Opinie o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LeasingTeam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LeasingTeam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LeasingTeam Sp. z o.o. w Warszawa

Szanowni czytelnicy, OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM. Dlaczego, a to dlatego: Niestety, muszę powiedzieć, że jest to miejsce, gdzie pracownik niewiele znaczy. Ich podejście do zatrudnienia i zarządzania pracownikami pozostawia wiele do życzenia. Zwłaszcza że są firmą pośrednictwa pracy. Powinni wiedzieć jak traktować ludzi, a tu jednak same najgorsze praktyki. Jednym z głównych problemów w tej firmie jest selektywność szkoleń. Okazuje się, że są one dostępne tylko dla wybranych pracowników, wybranej spółki. Jest to wybitnie niesprawiedliwe dla innych zespołów. (usunięte przez administratora) Wszystkim się wydaje, że nie ma nic złego w prowadzeniu rodzinnego biznesu, ale tutaj sytuacja wydaje się być nieco przesadzona. (usunięte przez administratora) Firma chce konkurować z największymi w swojej branży, ale niestety jako dotknięta mikrozarządzaniem wewnątrz wygląda na domek z kart. Wielka (usunięte przez administratora)angażuje się niemal we wszystkie decyzje, niezależnie od ich znaczenia, jeśli coś powie to tak ma być i koniec. To tworzy atmosferę nieufności i ogranicza możliwość samodzielnej pracy, co nie tylko ogranicza potencjał pracownikó, ale również wpływa negatywnie na efektywność firmy. Kolejny problem to kwestia podwyżek. Okazuje się, że raczej nie istnieją. Nowo zatrudnieni pracownicy otrzymują wyższe wynagrodzenie niż ci, którzy pracują już w firmie po parę lat. (usunięte przez administratora)brak uznania dla ich lojalności i wkładu w rozwój firmy. Ponadto, sytuacja w dziale HR wywołuje poważne wątpliwości.(usunięte przez administratora) Przecież to firma HR i w niej takie kwiatki? Decyzje personalne powinny być oparte na kompetencjach i zdolnościach,(usunięte przez administratora) Skupiają się na tabelkach Excela, zaniedbując aspekt ludzki. Parcie na wyniki jest tu wręcz (usunięte przez administratora) Z tego względu zdecydowanie odradzam związanie się z tą firmą. Mam nadzieję, że ta opinia pomoże Wam podjąć odpowiednią decyzję dotyczącą wyboru pracodawcy. Ta firma to (usunięte przez administratora). Nie pomoże Ci się rozwinąć a jedynie stracić zdrowie.

Serki

Wraz z partnerem jesteśmy obecnie na projekcie w Niemczech. Bardzo fajne mieszkania oraz warunki pracy. Polecam !

Firmę polecił nam znajomy. Zadzwoniliśmy i wybraliśmy tę ofertę. Wszystko co było powiedziane w trakcie rozmowy to zostało spełnione. Polecamy.

Sprzątacz Diseldorf

Pracuję jako pracownik utrzymania czystości. Wszystko tak jak było mówione . Stawka się zgadza

Anonim Nowy wpis

Poszukują osób do swojego zespołu, wypisują na linkedin i proszą o kontakt, a następnie zapadają się pod ziemie i nie dzwonią. Nie polecam - omijajcie szerokim łukiem

Anula Nowy wpis

Hejka. ;) chłopak widział ofertę dla technika / mechanika serwisu. Nie ma niestety podanych stawek a chcielibyśmy się w nich zorientować nim w ogóle poświęci czas na rozmowę. chodzi o stolicę, rekrutował już ktoś tam? Jest sens?

Leasing team złodzieje Nowy wpis

Ta firma to jedno wielkie dno oszukują na wypłatach ludzi , niekompetencja osób które zatrudniają do pracy. Dno dno dno nie polecam

O co mogło chodzić w tamtym komentarzu, w którym ktoś pisał o wydzwanianiu do niego z irańskiego numeru przez firmę? To wchodzi w zakres obowiązków rekruterów, że pozyskują losowych kandydatów czy może jakiś dział handlowy jest do tego wydzielony?

ee

Mnie się skojarzyło ze scamem, który krąży właśnie na (usunięte przez administratora). Ludzie na całym świecie dostają wiadomość wg szablonu: "Hi, I'm a Recruitment Consultant at [nazwa agencji] and my name is [X]. We have received your application, are you still looking for a job?". Numery, które wysyłają tę wiadomość, pochodzą z różnych krajów.

@ee

Mój numer jak na razie jest chyba niezbyt popularny, bo żadnego tego typu sygnału jeszcze nie otrzymałem. Z drugiej strony jednak co sama agencja na to, wiadomo jak reaguje? ktoś inny się za nich podaje czy jednak to oni sami? Pogubiłem się

Koordynator

Po wysłaniu CV - po 2 dniach tel. Wywiad tel. Po 24h zaproszenie na spotkanie. Pani Kasia J. dokładnie wytłumaczyła mi na czym polega praca. Opowiedziała o zasadach rekrutacji - 2 etapy. Do kiedy decyzja. Jakie warunki zatrudnienia. Potem rozmowa. I pytanie, które wprawiło mnie w osłupienie: gdybym miał do wyboru partię szachów lub mecz siatkówki na co bym się zdecydował. Potem jeszcze sprawdzenie ref. I odpowiedź we wskazanym terminie. Nie udalo mi sie. Żaluje. ale wiem z jakiego powodu taka decyzja i ciesze sie ze mam ta informacje. polecam. widac ze pani kasia lubi swoją pracę. Dodam, że zawsze była odp w termienie i uśmiech. ps zarezerwowano mi mce parkingowe.

czy mogę jeszcze aplikować?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wolf

Nie czytajcie pozytywnych komentarzy, piszą je rekruterzy na polecenie przełożonych. Tak chcą wybielić firmę. Tylko negatywne są wiarygodne! Firma LeasingTeam international nie dawno zmieniła nazwę z CPC consulting. Ciekawe czego !?! Hahaha czyżby za dużo było za uszami ? I tak najłatwiej się wybielić ?!

XYZ

Jednak ktoś narzeka, bo były już opinie osób, które np. twierdziły, że nie zostały właściwie ubezpieczone w Niemczech i przez to nie miały dostępu do bezpłatnej opieki medycznej. Moja opinia na Wasz temat będzie NEUTRALNA, ale w dużej mierze ze względu na to, że miałam dzięki Wam możliwość pracy w języku obcym i to takim, którego nie studiowałam, pracy zdalnej w środowisku międzynarodowym - i pracowałam na stanowisku biurowym, teraz już chyba głównie lub może nawet wyłącznie rekrutujecie na pracowników fizycznych, zatem korzyść była obustronna, tj był to jeden z Waszych najlepszych klientów a moja najlepsza praca zgodna z moimi kwalifikacjami. Natomiast mam parę uwag co do Waszego funkcjonowania jeśli chodzi o dział HR. 1. Macie problemy z ogarnięciem tego, że ktoś się przeprowadził i zmienił adres, nawet, jeśli wypełni wszystkie Wasze dokumenty z tym związane, nie ma należytego przepływu informacji pomiędzy działem kadr i płac. 2. Kazanie młodemu praktykantowi przerycie wszystkich teczek w poszukiwaniu brakujących kartek i kazanie mu zadzwonić do mnie w sprawie takiej , że brakuje 1 strony pokazującej, do kiedy mam zdolność do pracy jak to i tak nie miało żadnego znaczenia, bo wtedy byłam na macierzyńskim i szłam na rodzicielski, to już w ogóle był cios ponizej pasa wobec zarówno mnie (bo oderwaliscie mnie niepotrzebnie od ważnych czynności), jak i wobec tego młodego człowieka. A wcześniej jeszcze dzwonil o kartę godzin pracy, bo myślał, że pracuję i nie wiedział o moim macierzyńskim - czyli być może słaby przepływ informacji, ale też może i złośliwość Wasza, że nie macie pomysłu na jego praktyki i dajecie mu tzw. robotę głupiego. A tak poza tym, czy nadal macie 2 siedziby tj. Wrocław i Warszawę, czy wszystko przeniesliście do Wrocławia, czy jest kilka spółek porozsiewanych po dwóch miastach? Bo na Facebooku jest mowa tylko o Wrocławiu, natomiast w Internecie jesli chodzi o LT OUTSOURCING, nadal jest mowa o siedzibie na Taśmowej w Warszawie.

Jaki laki

Czyli to prawda @Rekruter ?! Skamlanie się uaktywniło i potwierdziło, że Du p a piecze? Jeleni będzie ciężko znaleźć i przekonać, że wszystko jest ok !?! Jak same złe opinie będą ?!? Powodzenia w czarowaniu haha

No cześć wam. : ) możecie mi cos więcej o tych wszystkich mieszkaniach napisać? niedawno zauważyłem odpowiedź, że teraz to już wszyscy pracownicy są z nich zadowoleni, więc chętnie poczytam na jakie standardy udaje się natrafić. i czy macie jakaś lekka prace do polecenia osobie bez doświadczenia?

darkpattern

Firma nie wiadomo skąd ma mój numer telefonu. Pracownicy tejże firmy męczą mnie telefonami na WhatsAppie, korzystając z Irańskiego numeru (!). Nie idzie się dodzwonić na żaden z podanych na stronie numerów. Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia.

Panowie z Dortmundu

Rozpoczęliśmy pracę w maju 2023 w niemczech. Od tamtej pory pracujemy i jest ogolnie dobrze. Wyplata na czas. kontakt z koordynatorem bardzo dobry.

Wolfgang
@Panowie z Dortmundu

Tylko nie idź na L4 bo zostaniesz usunięty z miejsca zakwaterowania i wylany z pracy. Mam pismo z PIP, gdzie jest napisane, że LeasingTeam International zatrudnia pracowników z Polski bez dostępu do bezpłatnej pomocy medycznej oraz bez obowiązkowych szkoleń BHP

Mary
@Wolfgang

Ale jaki jest kontekst związany z tym pismem? To efekt jakiejś kontroli? Do Ciebie to wysłali, czy zdobyłeś jakoś inaczej? Pytam, bo PIP koresponduje z tzw. stronami, a żeby nią zostać, to trzeba poszkodowanym być. Chyba masz jakąś ciekawą historię do opisania tutaj :3

Rekruter
@Wolfgang

(usunięte przez administratora) LeasingTeam International zatrudnia wszystkich pracowników na umowach o pracę i na bazie niemieckiego IGZ (minimalna stawka jest wyższa, teraz wynosi 13,5 euro). Mieszkania są naprawdę porządne i każdy pracownik jest bardzo zadowolony z mieszkań.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Brak progesjonalnej obsugi

Katarzyna J była kompletnie nieprofesjonalna podczas rozmowy rekrutacyjnej. Nie miała pojęcia, jak przeprowadzić odpowiednie wywiady jakie zadac pytania, a jej sposób komunikacji był kompletnie beznadziejny. Nie miała żadnego szacunku do kandydata i nie zachowywała podstawowych standardów rekrutacji. To było po prostu stracone czas dla mnie. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie spotkam się z takim niedopieszczonym podejściem do kandydata . Absolutnie nie polecam!

Jest rekrutacja IT Support Specialista dla jakiegoś zagranicznego klienta. Trochę zaskoczyło mnie wymaganie ukończonej szkoły technicznej, no nie czarujmy się, na rynku jest wielu samouków, powiedziałbym, że bardziej błyskotliwych niż absolwenci szkół robienia hałasu. Ale okej. Znacie może akurat do tej oferty widełki zarobkowe? Może nawet nazwę klienta? :3

Z małym przebiegiem

Kiedyś zostałem wynajęty przez tą firmę w lising to jednego (usunięte przez administratora) z branży logistycznej . Pracowałem za (usunięte przez administratora) dosłownie bo takie były posiłki o zarobkach nie wspomnę (usunięte przez administratora)za 3 a ci sami co robili za jednego a nie byli pod lising dostawali dwa razy tyle kasy .

Serki

@Serki

O kurczę, aż chce się aplikować jak czyta się taką opinię. Akurat zastanawiam się z chłopakiem czy nie złożyć Cv do zbierania zamówień – praca w magazynie spożywczym, bo wyczailiśmy taką ofertę u nich na stronie :) dobrze, że jest pełne wsparcie koordynatorów, akurat o to nam właśnie chodzi, bo to byłaby nasza pierwsza podróż do pracy za granicą. A czy te mieszkanie daleko jest do miejsca pracy? I skoro płaci się tylko za media to powiesz ile tak mniej więcej to wychodzi? No i jest szansa uzyskać mieszkanie dla pary, czy raczej rozdzielają lub trzeba jeszcze z kimś dzielić kwaterę? :)

@Kasia

Ja akurat sam będę jechał ale kwestia par mnie zainteresowała. Jeśli zadeklarują coś na starcie to chyba będzie ok? A powiecie mi czemu te zamówienia wybraliście? Jakiś sygnał skądś macie? Ja sam nie wiem za co się zabrać, bo pierwszy raz bym jechał

Sprzątacz Diseldorf

Joanna i Marek

@Pracodawca Pracujemy w Niemczech i jesteśmy mega zadowoleni. Co roku mam podwyżkę.

Noname

Pracuje od 3miesiecy ani razu nie zgadzała mi się pensje. (usunięte przez administratora) ludzi i udają że nic się nie stało szkoda tylko że nie można się z tymi śmieciami spotkać osobiście ... To jest wielka szkoda

@Noname

Szkoda, że z kim konkretnie nie możesz się spotkać? A po kontakcie jak te niezgodności masz wyjaśnianie? I w jaki sposób miałeś rozmowę przeprowadzaną, że nie możesz się z rentującymi spotkać? Po wcześniejszych opisach widziałam, że chyba były także fizycznie? I pytanie, będziesz dalej pracował skoro cos jest nie tak?

Firma (usunięte przez administratora). Jak cyferki traktowani są nie tylko pracownicy tymczasowi zatrudniani u Klientów, ale też osoby, które to wszystko obsługują po stronie LT. Koordynatorzy na umowach zlecenie, zadaniowy czas pracy, ale tylko wtedy kiedy potrzebne są darmowe nadgodziny (czyli w zasadzie codziennie). Jeśli ktoś się zwolni, na jego miejsce nie jest zatrudniana osoba najlepsza, tylko najtańsza, a najlepiej jeszcze w trudnej sytuacji, żeby jak najbardziej dała sobą pomiatać. Pracownicy tymczasowi mają wpisane w umowy tak dużo kar, że jeśli państwo M będą chcieli, to można potrącić w zasadzie całą wypłatę. Kwatery dla pracowników zza granicy w tragicznym stanie, byle na tym jak najwięcej przyciąć. Zero szacunku dla własnych pracowników, pracowników tymczasowych, ale i Klientów.

pracowni

Właśnie dostałem swoją wypłatę w kwocie 1944zl, za przepracowanie 18dni x 8h na 3.zmiany w.technicolorze, jakoś ta stawka z tą co jest na umowie nie do końca się pokrywają z kwotą 23.80 brutto/h

Agatka
@pracowni

To mnie teraz bardziej ciekawi to, co z tym fantem dalej zrobiłeś, skoro sam stwierdzasz, że Ci się coś nie zgadza. Czy udało się chociaż wnieść o jakieś wyjaśnienie? We wcześniejszej opinii ktoś odnosił się do samej inspekcji. Czy w związku z tym może cos grozić bezpośrednim pracownikom?

Jakie warunki pracy są w LeasingTeam Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Pakowacz?

Lidka

Mam pytanie, na co mogę liczyć ze strony agencji, jako osoba ze znajomością języka obcego na poziomie C1, z doświadczeniem w obsłudze klienta? Wiem z LI, że kogoś takiego szukają, ale co dalej. Z kim podpisuję umowę? Kto mi płaci? Czy najpierw jest jakieś szkolenie przed spotkaniem z firmą docelową? Nigdy nie korzystałam z pośrednictwa agencji, jestem zielona. A tutaj raczej nie chwalicie :/

Wolfgang

Firma LeasingTeam zatrudnia pracowników z Polski w Niemczech bez dostępu do bezpłatnej opieki medycznej. Takie działania są nielegalne i zagrażają zdrowiu oraz życiu. Zwracam się z uprzejmą prośbą do PIP o przeprowadzenie kontroli w LeasingTeam

Zostaw merytoryczną opinię o LeasingTeam Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LeasingTeam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LeasingTeam Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 8 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LeasingTeam Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LeasingTeam Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LeasingTeam Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 222 ocen.

LeasingTeam Sp. z o.o.