Kas-Boks

Września

Opinie o Kas-Boks

ja 2012-02-15 22:20:35
zdzierstwo, praca na umowe zlecenie, za wszystko odciagane z wypłaty, marne grosze ogólnie syf kiła i mogiła
anonim 2012-06-28 11:21:20
Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedzą ci, że będziesz na umowę zlecenie robił 3 miesiące, a niektórzy robią i przeszło rok, kpina z ludzi.
A o wypłatach nie wspomnę.
Odradzam tą firmę.
pracownik 2013-10-01 11:54:08
[usunięte przez moderatora] Zwalniam się, bo za co tylko można odciągają, i jeszcze ten [usunięte przez moderatora] ( syn pani prezes).
Za co tylko można donosi.
[usunięte przez moderatora]
robotnik 2014-10-06 20:55:21
Zarząd LEJE na pracowników. Tylko patrzą na konto czy kasa rośnie i gdzie można znów kupić nieruchomości bądź grunt pod zabudowę!DO ZARZĄDU; Dajcie najpierw ludziom to co im się należy to nikt nie będzie wam kieszeń patrzył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zip 2015-01-08 20:13:46
a mnie zwolnili
haps 2016-04-21 20:15:11
@zip podejrzewam, że byłeś pracownikiem Kas-Boks. Ciekawy jestem dlaczego doszło do tego zwolenienia i czy długo tutaj pracowałeś. Jeśli możesz, to napisz co i jak. Na pewno nie tylko ja jestem ciekaw.
hajs 2016-10-28 22:55:48
Na pewno za ćpanie tak jak synek prezesowej po konta maryszkę palił cały czas na chaju był norma w kas boksie za 1200 zł nie polecam tam pracować alb 6 zł na godz
Zostaw swoją opinię o Kas-Boks - Września
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kas-Boks