Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
nowy - 2014-01-31 11:57:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
witam czy ktos moze mi cos powiedziec o ok-przedsiebiorstwo budowlane z gogolina jaki zarobki, warunki itd z gory dzieki
zdjecie uzytkownika
magazynier - 2014-07-22 10:12:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma beznadziejna ze swoimi pseudo-majstrami ktorzy trzesa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed bawolem pozdro dla zbycha
zdjecie uzytkownika
Fuck Fest - 2014-08-17 20:51:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Młodzi majstrowie to faktycznie element z pod baru, ale starzy to wyższa szkoła jazdy, ludzie z klasą, kierownictwo spoko, tylko jeden psychol. Firma ponad przeciętną, zarobki dobre jeśli jesteś za granicą, w kraju beznadziejnie. Pracuję już 10 lat i nie mam zamiaru zmieniać. Pozdrawiam
zdjecie uzytkownika
bawol - 2014-09-14 18:59:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam
zdjecie uzytkownika
bawol - 2014-09-14 18:59:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma jest super atmosfera wspaniala zapraszam
zdjecie uzytkownika
asil - 2014-11-07 04:49:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
ostatnio spotkalem sie z bulgarami ktorzy pukali sie w czolo slyszac o mozliwosci pracy w niemczech a oplacanymi socjalami w polsce , panie bawol chyba firma jednak nie super
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy OK POLSKA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.?
Zadaj pytanie
x