Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Tugeb Polbud

Pracowałeś w firmie Tugeb Polbud i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA. - 2011-02-20 15:55:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracowałem w tej firmie i powiem jedno PRACOWNICY I FIRMY KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE KUPNEM CZEGOKOLWIEK OD NICH - OMIJAJCIE TĄ FIRME Z DALEKA. Szczególnie nie polecam Firmy Tugeb Polbud Firmą które chciały by podpisać z nimi jakikolwiek kontrakt na dostawę czegokolwiek. Jedna wielka ( usunięte przez administratora ). A co do opinii na temat( usunięte przez administratora ) potwierdzam te wszystkie negatywy.Mają ci pracownicy 100 procent racji. ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-06-14 18:33:30 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a kto wam bronil startowac na stanowisko brygadzisty?? jesli uwazacie ze macie swietne pomysly i na wszystkiem sie ( usunięte przez administratora )o chyba wina pracownikow ze nie robia dokladnie tego co do nich nalezy tylko ( usunięte przez administratora )daje mozliwosc pracy w delegacji... jezeli malo zarabiacie to jedzcie w delegacje... a tak w ogole to cieszcie sie ze firma lituje sie nad takimi ( usunięte przez administratora ) zatrudnia po kursie z pup-u zeby mogli wyzywic te ( usunięte przez administratora )
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-07 17:42:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Witam, a może ktoś konkretnie napisać co jest nie tak w firmie Tugeb Polbud w Miliczu? Za małe pieniądze czy zła atmosfera?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-07-30 11:13:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
witam a zarobki na jakim poziomie sa w firmie Tugeb Polbud?czy jest to 1-2 tysiace czy moze 2-3 tysiace?ssa premie ?sa socjale jakies????
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tugeb Polbud

Twoj email:
Wiadomość: