ACCOR group ORBIS S.A oddział Hotel Mercure Poznań

Poznań

Opinie o ACCOR group ORBIS S.A oddział Hotel Mercure Poznań

admin 2015-06-08 22:40:41
Jesteś zainteresowany pracą w firmie ACCOR group ORBIS S.A oddział Hotel Mercure Poznań? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje.
Jola 2016-02-19 10:40:03
Niezbyt długo tam pracowałam, największą zaletą był dobry dojazd do pracy, zasady jak w większych firmach ale zarobki przeciętne.
Jak to w korpo dużo czasu zmarnowane na operatywkach, szkoleniach, praniach mózgu, robieniu raportów, wykresów.
Dziwne zasady zakupów np. warzywa do restauracji przyjeżdżały z Warszawy ;)
Dyrektorem była wtedy pani Ewa Leszek to jak ta Pani traktowała starych pracowników nie mieści się w głowie. Upokorzenie i krzywda to mało powiedziane. Przesuwanie na inne gorsze stanowiska, mimo że pracowali dobrze chciała im udowodnić że robią źle i się do niczego nie nadają. Widziałem ich łzy i smutek nie wiedzieli co mają dalej robić bo wiek już nie ten na zmianę pracy. Znosili to z trudem i bardzo przeżywali że to ich na stare lata spotkało. Wspominali stare czasy za komuny gdzie byli traktowani z empatią jak ludzie. Dwie osoby się powiesiły (kierownik gastronomii i kelner (którego chcieli przenieść na portiera) dużo chorowało i przedłużało na maxa zwolnienia.
Atmosfera w pracy była nie do zniesienia ja wkrótce też zmieniłam pracę. Pani dyrektor Ewa Leszek wkrótce po tym została przeniesiona na rentę czy wcześniejszą emeryturę.
Olek 2016-02-25 20:23:16
W Mercure zarobki są słabe tylko kadra zarabia dobrze.
Od niedawna jest kolejny nowy dyrektor to może się coś zmieni ;)
Leszkowej nikt nigdy nie będzie tu dobrze wspominał..... ani pracownicy ani zarząd w Warszawie. Accor co jakiś czas wprowadza jakieś nowe innowacje, czasem dobre ale niektóre nie są trafione na polskim rynku i pewnie tez przez to jest mniej klientów.
Jak są targi to jest full roboty i zapomnij o wolnym, czy urlopie poza tymi terminami jest w miarę luzik.
Zostaw swoją opinię o ACCOR group ORBIS S.A oddział Hotel Mercure Poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACCOR group ORBIS S.A oddział Hotel Mercure Poznań