Opinie o Senova Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Senova Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Senova Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Senova Sp. z o.o. w Poznań

jaj Nowy wpis

No to skoro później i tak jest szansa u nich na odpowiednie zatrudnienie w ramach umowy o pracę to wcale nie jest tak źle. Przecież z tym się wiążą odpowiednie benfity socjalne. Ale czy wypłata jest terminowa? Jest jednak sporo rachunków do popłacenia. Pozdrawiam

Majtek Nowy wpis

Słyszałem, że Senova potrafi zapewnić naprawdę niezłe przeżycia związane zwykle z masażami, czy to jest prawda? Nie ma co prawda zbyt wiele informacji na ich temat w internecie, ale widać, że prowadzą spa, które również może pomóc zbyt spiętym ludziom się odprężyć. Świetna alternatywa dla dzisiejszego charakteru życia.

ona Nowy wpis

Pracowałam w Dbam o zdrowie na telefonie, zarobki to jakaś porazka, oferują 5 zł za godzine plus wielkie dodatki prowizyjne, a tu zamiast 500 zł tak jak to pięknie obiecują wychodzi 100 zł czy tyrasz, czy nie. Tyle dobrze, że z fajnymi ludzmi pracowałam.

malwa Nowy wpis

Nie idzcie do pracy w Dbam o Zdrowie na starołęce!!!!!! nie płacą, podpisujesz odpowiedzialność kilkutysięczną za sprzęt, a jak nie podpiszesz ty tylko ktoś inny a zniknie, bo czasem ktoś z pokazowiczow wyniesie nie z Twojej winy, to tak i tak nie wyplaci ci wynagriodzenia. babka wyzywa od (usunięte przez administratora) brak szacunku do pracownik ów, zwalnia bo odpyskujesz jej ze nie ma racji. masakra !! (usunięte przez administratora) NIE PŁACI!! DBAM O ZDROWIE TO PORAŻKA!! SZKODA CZASU!!

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Senova Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
MALUTKA

tak samo DBAM O ZDROWIE (usunięte przez administratora)... siedziba na ul. Wagrowskiej jakby ktoś pytał. Masakra baba zwleka z wynagrodzeniem, pierwszy miesiąc oczka mydli a pozniej udaje ze sprzed jej zniknął, z którego pracownik już dawno się rozliczył i go zdał. Wszystko po to by nie wypłacic wynagrodzenia. masakra DBAM O ZDROWIE - prelegent asystent, telemarketer. nie polecam z czystego serca, zreszta idzcie, przekonacie sie jaka beznmadziejna jest szefowa (usunięte przez administratora) szkoda czasu zmarnujecie swoj czas i zostaniecie bez kasy.

Firemka porażka, nierówne i niespójnie jest tam wszystko miejsce w którym pracuje się za darmo , miejsce z którego trzeba uciekać :)

Wera 50

"Dbam o Zdrowie"- pytanie, o czyje ? Presja i wymaganie "cudów", co ma się nijak do rzeczywistego wkładu pracy.Najlepiej mają się "satelitki" pani pilnującej.Osobom autentycznie wrażliwym i wykształconym - nie radzę.

ana
@Wera 50

Zgadzam się z Tobą, pracowałam u ich konkurencji i nie ma porównania tutaj to zero profesjonalizmu i ta szefowa atmosfera okromna.

kopo

przeglądając oferty znalazłam coś takiego : "Dbam o Zdrowie " Poznańska Firma prężnie działająca na rynku od ponad 6 lat z tego co wiem to istnieje może od 1,5 roku

x

źle się dzieje w państwie duńskim. oj źle. i kto rozsądny ten stamtąd ucieknie, a kto głupi to zostanie

xyzwomen

(usunięte przez admininistratora) jeszcze istnieje bo ogółem to nie mają ludzi do pracy mam na myśli telemarketerów którzy po pierwszej przewie znikają :p no ale zawsze jest (usunięte przez admininistratora) która jako telemarketerka umawia spotkania swoim podwładnym :) co nie oznacza że dobrze jej to wychodzi. Przydałoby się ją podszkolić w tej branży;p

