczego jest najlepsza? Warto porównać- dajcie znać ziomale :) czas słać siwiki

Staś

Axell dla mnie jest spoko firmą i dobrą mam tu fuchę.

Nikita

Jeszcze zapomnialem dodac ze wiekszosc pracujacych tam ludzi to zlodzieje ktorzy przez lata okradali ta firme a sami wyliczaja ludzi jak np. robia prywatne km. Taka banda hipokrytow i przekretow. Duzo by mozna pisac ale szkoda sie wysilac...

Spriner

W aktualnej ofercie pracy zupełnie nie widziałem roboty za granicą? Czyżby nie mieli takich ofert ? Może ktoś wie i mógłby mi podpowiedzieć? Trochę się zmartwiłem tymi wpisami. Wcześniej słyszałem o nich sporo dobrego a tu taka niespodzianka

Axell Employment
@Spriner

. Axell Employment: : "Spriner" , dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami w Holandii , aktualne ogłoszenia oraz formularz kontaktowy : http://www.axell-employment.com/jobs.html Kontakt z biurem poniedziałek - piątek 9.00-17.00 0048 32 337 50 20 Do usłyszenia !

Tragedia

Firma tragiczna. Warunki mieszkalne masakra jakaś po 20 osób na dwie łazienki w tym jedną ciągle niesprawna i. Oszukują że oddają za dojazd do Holandii. W ogóle nie dbają o pracowników. Źle zorganizowani. Na mieszkaniach (usunięte przez administratora) i pijaki wręcz menele. Kasuja po 100€ za pokoje 2-3 osobowe z menelami i złodziejami. Zero pomocy z ich strony. Najgorsza agencja obecnie na rynku. Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Miły@
@Tragedia

TRAGEDIA- ciekawy masz pseudonim artystyczny :)) my sobie Axella chwalimy, przygarnęli nas dosłownie z bruku kiedy inna agencja nas wystawiła , pracę dostaliśmy w ciągu 1 dnia! mieszkamy w 6 na domku po 2 na pokoju! Przymusu nie ma , jak ktoś chce to może wynająć własny kąt, tylko po co jak mamy służbowe auto na dojazd do zakładu i zakupy .To co zarobimy jest nasze,żadnych dodatkowych opłat ! Kumpel miał źle wypłatę policzoną i w jeden dzień po zgłoszeniu przyszło wyrównanie - trzeba się tylko upomnieć- tam tez ludzie pracują a nie roboty, błędy zdarzają się w Holandii, Polsce i wszędzie na świecie.Trzeba iść i wyjaśnić, komunikacja to podstawa ! Miłego @

veselye kartinki

Agrencja zdaje się mieć jakieś poważniejsze kłopoty finansowe. Dwunasty już tydzień czekam na rozliczenie... W międzyczasie natomiast otrzymałem na pocieszenie siedem tzw. salaris. Na szczęście świat nie kończy się na Holandi i tzw. agencjach pracy.

Axell Employment
@veselye kartinki

Axell Employment: "veselye kartinki " jaka wybrał ( a) Pan ( Pani ) formę kontaktu ? Wszelkie sprawy pracownicze załatwiane są na bieżąco , proszę o przesłanie szczegółów dotyczących brakującego rozliczenia na właściwy adres email : operations.employment@axell.nl Pozdrawiamy serdecznie Axell Employment

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