Dart-Pol

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Dart-Pol

dart-pol dart-pol Nowy wpis

super realizacje super realizacje

Jaki jest styl zarządzania w Dart-Pol?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Animator w Dart-Pol? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Róża Nowy wpis

Byłam na wstępnym spotkaniu z szefem. Spotkanie bardzo przyjemne, każdy temat omówiliśmy, więc warto pojechać i porozmawiać czy aby na pewno będzie nam odpowiadała taka praca.

Segi

Szczerze mogę powiedzieć, że miło wspominam czasy pracy w dart-polu. Dużo poznanych ludzi z którymi nadal utrzymuję kontakt i pare ciekawych miejsc gdzie organizowaliśmy imprezy. przepracowałem kilka sezonów i w sumie chętnie się gdzieś jeszcze z dartpolem wybiorę. Pozdro dla ekipy z Katowic :>

Lidia Nowy wpis
@Segi

Czyli w firmie panowała dobra atmosfera między ludźmi? :-) skoro do tej pory utrzymujesz z niektórymi kontakt

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dart-Pol? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Czy w Dart-Pol występują paczki/bony świąteczne?

Marcin O.

Nie. (stan na rok 2019)

Marysia

Czyli trzeba mieć obowiązkowo książeczkę sanepidowska ?

Myśliciel

Mam wrażenie, że niektóre osoby chciałyby zarabiać bez obowiązku świadczenia pracy. Tak dobrze to nie ma. Dart-Pol to dobra firma i nie narzekajcie.

Myśliwy
@Myśliciel

Czy aby nie popełniłeś błędu w nicu?

Zuzanna

Już sporo czasu minęło od momentu pojawienia się Twojego komentarza, czy coś się zmieniło w warunkach zatrudnienia? Wspomniałeś, że kierowcy otrzymują dodatki, a czy na jakimś jeszcze stanowisku można liczyć na wyższe wynagrodzenie? Chętnie dowiem się czegoś więcej, zachęcam Cię do dodania kolejnego wpisu.

Niemyśliciel
@Zuzanna

Oczywiście jest dodatek 20zł za kierowanie autem np. pięć godzin prowadzenia auta w obie strony. A i co rok 10zł więcej stażowe :)

Antoni
@Niemyśliciel

Rozumiem, że ta podwyżka to niewielka kwota. Czy dostajesz benefity motywacyjne lub świadczenia socjalne takie jak dofinansowanie lunchów lub bony na święta?

Zuzanna

Czy firma przedstawia opisane przez ciebie warunki od razu @asdad? Zwykle tego typu wyjazdy mają stałą stawkę, więc zwykle osoby wyjeżdżające wiedzą na co mogą liczyć. Jak było tutaj? Ważne żeby precyzować dodawane wypowiedzi, tak żeby inni zainteresowani wiedzieli na co mogą liczyć.

asdad

Jedynie w miare dobra kasa w dart-polu to na magazynie gdzie przygotowuje się samochody na imprezy praca jako animator to jakiś zart placa (usunięte przez administratora) a wyjazd dajmy na to jest do warszawy z Pszczyny kilka h jazdy jeszcze w piątek w ten sam dzień rozkładanie sobota rano impreza caly dzień i w ten sam dzień sprzątanie i powrot 20h pracy +/- za 140-150zl aaaa i ta wymowna gadka 2 długie wyjazdy jeden krotki caly sezon pizgania i miałem jeden w bielsku a 3/4 po za slaskiem gz :D

Zuzanna

Pracujesz w Dart-Pol? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity mogą liczyć pracownicy?

edr

Widocznie są popularni nie tylko wśród swojej kadry, ale czy atmosfera u nich opiera się na dość przyjacielskich relacjach? Dobre stosunki to podstawa zadowolenia pracowników.

haha

O jakich profesjonalistach mówisz skoro 80% obsady na każdą z imprez to nowicjusze, co wymiernie odnosi się to do zawalonych imprez za które "baty" zbiera te "doświadczone" 20%. Co do szerokości oferty to nie widzę nic złego bo przecież o to w biznesie chodzi aby się rozwijać by móc się dostosowywać do każdego klienta lecz trzeba mieć ku temu odpowiednie zaplecze - czego w darcie brakuje ...

Latos

Firma powstała w 1999 roku i od tamtej pory zajmuje się organizacją imprez integracyjnych. Mam wrażenie, że ich oferta jest zbyt szeroka jak na ich działalność, a oni po prostu są przygotowani na każdego klienta. Zastanawiam się jak długie są do nich kolejki, poza tym pracownicy chyba muszą być naprawdę niezłymi profesjonalistami, żeby ogarniać to wszystko.

dasdas

Dart-pol to nie praca to styl życia. pracus nie musisz mieszkać w pobliżu Pszczyny ale tak żebyś mógł dojechać na 4 czy 5 rano. Praca fajna ale jak są spoko ludzie a zdarzają się różni. olek jak nic nie robisz o się czepiają, każdy chce żeby jego biznes się opłacał, wiec norma. Naprawdę fajna praca dla młodych, którzy chcą się pobawić i dorobić.

gos

a czy jeśli chciałabym podjąć pracę w tej firmie do obsługi gier kasynowych to czy muszę mieszkać blisko tej całej Pszczyny? (bo chyba tam ma siedzibę ta firma) Czy jest możliwość przyjmowania zleceń np. kiedy impreza jest w woj. kujawsko - pomorskim blisko mojego miejsca zamieszkania?

pracownik miesiąca

Wszystko da się pogodzić. Przyjmujesz zlecenia, które Ci odpowiadają. Sam pracuję normalnie w tygodniu, a weekendami jezdze na wyjazdy. I tak się kręci :)

asia

Cześć, a ja mam do tych co pracowali dla Dart-Pol takie pytanie, Czy imprezy są tylko w weekendy, czy w tygodniu też. Mam pracę na stałe, a tą chciałabym traktować jako dorywczą, czy da się to pogodzić?

Pracuje w dart-polu 2 miesiace. Byłam na 8 wyjazdach. Hotel ,jedzenie i ludzie są okej. Jednak uważam ze jest za dużo roboty jak za 120 zł. Wstaje sie koło 6 rano, prace zaczyna się koło 7, a łącznie pracuje sie czasem nawet do 1 w nocy. Jest to raczej praca dla osób silnych fizycznie i bardzo wytrzymałych, szczególnie na dużych imprezach. Najgorzej chyba jest być na cateringu. Pozdraiwam

Ktoś

Jeśli chodzi o konkretne oferty pracy to raczej nie znajdziesz, w rozmowie sami określą do czego się najlepiej nadajesz. Przykładowo jeśli masz talent plastyczny i potrafisz malować będziesz malowała dzieciom buzie, ... Co do ilości projektów to o piknikach z cateringiem wiem o 4 może jeszcze ze 2 doskoczą, natomiast jesli chodzi o imprezy z samymi dmuchańcami to tego jest dużo. Co za tym idzie - więcej kasy.

asiaas

Ja też mam być na spotkaniu w środę, mam nadzieję, że będzie dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Dart-Pol - Pszczyna

• Jak się pracuje w Dart-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Dart-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dart-Pol?

Dart-Pol