SILOG SP.Z.O.O.

Opinie o SILOG SP.Z.O.O.

xcx 2012-03-30 23:05:19
To co się dzieje w firmie to jeden cyrk!! Nikt nie ma kontroli nad tym co panienki wyrabiają....Żadnego planu działania, brak podziału obowiązków jeden wielki chaos! A Nowy dyrektor? chyba dyrektorem jest tylko z nazwy, pracownicy okręcili go sobie wokół palca, żal
były pracownik 2012-04-19 13:06:52
bartlomiej - 2011-01-09 14:55:34

Siemka,jestem pełen nadziei że jakaś osoba sądzi tak samo, że Silog Sp. z o.o. jest ciekawą firmą. Praca jest bardzo ciekawa i sympatyczna,spoko ludzie. Polecam wam .
Ciekawa firma-pod jakim względem? Awansu nie ma szans tam uświadczyć bo to za mała firmeka żeby coś osiągnąć!!!
Spoko ludzie-kto? Zacznijmy od pana Dyrektora który ze wszystkimi jest na ty i reszta pracowników skacze mu po głowie-zero szacunku, zero respektu no i zero kontroli nad podwładnymi. Istne przedszkole a dyrektor jest jak niańka co skacze od jednej osoby do drugiej żeby się pouśmiechać, poudawać że wszystko ok i wrócić szybciutko do domu . (z żałosnym to w kolejce nawet nie stało)
Ktoś dobrze napisał o nabzdyczonych i zfochowanych pracownicach, to te osoby są niby spoko?
Nie wiem kiedy pracowałeś tam drogi Bartłomieju ale obawiam się że albo baaardzo dawno termu albo to było tylko senne marzenie.
Odradzam bo szkoda i
anonim 2015-09-02 12:03:24
bałagan, chaos w działaniu, cięcie wydatków na każdym kroku, brak pomysłu na rozwój, warunki mizerne a jedyne co im wychodzi to skuteczne zabijanie pomysłowości i kreatywności, jednym słowem omijajcie to miejsce z daleka
były pracownik 2016-02-28 20:09:13
zgadzam się w 100 % z wcześniejszymi wypowiedziami cyrk i chaos, koordynator co kieruje serwisem nie ma pojęcia jakie napięcie jest w gniazdku zero wiedzy technicznej a klienta traktuje jak wroga !!!
Pracowałem tam długo, zostawałem po godzinach by poprawiać wydajność firmy
( nadgodziny nie płatne ) bo klienci czekali na naprawę nieraz miesiącami nikt nie docenia zaangażowania.
Odradzam, jedynie co dobrze robią to przyjmują narzędzia do ostrzenia, bo ostrzy się gdzie indziej.
3e 2016-05-16 18:55:57
@opi noo tak tak ale przeciez jest tak ze kazdy moze miec swoje zdanie tak uwazam i nie trzeba sie ze wszsytkimi kwestiami zgadzac z innymi ludzmi :)
Zostaw swoją opinię o SILOG SP.Z.O.O. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILOG SP.Z.O.O.