Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o polkam

Pracowałeś w firmie polkam i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2010-12-27 22:13:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
rodzinna firma która szuka murzynów do ciężkiej pracy ponad ludzkie siły.znam tę firmę i nie polecam jej nikomu.co innego mówią i co innego robią
zdjecie uzytkownika
były pracownik - 2011-07-26 22:24:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie rozumiem postępowania Pana [usunięte przez moderatora] trzymając na tak odpowiedzialnym stanowisku tak niekompetentnego człowieka jakim jest pan [usunięte przez moderatora]. Jest to osoba wprowadzająca chaos pomiędzy pracownikami i niemiłą atmosferę w pracy. Pomijając to, że nie ma żadnego pojęcia o naszej pracy. Znam pana [usunięte przez moderatora] z nie jednej zbrojarni i przez takiego człowieka jak on możecie stracić kolejnych pracowników którzy posiadają większą wiedzę niż obecny kierownik w Dąbrowie Górniczej. W jego przypadku widać że staż pracy w żaden sposób nie odzwierciedla umiejętności zawodowych. Więcej wiedzy w zakresie grubości stali posiada zwykły pracownik z krótkim stażem. Śmiech.
zdjecie uzytkownika
doświadczony - 2011-08-12 16:39:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Niby jedna firma a każda zbrojarnia to inna bajka. Stawka (za pracę na tym samym stanowisku) uzależniona wyłącznie od widzimisie kierowników. Podobnie z wyjazdami do domu... A prezesik chyba pobierał nauki u grubego z All serwisu bo widze podobne zagrania...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-26 20:17:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy ktoś z was może napisać coś kokretnego na temat tego jak pracuje się w polkam - włocławek? Mam rozmowę w sprawie pracy do zbrojarni dlatego się pytam. A tak pozatym to ile mogę mniej więcej tam zarobić?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polkam

Twoj email:
Wiadomość: