Okpol Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Okpol Sp. z o.o.

Ziomuś ;-)

Ja też polecam pracę w firmie OKPOL. Kasa zawsze na czas. Robisz swoją robotę to nie masz stresu. A boi się tylko ten kto bez przerwy łazi i ściemnia. Żryjcie się dalej w necie zamiast porozmawiać jak mężczyzna z mężczyzną. Co za dzieci.. no normalnie piaskownica...

Maks
@Znany

Może z 20 lat temu tak ale teraz. Przyjdzie czas, że będą płakać. Nie liczą się z niczym. Niektórzy pracownicy naprawde dają z siebie dużo, a dostają po pupie. Rzucanie działami to też jakiś kosmos, powinni patrzeć czy ktoś się gdzieś nadaje czy nie. Później dostajesz pracownika a on do jakiś czynności nie ma drygu i rób co chcesz. Co do materiału najwięcej zniszczonego i pochowanego materialu jest na blacharni. Dobrze schowanego. Szef nie jest nawet świadomy. Dalej ufajcie tym którym nie powinniście, to niedługo zostaną tylko oni. Zarobić się już też nie da w tej firmie a wymagania z kosmosu.

Laura

Hejka. Jest takie ogłoszenie dla młodszego specjalisty ds. bazy danych kartotek magazynowych myślę czy by nie aplikować. zastanawiam się tylko czy z tego stanowiska można na jakieś inne awansować? nie ma nic napisane o rozwoju zawodowym, więc wole się upewnić

Szczęście Nowy wpis
@Laura

W tym „zakładzie” nie ma awansów!

Szczęście Nowy wpis
@Laura

W tym „zakładzie” nie ma awansów! Szkoda czasu na aplikowanie. Szukaj normalnego zakładu i pracy. Tylko nie tutaj!

Hania

Witam, czy o kontroli jakości mógłby ktoś napisać kilka słów? nie widzę by ostatnio odnoszono się do pracy na tym dziale, a właśnie kogoś do niego szukają. Po spojrzeniu na datę widać, że raczej od dłuższego czasu. Ciekawi mnie proces rekrutacyjny i późniejsze wdrożenie, możecie je opisać?

Gertruda
@Hania

Kontrola JAKOŚCI w firmie Okpol Polska Sp. z o.o. to dział gwarantujący ciekawą, satysfakcjonującą i pełną wyzwań pracę w młodym i energicznym zespole. Stanowisko Kontroler JAKOŚCI w przedsiębiorstwie Okpol Skarbimierz S.A. to gwarancja wysokich zarobków oraz licznej ilości benefitów, co zdecydowanie stawia nas na pierwszym miejscu wśród lokalnej konkurencji. Dołącz do lidera branży, dołącz do Oknopol Poland!

@Gertruda

To w sumie nie dowiedzieliśmy się jak rekrutacja wygląda? ze względu na co jakość jest polecona? Tylko o atmosferę chodzi? co z zarobkami? jakimiś narzędziami do pracy?

Kunegunda

Rekrutacja podzielona jest na sześć etapów rozłożonych w czasie na ok. 4 miesiące, podczas których kandydaci są wnikliwie analizowani oraz poddawani testom sprawdzającym ich kwalifikacje. Tylko starannie wyselekcjonowani aplikanci mają szanse dołączyć do firmy. Zarobki są bezkonkurencyjne na lokalnym rynku, stąd ogromne zainteresowanie pracą w Okpol Poland. Narzędzia pracy zapewnia pracodawca i są one najwyższej jakości, posiadają wszelkie wymagane certyfikaty oraz atesty Unii Europejskiej.

daj sobie spokój pracowałem tam trochę i tylko ciągły stres.Jak juz sie zwalniają ludzie którzy pracowali tamod początku powstania firmy to sobie pomyśl.Nie wierz że tam jest rodzinnie itd.-żenada

Foreigner
@były pracownik

Tragedia W drugi dzień pracy miałem już wszystko ogarniać Byłem na jakimś klejeniu drewna Myślałem że kręgosłup mi odpadnie Atmosfera może być tylko jedna klientka jakaś psycho służbowa chciała żebym latał po hali

@Foreigner

Stary to ciesz się, że nie trafiłeś na wyłazy. Tam to dość, że lider to zakompleksiony, chamski i czasami dość agresywny facet to wszystko u niego musisz umieć na już. Zamiast cie uczyć to drze ryja a nawet wyzywa. Jak stoisz np na pakowaniu to przesrane bo stoi i sapie już pod nosem że nie robisz tego szybciej a wręcz zmusza cię do tego. Na tym dziale co chwilę się ktoś zwalnia albo prosi o przeniesienie nie wspomnę o stałych pracownikach co na zmianę chodzą na chorobowe. Pozdrawiam i życzę zmiany lidera, może stworzycie w końcu dział na który ktoś z chęcią pójdzie.

