Tugeb Polbud

Milicz

Opinie o Tugeb Polbud

OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA. 2011-02-20 15:55:54
Pracowałem w tej firmie i powiem jedno PRACOWNICY I FIRMY KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE KUPNEM CZEGOKOLWIEK OD NICH - OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA. Szczególnie nie polecam Firmy Tugeb Polbud Firmą które chciały by podpisać z nimi jakikolwiek kontrakt na dostawę czegokolwiek. Jedna wielka ( usunięte przez administratora ). A co do opinii na temat( usunięte przez administratora ) potwierdzam te wszystkie negatywy.Mają ci pracownicy 100 procent racji. ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-06-14 18:33:30
a kto wam bronil startowac na stanowisko brygadzisty?? jesli uwazacie ze macie swietne pomysly i na wszystkiem sie ( usunięte przez administratora )o chyba wina pracownikow ze nie robia dokladnie tego co do nich nalezy tylko ( usunięte przez administratora )daje mozliwosc pracy w delegacji... jezeli malo zarabiacie to jedzcie w delegacje... a tak w ogole to cieszcie sie ze firma lituje sie nad takimi ( usunięte przez administratora ) zatrudnia po kursie z pup-u zeby mogli wyzywic te ( usunięte przez administratora )
anonim 2013-07-07 17:42:56
Witam, a może ktoś konkretnie napisać co jest nie tak w firmie Tugeb Polbud w Miliczu? Za małe pieniądze czy zła atmosfera?
anonim 2013-07-30 11:13:15
witam a zarobki na jakim poziomie sa w firmie Tugeb Polbud?czy jest to 1-2 tysiace czy moze 2-3 tysiace?ssa premie ?sa socjale jakies????
Maria 2014-12-10 10:35:59
Szef zrobił wszystkich w bambuko. Oczywiście poza tymi, którzy muszą zeznawać w różnych sprawach prowadzonych przeciw spółce. Ci dalej są zatrudnieni w spółce córce ECODOM SYSTEM albo dostają kasę na lewo. Reszta pracowników i oszukanych przedsiębiorców musi dochodzić swoich praw w sądach. Teraz już wiadomo, że Tudziarz zadłużył spółkę na kilkadziesiąt milionów. Robił to celowo wyprowadzając z niej kapitał tak aby w momencie ogłoszenia upadłości była nic nie warta.
andzia 2015-09-01 21:40:34
czy udało się wyjaśnić sytuację z firmą Tugeb Polbud? wie ktoś jak zakończyła się sprawa tej działalności, czy pracownicy odzyskali swoje wynagrodzenia itd...
Nick 2016-04-16 21:03:59
Wiecie co, tak, sytuacja została całkiem nieźle wyjaśniona, mam wrażenie, że teraz już będzie zupełnie inaczej i w firmie i w atmosferze, która w firmie jest, moim zdaniem dość szczególna rzecz, pozwalam sobie nawet powiedzieć, że przełom bardzo duży
endo 2016-05-19 11:52:22
przełom może był, ale firma nie próbuje się lepiej rozreklamować @Nick
Zostaw swoją opinię o Tugeb Polbud - Milicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tugeb Polbud