Warsaw Montessori Family

Opinie o Warsaw Montessori Family

Czy firma Warsaw Montessori Family w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Warsaw Montessori Family może sfinansować koszty szkolenia w całości lub w części, w zależności od specyfiki szkolenia i doświadczenia zawodowego pracownika.

@Warsaw Montessori Family

Witam, czy istnieją przy tym jakieś warianty do zobrazowania? W jakich sytuacjach można mieć pewność, że szkolenie w 100% zostanie opłacone przez Pracodawcę a w których można mieć co do tego wątpliwości?

@Pracodawca Nowy wpis

Rozwój kadry jest niezwykle istotny w procesie rozwoju szkoły. Pełne dofinansowanie można otrzymać jeśli szkolenie jest zgodne z misją (rozwoju w duchu edukacji dr Montessori) szkoły oraz pracownik otrzymał pozytywną ocenę pracy w mijającym roku. W innym przypadku szkolenia są częściowo dofinansowane.

Kasandra Nowy wpis
@@Pracodawca

Dzień dobry. :) a ja chciałabym się dowiedzieć jakie szkolenia są najczęściej wybierane? Czy to również Pracodawca przesyła swoje sugestie co do programu? Ile kursów w ciągu roku można zrealizować?

Nowy wpis

@Kasandra

Zwykle wybieramy szkolenia i kursy z zakresu edukacji Montessori, także inne szkolenia i kursy, o które wnioskują nauczyciele, a które są zgodne z misją naszej szkoły. Przy wyborze kierujemy się zawsze rozwojem osobistym i rozwojem szkoły.

Beata

Witam, kiedy w ostatnim czasie były prowadzone jakiekolwiek nabory? chciałam jak na razie wstępnie przejrzeć oferty, ale po wpisaniu ich w internecie nic konkretnego mi nie wyskakiwało. W jakich okresach najczęściej można się ich spodziewać? Czy będzie to ten okres podsumowań i przygotowań na kolejny rok o którym pisano?

@Beata

Rekrutacja pracowników do Warsaw Montessori Family odbywa się przez cały rok, dostosowując się do bieżących potrzeb organizacji. Informacje o dostępnych stanowiskach pracy są ogłaszane poprzez Mazowiecki Bank Ofert Pracy dla Nauczycieli oraz udostępniane na różnych grupach na Facebooku.

Martyna

Chciałabym móc wystawić jak najbardziej rzetelną opinię dlatego zajęło mi kilka lat zanim się na nią zdecydowałam moje dzieci chodziły do żłobka i w tym przypadku nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Polecam ponieważ miałam zawsze wrażenie że moje dziecko jest w dobrych rękach jeżeli chodzi o zerówki i szkoły podstawową to niestety ale po tych wszystkich latach czujemy się zwyczajnie oszukani. kiedy dziecko trafiło do placówki publicznej okazało się, że nie tylko nie potrafi czytać i pisać, ale ma przepotężne zaległości w porównaniu z tym co dzieci robią w szkołach tradycyjnych. Ponieważ dotyczyło to dwójki dzieci a nie tylko jednej, uważam że jest to standard w tej szkole przy czesnym przekraczającym kwotę 5k, oczekujesz że twoje dzieci otrzymają stosowne do kwoty wykształcenia. Tymczasem okazuje się, że ich kompetencje i wiedza są poniżej oczekiwań w każdej innej placówce. Jedno z moich dzieci poszło do tradycyjnej szkoły podstawowej gdzie wydaje fortunę na nadrobienie zaległości które narastały latami w Warsaw Montessori School. Drugi próbuje własnymi siłami nadgonić braki. Kontrolujcie co wasze dzieci robią i jak to się ma do podstawy programowej bo może się okazać że wydając równowartość samochodu na roczne czesne wasze dzieci nie potrafią nic

@Martyna

Szanowna Pani, Ze względu na brak podpisu pod powyższą opinią, niestety nie mamy możliwości odnieść się do konkretnej sytuacji. Poniżej przedstawiamy wyniki egzaminów ósmoklasisty, pisanych przez naszych uczniów na przestrzeni ostatnich lat, w zestawieniu z wynikami ogólnopolskimi. Dane obiektywnie pokazują osiągnięcia naszych uczniów. 2021 J. polski: 67% WMS 60% wynik ogólnopolski Matematyka: 79% WMS 47% wynik ogólnopolski J. angielski: 97% WMS 66% wynik ogólnopolski. 2022 J. polski: 68% WMS 60% wynik ogólnopolski Matematyka: 71% WMS 57% wynik ogólnopolski J. angielski: 93% WMS 67% wynik ogólnopolski. 2023 J. polski: 67% WMS 66% wynik ogólnopolski Matematyka: 62% WMS 53% wynik ogólnopolski J. angielski: 94% WMS 66% wynik ogólnopolski. Łączymy pozdrowienia. Zespół WMS

Co jaki czas w Warsaw Montessori Family można ubiegać się o podwyżkę?

Wynagrodzenia w WMF zmieniają się na początku szkolnego, czyli we wrześniu. Zwykle w maju/czerwcu zatwierdzane są podwyżki dla pracowników. Czasem zdążą się, że pracownicy otrzymują podwyżki po pierwszym semestrze, od lutego.

@Warsaw Montessori Family

Dlaczego wybrany jest akurat przełom maja/czerwca? Są wtedy brane jakieś wyniki zbiorcze czy te wspomniane podwyżki są standardowe dla każdego. Indywidualnie można sobie na coś zapracować?

Maj i czerwiec to ostatnie miesiące roku szkolnego, czas podsumowań i przygotowań do nadchodzącego roku szkolnego. Właśnie wtedy ustalamy nowe wynagrodzenia.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Warsaw Montessori Family? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jak wygląda ścieżka kariery w Warsaw Montessori Family? Czy trudno jest zdobyć awans?

WMF jest miejscem, w których ścieżka awansu zależy głównie od pracownika. Po pół roku pracy omawiamy z pracownikiem plan rozwoju oferując kursy i szkolenia - najczęściej zagraniczne. Każdy pracownik ma szansę szybko awansować - to w głównej mierze zależy od chęci i ambicji pracownika. Pracodawca stawia na rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników dając możliwość awansu.

Ola Manola

Pracowałam kilka lat w szkole Warsaw Montessori School. Przestałam pracować bo przeprowadziłam się z mężem do innego miasta. Zarobki są naprawdę dobre. Do szkoły przychodziłam do pracy a nie po to aby miło spędzać czas z koleżankami nauczycielkami. Jak ktoś ma poważny stosunek do swojej pracy i jest asertywny, lubi pracę z dziećmi z różnych krajów i kultur to jest takie miejsce. Praca nie jest łatwa w żadnej szkole bo dzieci i rodzice bywają trudni ale to w każdej szkole a uczyłam już w różnych. Trzeba lubić co się robi, czerpać z tego radość a nie wikłać się w wojny kuluarowe i intrygi biurowe! Jak ktoś chce to zawsze znajdzie powodu aby narzekać i potem upubliczniać swoje frustracje w internecie. Jakby było tak żle jak tu piszecie, to nauczyciele nie pracowaliby by po kilka lat w szkole.

Iwona

Twój początek ile miałby tu trwać? I jak to na rozmowie wygląda, możesz nie wyrazić zgody, że "do ręki"?

Wiecie, czy Warsaw Montessori Family udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Administracja

Tak, przedszkole i szkoła udostępnia po wcześniejszym umówieniu szczegółów z dyrektorem odpowiedniej placówki.

Czy w Warsaw Montessori Family zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak, w Warsaw Montessori Family, we wszystkich naszych placówkach zatrudnieni są również obcokrajowcy.

WMF administration

Dzieci w procesie zdobywania kompetencji językowych, maja tendencje do tłumaczenia zdań z ich ojczystego języka na język obcy wykorzystując tzw. kalki językowe. Naturalnym jest więc zjawisko używania polskiej gramatyki i angielskiego słownictwa. Nasze placówki wykorzystują metodę imersji, co znaczy, że komunikacja przebiega wyłącznie w j. angielskim. Dzieci więc szybko płynnie komunikują się w języku obcym i nie boją się popełniać błędów, których liczba z czasem jest coraz mniejsza. Jest to naturalne zjawisko w przyswajaniu każdego języka, w tym ojczystego.

Aga
@Warsaw Montessori Family

To nie dzieci, to NAUCZYCIELE taki ich ucza! Czytanie ze zrozumieniem, UCZA dzieci glupot

Wiecie może, czy w Warsaw Montessori Family szukają chętnych na staż?

WMF administration

NIestety nie prowadzimy naboru na staż ale poszukujemy chętnych na praktyki w Warsaw Montessori School (szkoła podstawowa klasy 0-4).

Małgorzata
@WMF administration

Czy to jeszcze aktualne? Można się zgłosić teraz na praktyki, gdy już trwa rok szkolny?

Annnnn

Faktycznie praca w WMS nie należała do łatwych ale zarobki tam były średnio 2 razy większe niż w publicznej szkole. Śmieszą mnie te podkręcone opinie ludzi, którzy chętnie z większa kasę zatrudniali się w szkole a teraz smarują pracodawcę. Właścicielka jest wymagająca, ma swoje zasady, czasami niedorzeczne ale płaci to wymaga. Nie pracowałam tam długo ale tak źle jak w komentarzach to w WMS nie było. Pamietam najbardziej te zasady i wymagania ale wystarczyło się dogadać i robić swoje.

Małgosia Tarnowska WMS
@Annnnn

Drogie Autorki wpisów, Droga Casandro, Droga enyo, jestem wspomnianą przez Was “właścicielką” placówek Casa dei Bambini i Warsaw Montessori School, a od dwóch lat też Warsaw Montessori Middle School. Od 18 lat bez mała, prowadzę (jako zarząd spółek - organów założycielskich), cztery już kampusy przedszkolne i szkolne na terenie Warszawy i okolic, zatrudniając 80-100 osób na podstawie rozlicznych umów - ZAWSZE zgodnych z przepisami prawa polskiego, w tym dotyczącego prowadzenia placówek niepublicznych. Zakładając nasze przedszkola i szkoły ISTOTNIE kieruję się pasją, misją i dedykacją, która jest niezbędna, tak do prowadzenia placówek Montessori, budowania platformy współpracy z ich pracownikami, jak i do pracy z dziećmi w myśl pedagogiki doktor Montessori. Filozofia dr Montessori wyznacza standardy pracy w naszych placówkach – porządek, który kształtować ma uporządkowany sposób myślenia, jest naczelną zasadą naszej prekursorki (dlatego właśnie wieszak zawsze musi wisieć w lockerze dziecka, bez wyjątków), a bez odpowiednio przygotowanego otoczenia (prepared environment) i tzw. role modeling - czyli wzorców postaw przez wychowawców (m.in. nie pijemy kawy przy uczniach skoro one pija u nas tylko wodę i inne zdrowe napoje) nie jest możliwe montessoriańskie podążanie za dzieckiem. Bycie wychowawcą, nauczycielem czy też asystentem Montessori wymaga zrozumienia tych zasad i ciągłego studiowania i zgłębiania myśli dr Montessori. O wszystkim tym rozmawiam z pracownikami i potencjalnymi pracownikami. To nasza niezbywalna filozofia działania, o której informujemy na naszych stronach internetowych i rozmawiamy podczas rozmów rekrutacyjnych. Dlatego dziwi mnie bardzo, że z tej filozofii uczyniono zarzut w stosunku do mnie i moich współpracowników. To jest kręgosłup ideologiczny naszego działania i każdy pracownik oraz współpracownik musi za nią podążać. Prowadząc grupy maluszkowe, przedszkola i szkoły Montessori, zawsze na pierwszym miejscu stawiam wartości Montessori, wspomniany wcześniej porządek który kształtuje uporządkowany sposób myślenia, tolerancję i brak dyskryminacji - bez których nie można wychowywać młodych obywateli świata, a także odpowiedzialność, lojalność i prawdę - wartości najwyższe w procesie wychowawczym dzieci. Zatrudniając osoby do pracy z dziećmi, w związku z rosnącą z roku na rok ich liczbą w naszych placówkach, ZAWSZE jasno i transparentnie określam warunki płacy i pracy na dany rok szkolny tj. od 1 września do 30 czerwca i jest to specyfika pracy w naszych placówkach, gdyż to właśnie kalendarz szkolny (10 miesięczny) wyznacza granice umów. Każdy kandydat w procesie rekrutacji ma możliwość przyjęcia, odrzucenia bądź negocjacji przedstawianej przez nas oferty (warunków) pracy i płacy. Co więcej, oprócz otrzymania draftów umów, kandydaci mają możliwość obserwacji w klasach Montessori i kontaktu, tak z nauczycielami, asystentami, jak też z kadrą administrującą naszymi placówkami. Istnieje też możliwość komunikacji z naszymi działami księgowo-prawnymi, w celu wyjaśnienia ewentualnych niejasności związanych z warunkami pracy i płacy. Warunki i zasady pracy są zatem transparentne, można je przyjąć bądź odrzucić w procesie rekrutacji. Pragnę też zaznaczyć, że warunki pracy i płacy zmieniają się w ciągu roku szkolnego TYLKO na lepsze. Nasi pracownicy i zleceniodawcy, tak przed rozpoczęciem roku szkolnego, jak i w czasie jego trwania, otrzymują dofinansowanie (często w pełnej kwocie) do studiów podyplomowych, kursów Montessori (także międzynarodowych), konferencji, warsztatów i szkoleń. Tego rodzaju rozwój osobisty i zawodowy jest ogromną wartością dodaną do doskonałych warunków pracy w międzynarodowym środowisku naszych placówek i płacy. Wysokością zarobków w naszych placówkach możemy konkurować z najlepszymi szkołami Montessori w Europie Zachodniej. Oferujemy dodatkowo pożyczki, zapomogi w trudnych sytuacjach życiowych i różnego rodzaju dofinansowania, zależne od potrzeb naszych nauczycieli i wychowawców. Międzynarodowy dyplom Montessori jest swego rodzaju paszportem, który umożliwia naszym nauczycielom ubieganie się o pracę w placówkach Montessori rozsianych po całym świecie. Z uwagi na to, że cenimy sobie pracę tak z młodym (świeżo po studiach Montessori), jak i doświadczonym nauczycielem, ci młodzi często wybierają drogę podróżowania po świecie, stąd rotacja, która jest specyfiką międzynarodowych placówek Montessori. Szczycimy się tym. Ogromnym wyróżnieniem jest dla nas także fakt, że zdobywając międzynarodowe doświadczenie, nasi nauczyciele często decydują się na powrót z Wielkiej Brytanii bądź Stanów Zjednoczonych do Warszawy - po latach - do pracy w naszych placówkach. To dla nas ogromny powód do radości i dumy. Małgosia Tarnowska Warsaw Montessori School Family

Anna Bazak
@Małgosia Tarnowska WMS

Miałam przyjemność współpracować z Panią Małgosią Tarnowską. :-) Jasne zasady pracy, odpowiedzialność i troska o Dzieci oraz Pracowników.

Mieczysław
@Anna Bazak

Fajnie ze masz tak pozytywna opinie i bronisz dobrego imienia firmy. Powiesz na czym polegała ta współpraca? Miałaś normalną umowę czy byłaś na własnej działalności?

Iwona

Nie płacz Ewka jak to mówią. ;p To komentarz sprzed 4 lat, raczej już nie jest aktualny, co nie? Poprawi mnie ktoś jeśli się mylę? :(

Czy pracodawca Casa Dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, organizuje szkolenia wewnętrzne.

Lena

Przed pandemią wielu z nas przeszło szkolenie w różnych krajach: Norwegii, Hiszpanii, Czechach. Nauczyciele przeszli różne szkolenia, między innymi kurs asystujący AMI i kurs podstawowy AMS, które są prowadzone online od czasu pandemii. Szkoła jest bardzo zainteresowana rozwojem techników; omówić swoje opcje podczas spotkania z kierownictwem.

Wojtek

A jakie to szkolenia macie?

Na jakie benefity można liczyć w Casa Dei Bambini Warsaw Montessori School Sp. z o.o.?

Una

Korzyści różnią się w zależności od osoby. To zależy od tego, co uzgodnisz z właścicielem. Nie możemy rozmawiać o wynagrodzeniu, więc nie wiem, ile zarabiają inni ludzie, więc tak naprawdę zależy to od osoby. Jeśli spojrzysz na różne oferowane szkolenia, niektóre warte nawet 9000 euro, i weźmiesz to pod uwagę, jest to wielka korzyść dla tej pracy.

Xyz

@Cassandra a zdradzisz jakie konkretnie ty zajmowałaś stanowisko?

flora

Witam serdecznie!Czy przez ten rok cokolwiek się zmieniło? Miałam kontakt z kierowniczką biura Casa dei Bambini (chcę tam zapisać swoje dziecko) i byłam zachwycona! Czy atmosfera się poprawiła? Słyszałam wiele bardzo dobrych opinii o tym miejscu, zaznaczę że od rodziców.

Faun

@fauna a Pan/Pani kiedy miała kontakt z instytucją? Bo może to Pan/Pani nie wie co się tam dzieje i bazuje na kiepskich wspomnieniach a sytuacja się zmieniła?

Kowalski
@flora

Moje dzieci chodziły do Casa dei Bambini a teraz są w szkole na Szwoleżerów. NIe rozumiem dyskusji o atmosferze. Dzieci były "zaopiekowane", świetnie się czuły i chętnie chodziły do przedszkola. Merytorycznie też nie miałam nic do zarzucenia placówce. Oczywiście zawsze coś tam może komuś nie odpowiadać. Zdarzało się też, że chodziłam na rozmowy do dyrektorki w tej sprawie. Ale jeżeli coś komuś nie odpowiada a dzieci są szczęśliwe w przedszkolu to dorosły idzie i o swoim problemie rozmawia. Dzieci na atmosferę się skarżyły? Według mnie priorytetem powinna być opieka nad moimi dziećmi, a nie plotki i słuchanie info co jedna pani drugiej pani powiedziała o trzeciej pani...

Flora
@Kowalski

No wlasnie, duzo sie jadu leje na tym forum, a chcialabym uslyszec od krytykujacych konkretne arzuty, na razie zaden nie padl.

Florka
@Flora

@flora przecież nie musisz czytać opinii. Idź za głosem serca, po to jest ta strona aby można było anonimowo wyrazić swoją opinie. Nie musisz się z nią zgadzać ani jej czytać :)

Bjorn Ironside

Zarobki są 2x wyższe niż w szkole publicznej? Przecież etat w WMS to minimum 45 godzin tygodniowo. Pojęcie nadgodzin nie funkcjonuje w Casa/WMS itd itp. Przysięgam z ręką na sercu, że dostawałam tam dużo...mniej na godzinę niż w szkole publicznej...to chyba nie płaci aż tak dobrze co? Przecież każdy nauczyciel wychodzi ze szkoły całkowicie wypompowany! Psychiatra kosztuje ludzie! Pracodawca nie oferuje szkoleń, tylko albo do nich przymusza, albo w nie wrabia. Większość szkoleń odbywa się po godzinach pracy i raczej po około 9 godzinach z dziećmi nikomu takie szkolenia nic dają. Mnie osobiście fircyk w surducie z objazdowym 'slideshow' nie przekonuje i nie inspiruje. Ani pani z odległego wschodu, która 'była kiedyś w us-a i tam było inaczej.' No ale bądźmy fair. Przyjeżdżali też naprawdę fajni trenerzy, ale tych już się nie zaprasza, bo oni wytykają niespójności. Pani W(łaścicielka) woli zatrudniać obcokrajowców. Chyba dla prestiżu. Nie wiem. Na pewno jest to jakiś tam chłyt matekingowy. Lokalnych nauczycieli z automatu traktuje troszkę gorzej. Ale tutaj nie ma się co dziwić, bo niektórzy rodzice (tylko, że pani M. nie zrozumiała jeszcze, że w mniejszości) komunikują swoje potrzeby w sposób następujący: we want NATIVES. NATIVES are GOOD. Locals are BAD. Give NATIVES. No, but seriously. NATIVES. We PAY. We DEMAND. NATIVES!! Arghhh!!! Give. Przysięgam, prawie cytowałam. Przez lata przewinęło się przez tą szkołę bardzo dużo nauczycieli. Odeszło bardzo dużo ciekawych ludzi. Niektórych bardzo żałuję, bo w pewnym momencie myślałam, że tworzy się dobry zespół. No ale jak to między ludźmi, wszystko się zje(b)ało. Właścicielka miała na to bardzo duży wpływ. Decydujący.

Jabłuszko
@Bjorn Ironside

Dużo prawdy w tym wszystkim co piszecie, ale szkoda że nie piszą Ci ktòrzy mają pozytywne doświadczenia. Znam dużo osòb ktòre pomimo narzekania i podkreślania złych stron tego miejsca nie chcą przyznać, że Właścicielka jest zawsze gotowa do rozmowy. Nawet jeśli rozmowy bywają trudne. A relacje Właścicielki z pracownikami? Są często burzliwe, ale na pewno należy ona do ludzi ktòrzy szukają rozwiązań!!! Do rozmowy trzeba dwojga. Powyższy komentarz raczej nic konkretnie nie mòwi. Tak jakoś ogòlnikowo to napisane. Chyba w złości. To są tylko Twoje opinie przecież. Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do nie sugerowania się opiniami innych ludzi zbytnio :-)

Prawda w oczy kole
@Jabłuszko

Gotowość do rozmowy? Rozmowa - gr. dilogos - dialog, wzajemna wymiana myśli za pomocą słów wg slownika PWN. Chiałoby się wyobrazić sobie taki dialog, rozmowę, gdzie dwoje dorosłych może wymienić się myślami. Ponieważ mówimy o relacji profesjonalnej pracodawca - pracownik, to najlepiej bez używania cenzuralnych słów, bez 'zamykania ust' bez posługiwania się stwierdzeniami (defacto domysłami), bez używania stwierdzeń nie mających pokrycia w rzeczywistości, bez naklejania łatek, bez obmawiania, bez intryg. Taki dialog gdzie żeby się czegoś dowiedzieć trzeba pytać, gdzie pytania nie świadczą o roszczeniowości o złych intencjach ale świadczą o dążeniu do porozumienia. Stawianie pytań i szukanie odpowiedzi to droga do rozwoju a nie jej przeszkoda. Tak, byłoby świetnie mieć takie doświadczenia. Szukanie rozwiązań- pracownik wychodzi na tym zwykle najmniej korzystnie.

@Bjorn Ironside

Witam, właśnie zastanawiam się którą szkołę wybrać dla swoich dzieci. Jeśli ciekawi nauczyciele odchodzą z tej szkoły, do dokąd idą?

Bogdan
@Monika

Sugerujesz się opinią, która została dodana prawie półtora roku temu. Być może aktualnie wygląda to zupełnie inaczej. Możesz napisać, czy słyszałaś coś o poziomie nauczania w tej szkole? Może masz jakieś informacje, które mogłyby uaktualnić informacje w tym wątku.

Krysia
@Monika

Mój syn od września rozpoczął naukę w tej szkole. Wcześniej chodził do przedszkola Casa dei Bambini (ta sama właścicielka). Syn szkołą uwielbia, zdecydowanie bardziej niż przedszkole, które i tak bardzo pozytywnie się zmieniło przez ostatnie dwa lata. Pani dyrektor jest świetną kobietą, kochającą dzieci i bardzo empatyczną. Dzieciaki ją uwielbiają, świadczy o tym chociażby codziennie kolejka dzieciaków, ustawiająca się przed jej pokojem, aby się z nią uściskać na pożegnanie. Martwiły mnie opinie, że kontakt z nauczycielami mały, rzeczywiście jest, natomiast z Panią dyrektor jest rewelacyjny i to ona jest pośrednikiem. Myślę w sumie, że to dobre rozwiązanie, ma dzięki temu panowanie nad tym co dzieje się w szkole i z jakimi problemami zderzają się dzieci oraz ich rodzice. Poziom szkoły jest bardzo dobry, patrzę na prace, które przynosi mój syn co tydzień w swoim folderze, czasami zastanawiam się czy nie jest za wysoki. W szkole organizowana jest cała masa zajęć dodatkowych, każdy wybierze coś dla siebie, raz w miesiącu ciekawe wycieczki. Dzieciaki są bardzo zaangażowane. Jedyne zastrzeżenie, które mam do szkoły, to część kadry, mam wrażenie, że nie wszyscy nauczyciele przeszli kursy edukacji metodą Montessori lub nie uważali na zajęciach ;). O ile w grupie mojego syna nauczycielka prowadząca naprawdę wydaje mi się dobrze wykwalifikowaną osobą, to nauczyciele wspomagający, już nie jestem pewna.

Teresa
@Krysia

@Krysia Świetnie jest czytać tak pochlebne opinie. Mnie natomiast zastanawia, czy Casa Dei Bambini nie szuka osób do pracy? Nie wiecie?

Cezary

Każdy ma prawo do negatywnej opinii tylko czy są one obiektywne to pozostaje ?

Prawda w oczy kole

Zarobki nie są ustandaryzowane, stąd pozwalają na elastyczność jeden zarobi więcej drugi mniej. Trudno jednoznacznie powiedzieć od czego to zależy choć pewnie każdy pracownik indywidualnie moglby swój przypadek krotko zdefiniować ;-) W każdym wypadku nic nie dostaje się za free. Dużo przemawia za tym, że "koszt" nie przeliczalny na żadną walutę, jaki ponosi uczciwy pracownik, jest indywidualny ale z pewnością bardzo wysoki. Im mniej jest przejrzystości w komunikatach, zasadach, regułach współpracy, im więcej uogólnień wszelakich tym lepiej, bo daje większe możliwości do stosowania manipulacji.

Grzesiek

Czy niektórzy potrafią tylko szukać jakichś potknięć firmy i oskarżać o wszystko?

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Montessori Family - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Montessori Family?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Montessori Family tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Warsaw Montessori Family