@pracownik
@Foreigner

Byłeś tam aż 2 dni. Szlifowanie drewna okazało się dla ciebie skomplikowane i trudne. Klejenie również. I jeszcze teksty o laniu kleju z tubki bo maszyna zbyt szybko go nakłada to szczyt żenady. Nie możesz wypowiadać się na temat pracy w danym zakładzie po dwóch dniach - to śmieszne. Pozdrawiam gorąco pracownika roku

Foreigner Nowy wpis
@@pracownik

Szczytem żenady jest to że dziwnym trafem ciągle Macie rotacje w ludziach

Foreigner Nowy wpis
@@pracownik

Szlifowanie nie było skomplikowane tylko brak praktyki i brak czasu na jej wyrobienie to samo z klejeniem jest albo szybko albo dokładnie

Marian

Wysłałem kilka dni temu CV i niestety brak odzewu, wiecie jak długo się czeka na ewentualną odpowiedź?

@Marian

Niestety nie do wszystkich kandydatów oddzwania nasz Dział HR, ale cierpliwości, możliwe, ze to chwilowy zastój...

Rysiu
@Okpol Sp. z o.o.

Dlaczego nie do wszystkich? To znaczy rozumiem, że dzwonić ciężko ale co z jakimś szybkim mailem? Chciałbym się dowiedzieć czy dalej czekać po prostu. inaczej więc spytam. Jeśli od dwóch tygodni jest cisza, to już nie ma na co raczej liczyć?

Aktualność
Kolejny bieg DOTLENIENIrun Drzewo i Woda za nami! OKPOL jak zwykle brał udział z ogromną przyjemnością!
Bieg, nie tylko łączy ludzi z pasją do biegania, ale także przypomina o ważnych aspektach naszego życia - dbaniu o środowisko i rozsądnym wykorzystywaniu zasobów wody. Biegacze przyczyniają się też do zazieleniania Polski - za każdego uczestnika biegu Dotlenieni. org posadzą drzewo!
Nasi zwycięzcy:
• Magda Gregorczyk - 2 miejsce w kategorii K3 z wynikiem  00:47:04.
• Zbigniew Magiera - 2 miejsce w kategorii M5 z wynikiem 00:45:22.
• Janusz Baszowiecki - 3 miejsce w kategorii M5 z wynikiem 00:49:09.
• Iza Demska - 4 miejsce w kategorii K3 z wynikiem 00:52:10.
• Marek Wełeszczuk - 7 miejsce w kategorii M5 z wynikiem 01:06:58.

Gratulujemy!
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Okpol Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno - Handlowy? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Nie wiecie czasem jak duże maja teraz zapotrzebowanie na operatorów linii produkcyjnej? Drugi tydzień już oferta wisi, niby mogę się zgłosić ale nie mam wymaganego doświadczenia. jakoś się prześlizgnę i mnie przyuczą?

Zapraszamy bez prześlizgania. Jeśli masz chęci to już połowa sukcesu ;) Zgłoś się do nas na praca@okpol.pl lub pod numerem 532 750 633.

andrzej

Czy firma korzysta z agencji pracy ?

@andrzej

Nie, w tej chwili nie korzystamy z usług agencji pracy.

Roksana

Dzień dobry, chce się rozeznać w warunkach pracy doradców techniczno-handlowych. Nie widzę żeby w ostatnim czasie pojawiały się opinie odnośnie pracy w terenie a właśnie oferty na niego są wystawione. Jaka może być aktualna ocena celów oraz zarobków?

Juki

Witam A jak wygląda wynagrodzenie w firmie?

Ktoś dobry
@Juki

Standardowa najniższa krajowa+ 500zl premii za obecność+ czasem od szefa 30zł ekstra

@Ktoś dobry

Może to nieznacząca kwota w postaci tych 30 pln ale zaciekawiła. Co to za „ekstra”, na podstawie czego jest przyznawana i z czego wynika? obecność jest zerojedynkowa? i l4 ją wyklucza? Nie nadrobisz tego nadgodzinami?

