Biuro Market

Gliwice

Opinie o Biuro Market

anonim 2009-03-06 09:28:04
wszędzie tylko nie tam, ...no chyba, że potrzebujesz przetrwania totalnego!
1- nieważne czy pracujesz 10 lat czy m-c- traktują tak samo
2- im bardziej się starasz, tym mniej się to docenia
3- wypłaty są po 10, a nie przed jak powinny, czyli nieraz zostajesz na weekend z palcem...
4- kombinacje rozbicia sobie zus-u i wypisywanie delegacji nawet jak nie posiadasz samochodu
5- same baby na sklepie- nie zawsze to dobry znak...
6- plotki, plotki, plotki- niezdrowe...
7- mamienie oczu, że u nas wszystko jest i nie ma słowa "nie ma", po czym klient czeka na towar czasami 3 miesiące, a szef umywa ręce i mami dalej
8- przedstawienie firmy jako "och" i "ach", a tak na prawdę ( usunięte przez administratora ) 9- NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10- rotacja jest była, jest, będzie- nawet jak cię wyszkolą i pokażesz, że potrafisz- podziękują ci za czas!
tymek01 2010-09-06 22:08:35
wszystko co przeczytałam na tej stronie o B.M. jest prawdą i jestem w szoku, że tyle lat tam nie pracuje a opinie są wciąż takie same na ich temat. KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bleeee 2010-10-08 21:08:11
Ta firma to jedna wielka bzdura jak mało która!!!
Firma przypomina głęboką komunę a kierownictwo to inteligencją nie grzeszy a wręcz użyje powiedzenia że wyżej bździ niż [usunięte przez moderatora] ma:-)
Atmosfera w pracy nieprzyjemna, sztuczna , układy i układziki, dom wariatów a czasem domowe przedszkole:-).
wars 2016-04-23 11:18:42
a na jakie stanowisko masz rozmowę kwalifikacyjną, ciężko mówić o konkretnych stawkach jak nie podajecie na jakie stanowisko startujecie :) pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Biuro Market - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Market