Opinie o NIXEN SP Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy NIXEN SP Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie NIXEN SP Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja reklamy - tworzenie grafik i branding

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIXEN SP Z O.O. w Toruń

Karol Nowy wpis

Dlaczego firma nie płaci na czas ? Ma jakieś długi?

Masza Nowy wpis

nasi trzej muszkieterowie utopili kolejną firmę ,o nazwie Intrapp ,bravo wy.Nawet roku nie wytrzymała ,staniek jest niesamowity.

podwykonawca Nowy wpis

Nie polecam tej firmy i wszystkich z nią powiązanych,kompletne dno no i oczywiście oszuści i krętacze. Mam z nimi sprawę w sądzie o pieniądze za wykonane prace , jak sie okazuje to mają 8 innych spraw też o pieniadze z których się nie rozliczyli z podwykonawcami.Wybór pzostawiam Wam podwykonawcy czy chcecie z nimi pracować.Pozdrawiam

masza Nowy wpis

o widzę panowie z lex sorki z lexperts się odezwali,rozumiem lojalność musi być przecież ich reprezentujecie,ciekawe ile faktur wam nie zapłacili,pytanko czy z BCA lub BSN zrobicie to samo co z nixen,czyli zatopicie ,sprzedacie i dalej będziecie prowadzić dzialalnośc pod inną nazwą.To co napisałam jest prawdą a takich pracodawców trzeba napiętnować ,ludzie przez nich zamykali firmy,małe hurtownie bankrutowały,podwykonawcą nie płacili ,a kupowali kampery,qady,motory ,łódki motorowe,takie było życie na czyjś koszt, pozdrawiam panów z lexperts,zbieg okoliczności że nixen jest teraz zarejestrowany na ryżowej ,coś wam ta ulica mówi

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie NIXEN SP Z O.O.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Lex....s

Masza, masz pełną świadomość tego co napisałeś i rozumiem że będziesz potrafił te oskarżenia potwierdzić przed organami ścigania? W przeciwnym razie "paka" o której piszesz będzie czekała chyba na ciebie. Jeżeli żyjesz w przekonaniu że jesteś incognito to przesyłam pozdrowienia Do zobaczenia

masza

nac o jakiej ty firmie mówisz Nixen to bankrut i już nie istnieje,zamkneli w 2015 sprzedana za 15 tyś dla jakiegoś gościa z długami na pare baniek

masza

Spejson 2016-07-14 12:36:23 twoja wypowiedź to jakaś abstrakcja,jakie integracje człowieku to są najgorsi ludzie jacy mogą być,swoje rodziny oszukaja a co dopiero obcych tam nie ma nic chwasty do pierwszego piętra i produkcja w garażu ,ludzie omijajcie ich z daleka kiedyś wymiar sprawiedliwości sie upomni o nich.

Stanis

Czy ktoś jeszcze pracuje w firmach Nixen i Bca? Czy ww firmy szukają nowych podwykonawców do pracy za friko? Czy trzej muszkieterowie dojeżdżą do pracy rowerami i kupują w Biedronce? Czy wierzyciele zablokowali już biuro?

grand

Kiedyś może wypłaty były terminowe, ale odkąd mają długi i komornicy praktycznie mijają się w drzwiach, nie płacą na czas. Nie widzę, żeby nikt nie narzekał, powyżej są opinie z informacjami o opóźnieniach. Warto by było czytać ze zrozumieniem.....

@grand

Czy pensji nie płacą czy płacą z opóźnieniem? Podobno mają sprzedać albo sprzedali jedną spółkę za ponad 7 mln dla jakiegoś zagranicZnego inwestora.

@grand

grand

Nie mam pojęcia, skąd wzięły się nieliczne pozytywne opinie, ale jako były pracownik doskonale wiem, jak dalece odbiegają od prawdy. Musiał je pisać któryś z "szefów", aby wybielić wizerunek firmy, bo cóż mu innego pozostało, jak się drugą spółkę kładzie na łopatki. Dla zainteresowanych współpracą - odradzam, ponieważ polityką firmy jest notoryczne odwlekanie płatności w czasie, czy to za faktury, czy za wykonaną pracę. Szefostwo uważa się za specjalistów we wszystkich dziedzinach, a tymczasem nie ma zielonego pojęcia o wielu sprawach, które są bardzo istotne przy prowadzeniu firmy. Ma za to głębokie i szczere przekonanie, że doszukiwanie się nieistniejących błędów i opóźnień w usługach podwykonawców jest działaniem pierwszorzędnym w celu zaoszczędzenia kasy. Mam nadzieję już nie mieć więcej nieprzyjemności spotkania tych ludzi kiedykolwiek. Tupet, pomiatanie ludźmi, pogarda, brak wiedzy, brak poszanowania cudzej pracy i cudzego zdania - to jest właśnie tak naprawdę ta firma, a nie to, co napisał Spejson. I to nie jest odosobniona opinia. Jeśli chcecie przychodzić do pracy w stresie, z pawiem na ustach, stracić czas, energię i nerwy, to tak, polecam! Niektórzy lubią taką atmosferę, ale większość pracowników stamtąd uciekła. Pozdrawiam

jumper

Spejson, pracowałeś tam, że taką opinię dajesz? Może tak było sto lat temu ale teraz? Od pół roku wizyty komorników, średnio 2 razy w miesiącu, aktualnie pracuje tam tylko parę osób, bo reszta zmądrzała i odeszła a resztę sami zwolnili. Ja nie polecam tej firmy. Oszukują i kłamią w żywe oczy. Obiecują a później słowa nie dotrzymują.

Baron
@jumper

Potwierdzam, szefostwo jest bardzo zapominalskie jeżeli chodzi o pieniendze. Zeby coś od nich odzyskać za swoją ciężko pracę to trzeba byłoby pojechać z kilkoma karkami i zrobic im blokade calego biura. To chiba jedyny sposób na szybkie cudowne odnalezienie się należnych pieniendzy.

Właściciel firmy X

Nie wierzę w to co tutaj przeczytałem ,że ktokolwiek ma dobre zdanie na temat firm NIXEN i BCA , przecież tam oszustwo goni oszustwo.Wszyscy właściciele firm z którymi rozmawiam doradzają mi żebym dwa razy się zastanowił zanim zdecyduję się na jakąkolwiek współpracą z Nimi, bo napewno nie zarobię a pewnie stracę. A mówię to jako właściciel firmy,kilku osobowej od 10 lat.

byly pracownik

chyba jakies zmiany w zarzadzie nastapily...????

Spejson

Firma rzetelna i uczciwa dla swoich pracowników. Szefostwo i kierownicy są do rany przyłożyć, poczestuja cie ostatnim papierosem. Wyplaty przeważnie są na czas i wszystko na papierze. Jeśli sie w weekend nudzisz i nie masz co robic w domu, to jest możliwość pracy: ustawowo druga sobota 50 a każda niedziela 100% extra. Jak ktoś lubi podróże to tez bedzie zachwycony. Delegacje krajowe i zagraniczne są placone ustawowo i na czas. Zawsze jest zamowiony i oplacony porządny hotel. Flota samochodowa jest nowa i bezawaryjna a opony sa wymieniane na czas. Nikt nie zmusza do łamania przepisow i jazdy na przykład z nadmiernymi predkosciami jak to ma miejsce w innych firmach. Atmosfera w pracy jak i po niej jest przyjacielska. Czeste sa organizowane spotkania integracyjne z mnóstwem atrakcji. Polecam.

podwykonawca byly

Dochodziło swoich pieniędzy w NCS nie dało efektów. W Mirbudzie tez nie dało efektów. Z nimi to trzeba na ostro jak coś. Michał mówił ze zgłosił mnie do generalnego ze podwykonawca ich jestem . A kiedy chciałem pismo to zawsze czasu nie miał. Dodam firma która ma komornika nie może startować do przetargu. Oni mieli i startowali. Dawali najnizsza cenę a potem podwykonawców nie wyplacali. Prosto w twarz oszukują. Jakby pluna im w twarz to by powiedzieli ze deszcz pada. Oni sami się wykończa tylko czasu musi jeszcze upłynąć. Dodam że przez nich parę firm się pogrążył na amen. Firma krzak

@podwykonawca byly

A co zrobiłeś że ci nie zapłacili?

ciamek
@podwykonawca byly

Cześć - robiłeś coś na hiltonie? jaki zakres?

podwykonawca byly

Pracowałem z tymi oszustami ze 3 lata i oszukali mnie na dobre 100.000 zł. Jeździłem po całej Polsce dla nich. Do momentu jak pojechałem do biura i powiedziałem ze ich kierownik zamawia kable koryta kablowe i wywozi na złom. Bo nie miał za co pić he. Od tamtej pory przestali płacić wszystkie roboty co wykonywałam były złe wykonane itd. Na Stadionie Narodowym cena była ustalona a dostałem 1/6 tego co było dogadać. Dobrzy kierownicy podchodzili od nich np. KRET POZDRAWIAM . Michał potrafi tylko obiecywać a tak naprawdę to nic nie może w tych firmach. Prezesura pewnie już wie kto to pisze. Jesteście dziadami. Myśleliście ze mnie pogrążycie a wy sami się pograzyliscie. Niech nikt ich nie broni są to złodzieje i to cwaniara. Jak chcecie zbankrutować to rubcie dla nich a jest to gwarantowane

dawny pracownik

Przez przypadek tutaj trafiłem z nudów latam po necie a że pracowałem w tej firmie 2 lata to postanowiłem poszukać co słychać i wyrazić swoje opinie.Firma do du.. rejestrują na najnizszą krajową a resztę bokiem dają, zalegają średnio jeden miesiąc z wypłatą a jak się zwalniasz to dostajesz w najlepszym przypadku podstawę za ostatnie 2 miesiące a o reszcie zapomnij.Nie polecam

podwykonawca

Jak chcesz się wyłożyć to możesz dla nich pracować,ostatnia faktura nie do wyrwania, zawsze Twoja wina jakiś Sajgon, chociaż na początku dla zwabienia podwykonawcy trochę płacą.Firma na budowie składa się z jednego kontenera który jet też magazynem i dwóch kierowniczków co nic nie mogą, a dużo obiecują

czesio

Podeślijcie info co się dzieje w wspomnianych firemkach nixen/bca

oszuści

wszystkie opinie pozytywne na tej stronie pisza panowie z zarządu nixen/bca !!! a prawda jest taka ze ta firma leży na łopatach i powykonawców pogrąża

Zostaw merytoryczną opinię o NIXEN SP Z O.O. - Toruń

NIXEN SP Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 200 lok. 225
    02-486 Toruń