Bali cafe

Opinie o Bali cafe

jestem na nie! 2013-08-05 15:03:45
Pracowałam przez 3 dni i powiedziałam sobie nigdy więcej.
Menager okropny, picuś, laluś. W ogłoszeniu napisali, że szukają kelnerki. Wysłałam CV, poszłam na dzień próbny, 1,2,3 i przez te dni jedynie czym się zajmowałam to zmywaniem.
Pracownicy tacy sobie, niemiło nastawieni do nowych osób.
marck 2015-04-03 09:11:15
Słabo, panie szefowe pracownikow traktuja gorzej niż psy wyplaty z nawet miesiecznym opoznieniem zero wsparcia ze strony menagera (tfu) ciagla rotacja co jest jasne przy takich warunkach pracy
Mariusz 2015-05-07 12:15:20
Nie wiem od czego zacząć, od wypłat szefostwa czy menagmentu. Nie polecam słabe pieniądze brak wypłat poniżanie odlewanie pracowników wciskanie kitu poza tym robactwo w galerii Mokotów ta sieć powinna zostać zamknięta. Ludzie nie szukajcie tam pracy i nie jedzcie chyba ze lubicie karaluchy w zupie i dania instant. Praca jak w obozie koncentracyjnym.
Były pracownik 2015-12-03 16:17:05
Dwie paniusie właścicielki lepiej traktują pieski i kotki niż własnych pracowników. Pamietam jak każdy pracownik miał obowiązek wrzucić coś do kosza dla zwierzaków ze schroniska. Inicjatywa szlachetna, ale sami otrzymywaliśmy pensje w ratach przez 4 tygodnie! Pseudo szefowa non stop na kamerach, non stop dzwoniła i rozstawiała ludzi. Jak wchodziła wszyscy musieli prawie stać na baczność. Brak posiłku dla pracownika który stał nawet do 13-14h dziennie za barem. Pamietam że jak zmywałem to z głodu jadłem niedojedzone dimsumy które kelnerzy znosili z sali! Szczerze odradzam
pingan 2016-04-22 17:52:31
mojek, przede wszystkim jeżeli chcesz liczyć na wysokie wynagrodzenia to nie ma na to szans. Ludzie standardowo zarabiają coś koło 1400-1500. Myślę, że nieco więcej z napiwków jeszcze się uda zgarnąć..
Zostaw swoją opinię o Bali cafe - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bali cafe