Opinie o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. w Toruń

lolek Nowy wpis

Hej, wiecie czy ogłoszenie na specjalistę ds. automatyki przemysłowej jest wciąż dostępne? Mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, a na zarobki nie trzeba narzekać.

krolll

Pracowałem w Ok kurczę trochę prawdy w każdym tekście jest było dobrze jest do d... i wydaje mi się ze wszystko przez majstrow i kierowników którzy za długo grzeją tyłki na stołkach a nie docenia się ludzi. Ale dzięki Ok kierownictwo majstrowie ma nie złe chaty moje ostatnie dni na Bielanach wspominam chyba najweselej aaa zapomniał bym jak tam śpioch pozdro dla największego spiocha i lasera w Ok majstrusia Wer. Sylwestra T. Do roboty leserku. Jak ktoś chce się po wkor. i nerwicy nabawic to ok zaprasza a całej ekipie od majstrow po kierowników dac umowy jak ludzia a nie stałe posadki od razu się poprawi.

zbigniew

Jak dostac prace w ok na warunkach niemieckich. Moj niemiecki jest biegly.. praktyka na budowach siegla juz 20 lat. Nie rozpoczne pracy ponizej 12 eur na reke

Bawół Nowy wpis
@zbigniew

To szukaj pracy za granicą a nie w ok. polska

loopi

Dla mnie najwiekszym zerem wśród majstrów jest gość z kolczykiem w brwi. totalna świnia sprzedawca lizus bawoła i przede wszystkim nie zna sie na robocie..

WYGA Nowy wpis
@loopi

Znam faceta. DNO ...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Handlowiec - sprzedaż telefoniczna
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
mistrz

Praca ok, pracownicy fizyczni totalne 0, wyjeżdżając do pracy w NIEMCZECH nie potrafią słowa po niemiecku, wszystko za nich trzeba załatwiać, wszyscy pseudo fachowcy oczekujący maksymalnych stawek

WYGA Nowy wpis
@mistrz

Przedstaw się Mistrzu z imienia i nazwiska. Ludzie Cię obiektywnie ocenią ...

pest

I jak tam panowie "kierownicy " z bozej laski dalej atmosfera wspaniala zapraszam itp praca ale jak za adolfa bez wyplaty

Zimmermann

Jest dwudziesty pierwszy wrzesnia wyplaty na umowie powinny wplywac od 10-15 najpóźniej a przelewu jak nie bylo tak nie ma.. ludzie maja kredyty do splacenia rodziny na utrzymaniu i przeróźne wydatki ale panowie w biurze widocznie nie zdaja sobie z tegp sprawy my mamy z siebie dac wszystko w robocie a oni nawet przelewu nie umieja zrobic na czas wstyd i hanba

stara gwardia

Panie lolek jest pan z innej planety i nie rozumie pan nic a nic . O jakim sprzecie pan mowisz bo chyba nie od osadnika . Zdaj pan sobie sprawe ze osadnik to tylkp wynajm ludzi do innych firm . A problem tkwi w tym ze czlowieka u osadnika traktuja jak zecz do wynajecia i do wycyckania. A jesli tak noe jest to dlaczego tysiace ludzi z tej firmy odeszlo ..i dlaczego co chwila zmieniaja szyld

Aaaa

W firmie dzieje sie coraz gorzej najpierw podniesli oplaty za busy teraz zaczynaja sie coraz bardziej spóźniać z wypłatami a to o firmie baardzo źle świadczy...

brygadzista

dla mnie bawoł to jest gość docenia robotę i tych co się na niej znają

asil

ostatnio spotkalem sie z bulgarami ktorzy pukali sie w czolo slyszac o mozliwosci pracy w niemczech a oplacanymi socjalami w polsce , panie bawol chyba firma jednak nie super

bawol

firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam

bawol

firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam

Fuck Fest

Młodzi majstrowie to faktycznie element z pod baru, ale starzy to wyższa szkoła jazdy, ludzie z klasą, kierownictwo spoko, tylko jeden psychol. Firma ponad przeciętną, zarobki dobre jeśli jesteś za granicą, w kraju beznadziejnie. Pracuję już 10 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Pozdrawiam

magazynier

firma beznadziejna ze swoimi pseudo-majstrami ktorzy trzesa (usunięte przez administratora) przed bawolem pozdro dla zbycha

nowy

witam czy ktos moze mi cos powiedziec o ok-przedsiebiorstwo budowlane z gogolina jaki zarobki, warunki itd z gory dzieki

Zostaw merytoryczną opinię o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. - Toruń

OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.