Nawet my nie wiemy o jakie 30 zł chodzi :) Faktycznie, istnieje premia uznaniowa wypłacana miesięcznie, ale jest ona zdecydowanie wyższa... Po szczegóły zapraszamy do źródła - praca@okpol.pl.

Xuz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Witam.Jak atmosfera w firmie? Czy ukraińcy też pracują na.. zakładzie?

Pracownicy

Wstajemy rano i zastanawiamy się gdzie dziś trafimy. Drodzy prezesi czy jesteście świadomi poczynań Pani kierownik? Takimi sposobami część ludzi już zaczęła szukać pracy. Miesiąc i nie będzie komu robić. Walczycie o ISO??? Z kim chcecie później to kontynuować? Mamy dość chodzenia po działach, na niektórych jest brak kultury, porządnych szkoleń. Pani kierownik uśmiechnięta od ucha do ucha, chyba nie zdaje sobie sprawy że zachowaniem, które stosuje, również zastraszanie i krzyk zniechęca ludzi do pracy w tym zakładzie. Zastanawiamy się czy firma jeszcze chce być na rynku, czy te poczynania są w konkretnym celu, aby jak najwięcej osób się zwolniło. Pracodawco, może przyszły Panie prezesie proszę zacząć działać bo dzieje się bardzo zle. Proszę zacząć rozmawiać z ludźmi, naprawdę mają dość, zaczęły się również częste chorobowe pracowników. Dzięki nam firma dalej prosperuje.

Hej. :) czy na tym stanowisku planisty, o którym poruszany był poprzedni wątek może ktoś już pracował i mógłby podzielić się wrażeniami? O warunkach zatrudnienia dowiem się wszystkiego pewnie na rozmowie już, ale jeszcze nie wiem czy aplikować. Moglibyście polecić? jaka atmosfera? czy były na tych stanowiskach osoby o dłuższym stażu?

Edyta

A możesz przy tym opisać to cale BHP jakoś szerzej? Po czym stwierdzasz, że w zasadzie może go nie być? Miał miejsce jakiś wypadek? Już kiedyś ktoś o BHP podpytywał, ale nie widziałam właśnie co do tego odpowiedzi.

@Edyta

BHP beznadziejne. Wypadki są często i to poważne.o protokół powypadkowy musisz"walczyć" bo jest pisany na niekorzyść pracowników. Szkolenia to rzadkość.chyba jak pani od BHP boi się sądu to wtedy szybko robi szkolenia .Maszyny są stare .Zdrowie pracowników nie ma znaczenia dla szefostwa.Po wypadku rzadko kiedy wzywane jest pogotowie.

Maszyny, które stosowane są w firmie posiadają atesty i są na bieżąco sprawdzane przez odpowiednie organy. Wypadki zdarzają się sporadycznie i jeśli jest taka potrzeba to wzywane jest pogotowie lub pracownik jest zawożony na SOR. Przeszkalany jest KAŻDY nowy pracownik i każdy pracownik zmieniający ew. stanowisko pracy.

@Okpol Sp. z o.o.

Z powodu niesprawnej maszyny kobiecie zmiażdżyło dwa palce.ktore miała amputowane.Innej kobiecie też zmiażdżyło palce.inna w wyniku wypadku miała przecięty brzuch.Były też wypadki na klejone.na mini lini.Dlaczego wieloletni pracownicy dają wypowiedzenia?BHP słabe.zarobki słabe.brak poszanowania dla pracowników

Niestety nie ma Pan/Pani racji. Nie będziemy wypowiadać się na temat opisanych przypadków na forum, ale zapewniamy, że przyczyną ww. wypadków nie były niesprawne maszyny. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze zapraszamy do kontaktu do Działu HR. Na pytanie dotyczące wypowiedzeń pracowników też nie odpowiemy. Cieszymy się, że wieloletni pracownicy są z nami, niektórzy nawet ponad 25 lat.

@Okpol Sp. z o.o.

Oczywiście.że nie napiszcie o wypadkach bo musielibyście źle napisać o firmie.Ja mam rację i był wypadek z powodu niesprawnej maszyny.były też wypadki z winy pracowników .A z wieloletnich pracowników została już tylko garstka.

