Opinie o BDT SERVICE w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BDT SERVICE. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BDT SERVICE o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Białystok

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BDT SERVICE w Białystok

Dariusz Nowy wpis

Od dawna nikogo nie kusiło zostawić opinię o firmie na tym wątku? Mam nadzieję, że to z powodu fajnej pracy.

Ja Nowy wpis
@Dariusz

Ja Nowy wpis 07.11.2019 17:40 Witam , miałam okazje pracować w tym serwisie . Na rozmowie było przedstawione to tak , sprzątanie pomieszczeń biurowych, dbanie o czystość . Praca na 4 godziny , aby było dokładnie i czysto , podstawowe czynność itp. Dopiero w praktyce okazuje się ze szukają osób które za przeproszeniem za 13zl będą biegać jak pies , dodatkowo okazuje sie ze z jednego poziomu( 10 pomieszczeń ) , robi się prawie 2 poziomy . Napewno forma 4 godz dodatkowej prący super , ale nie w taki sposób ze ludzi się wykorzystuje . odpowiedz udostępnij

Ja Nowy wpis

Patrycja

@umei, to potwierdzone informacje? Czy tylko słyszałeś? Najważniejsze jest to, czy po okresie próbnym jest możliwość zatrudnienia na stałe? Może ktoś z Was napisze ,jak obecnie wygląda sytuacja w BDT SERVICE , są przyjęcia?

MiSt
@Patrycja

Jako pracownik Bdt Service powiem, że są przyjęcia. Wypłaty 100% na czas. Ze wszystkim da się dogadać. Pozdrawiam.

MiSt Nowy wpis
@Patrycja

umei

tak naparwde teraz wszedzie daja umowy zlecnie na start, wiec wydaje mi się, że to jeszcze nic strasznego.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Zatrudnimy do sprzątania sklepu odzieżowego w Częstochowie w firmie BDT SERVICE? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
sikiop

teraz nowa oferta jest od nich! Zatrudniądo sprzątania sklepu odzieżowego w C.H. Malta, ale nie napisali czy jest to pełen wymiar godzin, a umoa jest na zlecenie.

kolia

każdy grosz jest na wagę złota, to jest prawda stara jak świat. mnie interesuje ta posada pani sprzątającej, nie ma się czego wstydzić, a zawsze można sobie dorobić z legalną umową

lipa

myślę, że nie mogą sobie pozwolić na to, by nie płacić na czas. Szczególnie, że pracownicy pracują mało, a każdy grosz się przecież liczy. @mariusz próbuj jak się zainteresowałeś

mariusz

Skoro jest to praca 3 razy w tygodniu, to ciekawe jakie są średnie zarobki. Wiadomo, że wykształcenie nie jest najważniejszym wymogie, ale czy wypłata jest w terminie?

ray

w kilku miastach teraz szukaja do zatrudnienia i glownie do sprzatania praca 3 dni w tygodniu ( poniedziałek, środa, piątek) w godzinach: 7:30-10:30..

tondas

nowid, myślę, że każda firma stara się radzić samemu w takich kwestiach. Tak naprawdę to teraz interesowały mnie oferty na sprzątanie sklepu odzieżowego. Podstawa chyba jest nawet niezła.

riowid

Tylko że to jest chyba inna firma niż BDT Service, a to że ludzie nie umieją przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych to powoli staje się standard, nie zmienia to faktu, że jednak w BDT mają pojęcie o robocie, którą wykonują, bo nieźle im idzie a no i zwolnień jakoś też często nie ma, przynajmniej o tym nie słyszałem.

kaludia

dzien dobry, uwzajacie na firmwe WORK SERWICE .rozmowy kwalifikacyjne przeprowadza Pani Sylwia która sie wysłowić nie umie i czyta wszystko z kartki.. dajcie dla tej Pani slownik poprawnej polszczyzny do reki!

Nemo

Rozumiem, ze nikt nie wie, cóż, pozostaje mi jedynie powiedziec szkoda, ale może jeszcze kiedys się podniosą.

Nemo

Na stronie krs onilne firma BDT SERVICE nie posiada juz rejestru, także obawiam się, że zakończyli swoja działalność, wie ktos dlaczego?

waldek

W ogóle to w internecie przeczytałem, że BDT service często szukają osób do polimeryzacji i nie jest zbyt dobrze.

ij

Lump, to raczej chodziło, czy robią problemy jak człowiek spóźni się raz na jakiś czas 15 minut, bo sporo firm spóźnień się czepia, ale by zostać dłużej to już nie odliczają. To jak jest w BDT Service?

Lump

A który normalny pracodawca toleruje spóźnienia. Jeszcze takiego nie znalazłem, który byłby zadowolony za spóźnialstwo.

Jak ze spóźnieniami w BDT SERVICE Białystok?

Napisze ktoś może coś więcej o pracy w BDT SERVICE? Na jakim stanowisku pracujecie i jak przebiegała do niego rekrutacja? Może wiecie, czy szukają kogoś, zaniósłbym CV... Jak się pracuje, ile płacą? Pensja dociera na czas? Co z samorozwojem? Z góry dziękuję za waszą pomoc i rozwianie moich wątpliwości.

wwww

firma ta werbuje pracowników do pracy za darmo! potrafia zmylic człowieka czujnosc miłymi rozmówkami.najgorsze doswiadceznie w moim życiu, zrobia z człowieka szmaciarza, zedrą z ciebie wszelaka godnosc!! drugie Chiny to mało powiedziane.

Zostaw merytoryczną opinię o BDT SERVICE - Białystok

BDT SERVICE