POL-NIL Sp. z o.o.

Opinie o POL-NIL Sp. z o.o.

Anonimus 2011-03-20 16:43:42
Po pierwsze zastanawiam się ile osób odiwedza tę stronę? Obawiam się, że niewiele. Przestrzegam przed niektórymi działami w tej firmie. Duża rotacja. ( usunięte przez administratora ) Brak zaangażowania wynika z podejścia przełożonych, którym raczej nieznane jest słowo motywacja (oczywiście nie w stylu: do roboty! Jak nie to Cię zwolnię!).
soli 2011-04-18 21:19:16
czytaja czytaja, dzięki .
anonim 2011-05-15 19:44:46
a na które działy trzeba uważać? z czego wynika rotacja pracowników?
anonim 2011-06-27 15:11:18
Dostałem zaproszenie na rozmowe na stanowisko szefa kontroli jakosci. Jak Wam sie wydaje warto jechac, bo sluszalem wiele zlych opini i nie wiem czy warto sie tam pchac. Jak jest atmosfera w KJocie?Orientujecie sie jakie sa zarobki.Z gory dziekuje.
anonim 2011-06-29 20:39:51
Zawsze przecież możesz spróbować a nie musisz się zdecydować. Daj znać jak poszło na rozmowie i jak było. POWODZENIA
anonym 2011-07-04 15:42:06
witam! Był ktoś na rozmowie na Analityka? Dostałam zaproszenie i zastanawiam się czy warto. Ile w Warszawie można zarobić na takim stanowisku?( usunięte przez administratora )o jest osiągalne
anonim 2011-09-02 13:52:58
Witam,
Pracowałeś w tej firmie? Bo ja tak. Nie zgadzam się z Twoja opinią.
Ci któryz są w porządku wobec firmy, dobrze wykonują swoje obowiązki nie mają na co narzekać. Strasznie jesteś sflustrowany - zostałeś zwolniony?
kate 2011-09-06 09:20:39
Nie pracowałam tam, ale zastanawiające jest to że firma farmaceutyczna w Warszawie poszukuje stale tylu pracowników (zobaczcie sobie na stronie firmy). Z czego to wynika? Duża rotacja? Podobno dość dobre zarobki więc co? Atmosfera? Warunki pracy? Może ktoś z byłych lub obecnych pracowników może coś napisać na ten temat?( usunięte przez administratora )
Kaś 2011-11-17 13:08:08
Generalnie nie polecam mimo dobrych zarobków, ale to każdy sam powinien się zatrudnić i sprawdzić czy mu taka atmosfera odpowiada. Dodatkowo widzę usuwanie postów przez moderatora tego serwisu czyli cenzura na polecenie prawdopodobnie firmy.
ktos taki 2012-04-12 00:01:05
nie polecam!!!!! kici kici i tyle
BigBen 2012-05-29 08:40:44
Przemiał ludzi - jak przeciąg. Jeśli nie chcesz tracić czasu to nie polecam.
nick 2012-06-11 13:36:08
Zarobki niezłe, ale potwierdzam co wyżej \"kici kici\", jeżeli jesteś ambitny z pomysłami, to omijaj firmę. A zresztą ostanio poleciało wiele osób..........
Maciek 2012-06-29 02:02:37
Firma pada a w raz z nią i jej pracownicy. Kolejny raz. Nie polecam teraz i nie polecam na przyszłość.
ona 2012-11-18 13:43:35
Przepracowywałam na kilka lat i to był dla mnie bardzo dobry okres zawodowo. Wynagrodzenie ciut niższe od rynkowego, ale świetna atmosfera i olbrzymie możliwości do nauki. Zaznaczam, że nie byłam nigdy związana z wytwórnią.
Getka 2012-11-20 16:17:27
Zarobki to są może i dobre ale zwykly pracownik sie [usunięte przez moderatora] zeby "Góra" zbierała kokosy, dziwna atmosfera panuje w tej firmie, jeden mądrzejszy od drugiego, nie polecam. Co jest przyczyną tez Pol-nil upada?? czy tylko kryzys czy złe zarządzanie/??
obserwator 2012-12-11 08:31:26
Święte słowa trafiłeś w 10-tkę z tą opinią podpisuje się pod każdym słowem
rychu 2014-12-31 04:56:21
ja to przetrzepałem dziś internet na temat tego pol nilu bo myślę czy by właśnie obecnej pracy na nich nie zmienic ale kurcze żadnych konkretów w sumie tam nie widzialem. a chciałbym bardzo wiedzieć ile płacą w ciągu miesiąca, na jaką umowę ma się szanse, czy jakims cudem po jakimś czasie może dostaje się ta o prace?
semir 2015-03-04 19:09:45
To jakoś chyba zbyt dokładnie nie szukałeś. Pol-Nil jest prywatną firmą działającą od 1991 roku. Ich siedziba znajduje się w Warszawie, a zajmująy się sprzedażą substancji farmaceutycznych i kosmetycznych dla krajowych i zagranicznych firm. Prace znajdziesz tu w zależności od ich potrzeb - ogólnie takowej brak
tatianka 2015-03-24 11:26:58
właśnie dlatego ja się zastanawiam nad podjęciem pracy w POL-NIL Sp. z o.o. ze względu na ich bardzo długi staż, po prostu wierzę w firmy o takiej długiej żywotności bo mam nadzierją na stabilność zawodową i wiem że firma jutro nie wyparuje - poza tym mają know how i zapewne kapitał, czy sądzicie że mam rację?
zdia 2016-05-12 18:56:11
Z pieniążkami @tola jest całkiem dobrze, wynagrodzenie dla handlowców to podstawa jakieś 2000 i premia
Zostaw swoją opinię o POL-NIL Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL-NIL Sp. z o.o.