Świadek

Przy mnie był zgłoszony wypadek jak mężczyźnie zmiażdżyło i ucięło palce i szefostwo zabroniło wzywać karetkę! Zapytało się czy ma jak dostać się do szpitala, a jak nie to los go z pracy zawiezie do szpitala… Czy to jest normalne?! Pani BHP oczywiście nie było, bo nie pełniła w ten dzień dyżuru …. Ale miała zaraz się zjawić na terenie zakładu.. To jest chore!!!!

Do Szczęścia

Niekorzystne komentarze zawsze są usuwane, ale łatwo zauważyć, że to nic nie da. Kiedyś ta firma jeszcze miała jakieś imię ale teraz to jedna wielka porażka. Ludzie zauważcie co tu się zaczyna dziać. Przychodzimy do pracy zimno, że nosy jak u Rudolfa. Co jest teraz plusem stara garstka pracowników zaczyna przejrzewac na oczy. Ludzie zaczynają się buntować i zradzaja że nie przedłużają umów. Nie liczy się twoje słowo, masz robić co ci karzą. Nie mamy przedstawiciela, mamy ale to raczka szefa zrobi co mu powie. BHP to naprawdę porażka. Nie ma bhp to pic na wodę. Maszyny naprawiają nasi pracownicy, którzy jak twierdzą to jeszcze z przed epoki kamienia łupanego. Zobaczcie na opinie naszego sąsiada pinusa. 2 i to pozytywne. A tutaj szok i brak słów. Ludzie nie zdajecie sobie sprawy jaka krzywde robicie ludziom. Radzę przemyśleć swoje zachowanie póki nie zajmą się tym organy innych jednostek.

TS

To nie maszyny tylko kobiety na tych stanowiskajch byly nieodpowiednie

Pamiętaj o swoich prawach Instruktaż stanowiskowy powinien trwać minimum 8 godzin lekcyjnych. Szkolenie to powinno zostać przeprowadzone przed dopuszczeniem do pracy każdego nowo zatrudnionego pracownika lub gdy pracownik został przeniesiony na inne stanowisko pracy.

Jak należy przeprowadzić instruktaż stanowiskowy? Należy przekazać nowemu pracownikowi informacje o czynnikach środowiska pracy występujących na danym stanowisku oraz otoczeniu stanowiska pracy, z wyszczególnieniem czynników niebezpiecznych dla zdrowia pracownika. Należy poinformować pracownika jakie jest ryzyko zawodowe związane z wykonywana pracą oraz przekazać wiedzę dotyczącą sposobów ochrony przed zagrożeniami. Należy przeszkolić pracownika z praktycznych umiejętności z zakresu bezpiecznego i higienicznego wykonywania powierzonych obowiązków. Szkolenie powinno zostać przeprowadzone w formie instruktażu. Instruktaż stanowiskowy powinien rozpoczynać się rozmową wstępną osoby przeprowadzającej szkolenie z nowo zatrudnionym pracownikiem. Następnie prowadzący instruktaż powinien pokazać i objaśnić proces pracy, którym będzie zajmował się pracownik oraz próbne wykonanie danego procesu pracy przez pracownika. W kolejnym etapie pracownik przechodzi do samodzielnej pracy pod nadzorem instruktora, a potem instruktor sprawdza i ocenia sposób wykonywania pracy przez pracownika. Kiedy i jak często przeprowadzać instruktaż stanowiskowy? Instruktaż stanowiskowy powinien trwać minimum 8 godzin lekcyjnych. Szkolenie to powinno zostać przeprowadzone przed dopuszczeniem do pracy każdego nowo zatrudnionego pracownika lub gdy pracownik został przeniesiony na inne stanowisko pracy.

Dzień dobry. Miesiąc temu ktoś pytał o pracę na stanowisku Planisty produkcji. Widzę, że oferta dosłownie kilka dni temu pojawiła się ponownie. Może wiecie, czy ktoś został przyjęty na to stanowisko tylko zrezygnował? Czy może Firma nie znalazła jeszcze odpowiedniego kandydata, i dlatego oferta jest dostępna ponownie? Ktoś z was może podać mi widełki? Co z kwestią podwyżek, firma przyznaje je regularnie? Czy to Indywidualna kwestia? Martwią mnie trochę ostatnie wpisy na temat przestrzegania zasad BHP, może ktoś jeszcze napisać coś w tym temacie?

