Opinie o Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex w Elbląg

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex w Elbląg

Aneta Nowy wpis

Z wielkim żalem muszę podzielić się swoimi doświadczeniami z zakładem pracy Patrex z Rubna. Elblag .W ostatnim miesiącu doświadczyłam braku czesci wynagrodzenia, co sugeruje, że coś jest nie tak w tej firmie. Nie mogę milczeć o atmosferze pełnej konfliktów i dwulicowości,spisku . Osoby zatrudnione udają przyjazność, ale szybko zmieniają zachowanie, tworząc (usunięte przez administratora) między współpracownikami. Dodatkowo, księgowa okazała się być agresywna i niekompetentna w radzeniu sobie z emocjami. Nie mogę polecić tego miejsca nikomu, więc radzę unikać prób podjęcia tam pracy. Ostrzegam z całego serca." Osoba od rekrutacji jest niekompetentna, tworzy gownoburze od jednego do drugiego podchodzi wypytuje tworząc (usunięte przez administratora) szukając możliwości ponownej rekrutacji. Zakończenie pracy było bardzo niekompetentne ,zlewcze bez szacunku do człowieka. Od tego miejsca polecam trzymać dystans .Szanując się szukajcie miejsca pracy gdzie popracujecie na umowie o pracę albo miejsca gdzie będziecie dumni z tego gdzie pracujecie .Niestety zakład Patrex z Rubna, Elbląg. !!!to miejsce ludzi którzy uwili sobie gniazdo w tym smrodzie . Zapomniałam dodać że Lep z muchami ściągałam z nad stołu osobiście bo mnie zbierało na wymioty .Tak to już jest w Patrexie.!!!!!!!!.

Aneta Nowy wpis

Z wielkim żalem muszę podzielić się swoimi doświadczeniami z zakładem pracy Patrex z Robna. W ostatnim miesiącu doświadczyłem braku wypłaty wynagrodzenia, co sugeruje, że coś jest nie tak w tej firmie. Nie mogę milczeć o atmosferze pełnej konfliktów i dwulicowości. Osoby zatrudnione udają przyjazność, ale szybko zmieniają zachowanie, tworząc (usunięte przez administratora) między współpracownikami. Dodatkowo, księgowa okazała się być agresywna i niekompetentna w radzeniu sobie z emocjami. Nie mogę polecić tego miejsca nikomu, więc radzę unikać prób podjęcia tam pracy. Ostrzegam z całego serca

kras Nowy wpis

Trafiłem tu przypadkiem szukając informacji. Poczytałem wpisy byłego pracownika TATUS505. Nie dziwię się że to były pracownik. Człowieku piszesz komentarze o zupełnie innej firmie. PATREX Patrycja Łaszyca to "warzywniak". Akcesoria meblowe produkuje inny PATREX. Chyba że dla Ciebie cyt. "Londyn, Lądek... co za różnica"

tatus505 Nowy wpis
@kras

Hej chyba mas rację zbieżność nazw w Białymstoku też znalazłem Patrex

Co jaki okres czasu w Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex można ubiegać się o podwyżkę?

tatus505

jak będziesz odchodzić przed emeryturom

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Elbląg
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
Elbląg
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex?

tatus 505

rozmowa to parę pytań szefa w firmie albo się podobasz albo nie

Czy w Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

tatus505

w tej firmie wszystko jest mozliwe tak raczej tak umowa zlecenie nie obliguje czy to okres próbny czy nie jest to umowa na czas określony i niej zawarty jest czas wykonania danego zadania i wartość wykonanej pracy.

tatus505

jeżei w firmie było duzo pracy to wzywano wszystkich chętnych np 20 osbób zrobili robotę np pakowanie czy obcinanie elementów po odlewach i dziekujemy państwu skontaktujemy się robota zrobiona za darmo do widzenia jak się nazbierało pracy powtórka to samo

tatus 505

nie nie są zawierane

Dorota

@... a to jakie konkretnie zarobki i jakie obowiązki? Powiedz coś więcej, żeby jakoś to porównać?

