OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

nowy 2014-01-31 11:57:01
witam czy ktos moze mi cos powiedziec o ok-przedsiebiorstwo budowlane z gogolina jaki zarobki, warunki itd z gory dzieki
magazynier 2014-07-22 10:12:37
firma beznadziejna ze swoimi pseudo-majstrami ktorzy trzesa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed bawolem pozdro dla zbycha
Fuck Fest 2014-08-17 20:51:30
Młodzi majstrowie to faktycznie element z pod baru, ale starzy to wyższa szkoła jazdy, ludzie z klasą, kierownictwo spoko, tylko jeden psychol. Firma ponad przeciętną, zarobki dobre jeśli jesteś za granicą, w kraju beznadziejnie. Pracuję już 10 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Pozdrawiam
bawol 2014-09-14 18:59:15
firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam
bawol 2014-09-14 18:59:58
firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam
asil 2014-11-07 04:49:03
ostatnio spotkalem sie z bulgarami ktorzy pukali sie w czolo slyszac o mozliwosci pracy w niemczech a oplacanymi socjalami w polsce , panie bawol chyba firma jednak nie super
brygadzista 2015-04-13 20:54:45
dla mnie bawoł to jest gość docenia robotę i tych co się na niej znają
Aaaa 2015-09-06 16:39:26
W firmie dzieje sie coraz gorzej najpierw podniesli oplaty za busy teraz zaczynaja sie coraz bardziej spóźniać z wypłatami a to o firmie baardzo źle świadczy...
stara gwardia 2015-09-15 12:57:32
Panie lolek jest pan z innej planety i nie rozumie pan nic a nic . O jakim sprzecie pan mowisz bo chyba nie od osadnika . Zdaj pan sobie sprawe ze osadnik to tylkp wynajm ludzi do innych firm . A problem tkwi w tym ze czlowieka u osadnika traktuja jak zecz do wynajecia i do wycyckania. A jesli tak noe jest to dlaczego tysiace ludzi z tej firmy odeszlo ..i dlaczego co chwila zmieniaja szyld
Zimmermann 2015-09-21 18:44:42
Jest dwudziesty pierwszy wrzesnia wyplaty na umowie powinny wplywac od 10-15 najpóźniej a przelewu jak nie bylo tak nie ma.. ludzie maja kredyty do splacenia rodziny na utrzymaniu i przeróźne wydatki ale panowie w biurze widocznie nie zdaja sobie z tegp sprawy my mamy z siebie dac wszystko w robocie a oni nawet przelewu nie umieja zrobic na czas wstyd i hanba
pest 2015-09-22 20:05:37
I jak tam panowie "kierownicy " z bozej laski dalej atmosfera wspaniala zapraszam itp praca ale jak za adolfa bez wyplaty
mistrz 2015-12-28 18:30:25
Praca ok, pracownicy fizyczni totalne 0, wyjeżdżając do pracy w NIEMCZECH nie potrafią słowa po niemiecku, wszystko za nich trzeba załatwiać, wszyscy pseudo fachowcy oczekujący maksymalnych stawek
loopi 2016-01-19 10:23:47
Dla mnie najwiekszym zerem wśród majstrów jest gość z kolczykiem w brwi. totalna świnia sprzedawca lizus bawoła i przede wszystkim nie zna sie na robocie..
zbigniew 2016-01-22 16:52:26
Jak dostac prace w ok na warunkach niemieckich. Moj niemiecki jest biegly.. praktyka na budowach siegla juz 20 lat. Nie rozpoczne pracy ponizej 12 eur na reke
krolll 2016-02-20 08:41:25
Pracowałem w Ok kurczę trochę prawdy w każdym tekście jest było dobrze jest do d... i wydaje mi się ze wszystko przez majstrow i kierowników którzy za długo grzeją tyłki na stołkach a nie docenia się ludzi. Ale dzięki Ok kierownictwo majstrowie ma nie złe chaty moje ostatnie dni na Bielanach wspominam chyba najweselej aaa zapomniał bym jak tam śpioch pozdro dla największego spiocha i lasera w Ok majstrusia Wer. Sylwestra T. Do roboty leserku. Jak ktoś chce się po wkor. i nerwicy nabawic to ok zaprasza a całej ekipie od majstrow po kierowników dac umowy jak ludzia a nie stałe posadki od razu się poprawi.
Bawół 2016-09-02 20:08:38
To szukaj pracy za granicą a nie w ok. polska
lolek 2016-09-03 23:01:11
Hej, wiecie czy ogłoszenie na specjalistę ds. automatyki przemysłowej jest wciąż dostępne? Mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, a na zarobki nie trzeba narzekać.
Zostaw swoją opinię o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.