xyzwomen

Tak \(usunięte przez administratora) kto wie jak za pół roku ta firma się będzie nazywać ;p firma to jedna wielka ściema. Jestem szczęśliwa że już tam nie pracuje:)

xxx

Senova o teraz (usunięte przez administratora) nigdzie w necie ich nie znajdziecie chyba tylko dlatego żeby ludzie co (usunięte przez administratora) z chin od nich kupią nie mieli gdzie reklamować. No atmosfera była fajna ale co z tego jak przez ostatni rok ich działalności (usunięte przez administratora)sprzedawałem to mi się odechciało i cos na ten temat powiedziec moge. Odrawdzam wszystkim prace w tej firmie pozdrawiam unikajcie tych ludzi

m&ms

Ja sie uśmiałam czytając te bzdury. Ktoś wyleciał z firmy albo nie miał wyników i sam odszedł, i teraz sobie pisze jak to tam jest źle. Moim zdaniem,w Senovie było super. Wszyscy weseli, uśmiechnięci, jak nie szło koordynator motywował rozmową(tu mowa o (usunięte przez admininistratora)) Moim zdaniem,każdy powiniem spróbować,a nie słuchać takich głupot,jakie tu wypisują ludzie skrzywdzeni przez los. (usunięte przez admininistratora)

Wzięty walęty.

Zastanawiam się jestem umówiony na rozmowę o pracę ale po tym co tu przeczytałem to chyba zrezygnuje... Skoro teraz do tego kończy im się 2-3 letnia działalności będą zmieniać nazwę i pracowników to pewnie będę w sytuacji jak ci z kaji... Co myslicie?

Vi - 2012-01-30 18:32:51 co ty za bzdury piszesz w ogóle tam nie ma parcia na wyniki?? chyba pisząc to lunatykujesz bądź jestes jedna z szefowych hahaha jasne najgorsza firma w jakiej miałam nieprzyjemność pracować Sluchajcie jak was czytam to nie wiem czy sie smiac czy płakac. Sam tam pracowałem i mimo ze juz nie pracuje chyba podjołem złą decyzję ludzie i klimat to jest ważne w pracy parcie na wyniki swoja stroną jak bedziesz miała swoją firmę (a moze już masz) tez dla ciebie bedzie ważne. A co najważniejsze zawsze trafia sie niezadowoleni pracownicy najlepiej chyba by ci było w domku siedziec a mąż lub chłopak przynosił by sianko ha ha nie te czasy. I zakończcie te głupie wpisy tylko weżcie sie do roboty. Bo jako handlowiec sam pracujesz dla siebie a nie dla kogoś chciałem to powiedziec.

Vi

ktoś

wywalić tą wiochę z Poznania , wstyd tylko robią i żerują na starszych i nie tylko starszych ( co dziwne) ludziach........ Głosno trzeba mówić : sprzęt kupują za (usunięte przez admininistratora) złotych sprzedają za (usunięte przez admininistratora)- psuje się gówno po chwili, i kłopot z rekalmacją. BEZNADZIEJA!!!! (usunięte przez admininistratora)

dgdfh

Firma jeszcze się utrzymuje czy już upadła???

żółty...albo czerwony...kto wie ten wie

Przyznać trzeba że atmosfera w senovie była niepowtarzalna. fakt,siedze u konkurencji,niestety nic innego sie nie znalazło. Ale co zrobić. Raz podjętej decyzji sie nie cofnie. Senove zawsze bede wspominać z wielkim sentymentem. Życze Wam wszystkiego co najlepsze :)

ktoś

Bardzo fajna wypowiedź powyżej , ja im dawałem czas do końca roku :) ale może jeszcze trochę przeciągną, bo przecież muszą kapitał wyjąć :)

Zostaw merytoryczną opinię o Senova Sp. z o.o. - Poznań

Senova Sp. z o.o.