@Dorota

Hm teraz nie wiem jak ja pracowałem to ani za nadgodziny ani za wolne soboty pracowałem po 300 godzin 340 za gołą stawkę maszyna chodziła na oleju opałowym zamiast oleju napędowym wdychałem truciznę pracując po 10 12 godzin pracowałem za gołą stawkę ale musiałem pracować żeby z czegoś żyć kosztem własnego zdrowia własnie w tej firmie dostałem zawału miałem 12 zł na godz jako operator spychacza inni mieli przy produkcji akcesori meblowych nawet po 5zł

@Dorota

witam ja miałem 12 zł na godz ile godzin tyle zarobione pracowałem jako operator spychacza na gąsienicach nadgodziny goła stawka łatwo policzyć zakład sprzedawał działki budowlane za grube pieniadze na Dąbrowie a na produkcji to mieli nawet 5zł za godzinę

...

Bardzo małe zarobki w stosunku do ilości obowiązków.

tatus505@wp.pl

idż się wysikaj bo bredzisz bo w firmie do ubikacji chodzicie na kartę eletroniczną chodzi o halę po polmo jak nie zdązysz to możesz mieć pełne nogawki i kleksa w galotach

tatus505@wp.pl

chcecie dowiedzieć się wiecej zadajcie pytanie odpowiem na kazde

@tatus505@wp.pl

Kogo Polska reprezentacja wylosuje z pierwszego koszyka na EURO ?

Tak jak myślałem Twoja psychika strasznie się posypała... siedzieć w domu i po 4 latach znowu wyrzucać swoje żale do sieci. Życiowy cel godny pozazdroszczenia.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Patrex?

tatus505

firma to rodzinny klan pracownik traktowany jest jak robot albo śmieć i nie warto z nim dyskutować często odzywki do pracownika to słowa wulgarne i nie przyzwoite a okreslenie kierownika brzmiało nieudacznik mówił mu to szef prosto w twarz ja pracowałem jako operator sppychacza zwolniono mnie dyscyplinarne za to że na chorobowym przyniosłem zwolnienie i chciałem wyjąć akumulatory z maszyny bo był mróz zeby nie padły jak zwykle odbiłem karte na wejsciu i za to dostałem dyscyplinarkę później zmienił mi na normalne zwolnienie pisze ze produkuje akcesoria meblowe tak jak przyjeżdzał tir z Ukrainy 2 razy w miesiącu każdy karton i paczka steplowana była nie wiem w jakim celu Made i China a jak pisałem maszyna moja chodziła na oeju opałowym spalałem go tysiące litrów

PATREX

Pozdrowienia dla przedmówcy :) biorąc pod uwagę , że od 20 lat produkujemy AKCESORIA MEBLOWE :) wszystko co pisze to na pewno prawda ;)

@PATREX

to dodaj jeszcze że firma bardziej zajmowała się handlem działkami budowlanymi i zajmuje dalej ,nie da się wybielić tego co było czarne nikt nie wymaże z pamięci pracowników złego traktowania ludzi, pracowników czego dowodem były sprawy w sądzie widzę ze prawda ubodła w oczy ale to tyko mały okruszek

tatus505

Tp firma dno pracowałem po 340 godz w miesiącu za gołe godziny nawet nie dawał wolnego w zamian nie ukrywam sie pracowałem jako operator spychacza robiłem działki budowlane w Dabrowie w parku krajobrazowym spychałem warstwy ziemi po 4-5m bez pozwolenia na bud w miejscu gdzie nie wolno było ingerować w krajobraz i do tego maszyna chodziła 3lata na oleju opałowym do ogrzewania aja wdychałem bardzo szkodliwe opary taka jest prawda o firmie o tej firmir mógłbym napisać książkę kryminalna i to grubą

Zostaw merytoryczną opinię o Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex - Elbląg

• Jak się pracuje w Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex?

Zobacz opinie na temat firmy Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Patrycja Łaszyca Firma Handlowa Patrex