OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

nowy 2014-01-31 11:57:01
witam czy ktos moze mi cos powiedziec o ok-przedsiebiorstwo budowlane z gogolina jaki zarobki, warunki itd z gory dzieki
magazynier 2014-07-22 10:12:37
firma beznadziejna ze swoimi pseudo-majstrami ktorzy trzesa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed bawolem pozdro dla zbycha
Fuck Fest 2014-08-17 20:51:30
Młodzi majstrowie to faktycznie element z pod baru, ale starzy to wyższa szkoła jazdy, ludzie z klasą, kierownictwo spoko, tylko jeden psychol. Firma ponad przeciętną, zarobki dobre jeśli jesteś za granicą, w kraju beznadziejnie. Pracuję już 10 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Pozdrawiam
bawol 2014-09-14 18:59:15
firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam
bawol 2014-09-14 18:59:58
firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam
asil 2014-11-07 04:49:03
ostatnio spotkalem sie z bulgarami ktorzy pukali sie w czolo slyszac o mozliwosci pracy w niemczech a oplacanymi socjalami w polsce , panie bawol chyba firma jednak nie super
brygadzista 2015-04-13 20:54:45
dla mnie bawoł to jest gość docenia robotę i tych co się na niej znają
Aaaa 2015-09-06 16:39:26
W firmie dzieje sie coraz gorzej najpierw podniesli oplaty za busy teraz zaczynaja sie coraz bardziej spóźniać z wypłatami a to o firmie baardzo źle świadczy...
lolek 2015-09-13 02:47:42
tak naprwde w budowlance zawsze takie rzeczy jak wypłaty nie są do końca wyjaśnione i nie raz mnie to już dziwiło czemu tak się dzieje. Zastanawiam się też nad tym jak wygląda obecnie praca na budowie, bo z tego co wiem sprzet mają stosunkowo nowy no i nie wiedziałem, żeby ktoś na forum narzekał na ta kwestię.
stara gwardia 2015-09-15 12:57:32
Panie lolek jest pan z innej planety i nie rozumie pan nic a nic . O jakim sprzecie pan mowisz bo chyba nie od osadnika . Zdaj pan sobie sprawe ze osadnik to tylkp wynajm ludzi do innych firm . A problem tkwi w tym ze czlowieka u osadnika traktuja jak zecz do wynajecia i do wycyckania. A jesli tak noe jest to dlaczego tysiace ludzi z tej firmy odeszlo ..i dlaczego co chwila zmieniaja szyld
Zimmermann 2015-09-21 18:44:42
Jest dwudziesty pierwszy wrzesnia wyplaty na umowie powinny wplywac od 10-15 najpóźniej a przelewu jak nie bylo tak nie ma.. ludzie maja kredyty do splacenia rodziny na utrzymaniu i przeróźne wydatki ale panowie w biurze widocznie nie zdaja sobie z tegp sprawy my mamy z siebie dac wszystko w robocie a oni nawet przelewu nie umieja zrobic na czas wstyd i hanba
pest 2015-09-22 20:05:37
I jak tam panowie "kierownicy " z bozej laski dalej atmosfera wspaniala zapraszam itp praca ale jak za adolfa bez wyplaty
romek 2015-10-13 12:08:16
teraz trudno jest znaleźć prawdziwych fachowców tak naprawde, wydaje mi się, ze spokojnie mozna się do nich zgłosić jeśli komuś zależy na naprawde dobrych inwestycjach. Przedsiębiorstwa budowlane tego typu są zwykle zarządzane przez kilka osób, ale widze, że w tym przypadku nie ma żanych problemów prawie.
bums 2015-10-13 13:41:52
W branży budowlanej niestety już tak jest, że nie zawsze wszystko zależy od konkretnej firmy, czasem firma też musi poczekać i trzeba to zrozumieć, zdarzają się opóźnienia, no ale prędzej czy później jednak pieniądze trafiają do pracowników i właśnie o to tutaj chodzi, bo jednak pieniądze małe nie są.
mistrz 2015-12-28 18:30:25
Praca ok, pracownicy fizyczni totalne 0, wyjeżdżając do pracy w NIEMCZECH nie potrafią słowa po niemiecku, wszystko za nich trzeba załatwiać, wszyscy pseudo fachowcy oczekujący maksymalnych stawek
wias 2016-01-03 23:56:47
No i właśnie takich ludzi nie rozumiem. Wyjeżdżają za granicę, nie znają języka, nie mają w sumie pojęcia o tym co robią, chcą zarabiać kokosy, ale kto tam jakieś dobre pieniądze da to nie wiem, a potem wracają, wchodzą na goworka i narzekają jaka to firma zła i niedobra...
loopi 2016-01-19 10:23:47
Dla mnie najwiekszym zerem wśród majstrów jest gość z kolczykiem w brwi. totalna świnia sprzedawca lizus bawoła i przede wszystkim nie zna sie na robocie..
23 2016-01-20 10:54:12
Wiesz @wlas to każdy pierwszy żeby chcieć zarobić, ale robić nie ma komu :P oczywiście mam tu na myśli fakt, że w OK POLSKA nie lubią cwaniaków, ciężka praca popłaca jak to się mówi
zbigniew 2016-01-22 16:52:26
Jak dostac prace w ok na warunkach niemieckich. Moj niemiecki jest biegly.. praktyka na budowach siegla juz 20 lat. Nie rozpoczne pracy ponizej 12 eur na reke
sito 2016-02-12 21:17:54
Panie Zbigniewie, ja nie mam takiego doświadczenia, więc nawet nie będę próbował. Według mnie masz szansę na takie zarobki, ale musisz na swoim postawić.
krolll 2016-02-20 08:41:25
Pracowałem w Ok kurczę trochę prawdy w każdym tekście jest było dobrze jest do d... i wydaje mi się ze wszystko przez majstrow i kierowników którzy za długo grzeją tyłki na stołkach a nie docenia się ludzi. Ale dzięki Ok kierownictwo majstrowie ma nie złe chaty moje ostatnie dni na Bielanach wspominam chyba najweselej aaa zapomniał bym jak tam śpioch pozdro dla największego spiocha i lasera w Ok majstrusia Wer. Sylwestra T. Do roboty leserku. Jak ktoś chce się po wkor. i nerwicy nabawic to ok zaprasza a całej ekipie od majstrow po kierowników dac umowy jak ludzia a nie stałe posadki od razu się poprawi.
ciuls 2016-04-09 14:43:43
Ale to wiesz @kroll, kierownik czy też majster musi się do czegoś doczepić, są terminy i tak dalej, ale ogólnie nie jest źle, mimo iż sama praca fizyczna ciężka, to dostaje się umowę o pracę no i pieniądze są na czas
Karek 2016-05-13 22:41:08
Jeśli chodzi o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. to musze powiedziec, że fajna jest ta firma, dobrze płacą i zawsze na czas, więc nie jest to rzecz jakoś bardzo trudna fo ogarnięcia, przynajmniej tak sądzę, a ja wiem co mówię, serio ziomu
Bawół 2016-09-02 20:08:38
To szukaj pracy za granicą a nie w ok. polska
lolek 2016-09-03 23:01:11
Hej, wiecie czy ogłoszenie na specjalistę ds. automatyki przemysłowej jest wciąż dostępne? Mam odpowiednie doświadczenie w tym zakresie, a na zarobki nie trzeba narzekać.
Zostaw swoją opinię o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.