Czy z poprzedniego wątku można rozumieć, że występują tu stanowiska na których pracuje docelowo po jednej osobie? Czy z planistą produkcji jest podobnie czy może to praca w zespole? Chce się upewnić, ponieważ w tej bieżącej ofercie nie widzę ani wzmianki o zespole ani o jakichś wydarzeniach integracyjnych. Czy do dziś faktycznie się nie odbywały? A na własną rękę?

Istnieją w firmie pojedyncze stanowiska oraz Działy, w których pracuje kilka osób. jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y pracą na stanowisku planisty zachęcamy do kontaktu z działem HR celem uzyskania konkretnych odpowiedzi praca@okpol.pl. Pozdrawiamy Zespół OKPOL

@Okpol Sp. z o.o.

No tak, tylko szkoda, że ci wieloletni pracownicy to już garsteczka. Na bieżąco wiadomo co się w firmie dzieje. Ci pracownicy wieloletni to już czekają na emeryturę. Poniżej 60 pracowników. I kolejne zwolnienia już niedługo zagoszczą na stoliku. No i jeszcze będzie jedno bum którego nikt się nawet nie spodziewa. A dział HR to taki sam dział jak Kadry. Zamówione Panie które mowic to co Boss zarząd. Brawo. Już raczej opinii się naprawić nie da. Pracownicy ciągają was po sądach. Co do wypadków są bardzo często, niekiedy opiernicz za to że się wezwało pogotowie. Cytat,, odwołaj je". Szkolenia BHP to kpina. Podpisz i do roboty. Pierwsza pomoc. Na karcie wywieszonej na każdym dziale osoby które już latami nie pracują. Śmiech na sali. Nie było dawno przeszkolonych nowych osób do tego. Czas na wielkie bum już wkrótce.

Jak możesz pracować w okpolu 46 lat skoro firma nie ma takiego stażu

46 lat? literowka jakaś? Mimo wszystko są pracownicy o tym zdecydowanie dłuższym? Jeśli tak to ile na oko może on teraz wynieść i jakie przywileje za sobą przynosi?

Kinder

Hej, przywilejów nie ma - zapomnij temat. Najstarsi wyjadacze poodchodzi, a zostali tylko ludzie, którzy boją się zmian. Nowa era nadeszła jakieś półtora roku temu, gdy odeszły filary firmy (jak to określa spora część obecnych pracowników). Choć praca sama w sobie nie jest zła to należy pamiętać, że jak się przyjmiesz (jakie warunki dostaniesz na początku) takie raczej się utrzymają przez lata, aż zmienisz pracę. Miłego wszystkim czytającym!

TS
@Kinder

@Kinder Co ty gadasz?! zacząlem prace pare lat temu z najnizszą krajowa a to było jakieś 1 700 zł, teraz mam na reke 4500. nie ma cudów ale nie gadaj głupot i jaka nowa era? skąd ty wziales takie kocopoly ?

Dzień dobry. Firma i administracja portalu stara się chronić pracowników, których dobra zostały w Pana komentarzu naruszone. Podając nazwę konkretnych stanowisk można bardzo łatwo zidentyfikować osoby, których komentarz dotyczył. Pozdrawiamy Zespół OKPOL

Agnieszka

Cześć, znajdę tu doradcę techniczno-handlowego, który by wyraził swoją opinię na temat aktualnej pracy tutaj? Faktycznie widzę, że padały tu ostatnio negatywy, ale brak mi jakichś konkretów na temat tego stanowiska, a widziałam ofertę pracy i się nad nią zastanawiałam... Warto spróbować? Oczekują dyspozycyjności do częstych wyjazdów związanych z obsługą podległych klientów. To wyjazdy jednodniowe, czy dłuższe delegacje się zdarzają? No i ile kobiet tu pracuje, skoro to branża budowlana? ;-)

Chcę dowiedzieć się czegoś o pracy tu. Chodzi mi głównie o stanowisko Operator linii produkcyjnej, bo obecnie firma rekrutuje. To wiecie coś o szkolenia w firmie z zasad bhp. Na liście wymagać jest, że obowiązkiem jest przestrzeganie zasad bhp właśnie. Jak wygląda przygotowanie do tego nowej osoby? Kto prowadzi szkolenie w jaką ma formę?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Okpol Sp. z o.o.?

Zostaw merytoryczną opinię o Okpol Sp. z o.o. - Skarbimierz Osiedle

• Jak się pracuje w Okpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Okpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Okpol Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 18 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Okpol Sp. z o.o.