wydawnictwo C.H Beck

Opinie o wydawnictwo C.H Beck

zależy czego chcesz od życia 2011-07-21 21:24
Bardzo fajna firma dla matek z dziećmi! - Można pracować z domu. Można też przychodzić to pracy o której się chce (po uzgodnieniu z szefem)
Atmosfera BARDZO luźna. Każdy pracuje w swoim tempie - nikt nie sprawdza efektywności pracy.
Olewatorski stosunek do obowiązków. Wszyscy mają wszystko w [usunięte przez moderatora]. Czasami to trochę wkurza (kiedy chce się coś załatwić)
Pracownicy życzliwie do siebie nastawieni, nie ma wyścigu szczurów.
Szefostwo - przerost formy nad treścią; bardzo słabe zarządzanie.
Polecam wszystkim ludziom, którzy mają luźne nastawienie do życia i nie chcą się wielce przepracować.

Minusy:
Bardzo ciężko o umowę o pracę.
Kiedy wypada przetarg trzeba być pod telefonem i pracować po kilkanaście godzin na dobę. I nikt za to nie podziękuje. (ale zazwyczaj atmosfera maniany)
pracownik 2016-04-02 09:21
praca bez umowy o prace to nie jest praca tylko wyzysk , czy coś sie zmieniło w firmie
galernik 2016-08-10 11:16
zlecenie to mały pikuś przy tym, jakim zdzierstwem jest grupowy system rozliczeń. Nie możesz pracować spokojnie na swoją pensję, bo i tak zapłacą ci premię dopiero wtedy, jak inni twoi współpracownicy wyrobią swoje cele. Przy jakiejkolwiek obsuwie ( a każdemu może zdarzyć się przecież słabszy miesiąc) kogokolwiek z grupy niemożliwe jest wyrobienie planu grupowego handlowców i trzeba zasypywać na szybko powstałą lukę .Możesz mieć 120% wyrobionego celu, a i tak nie dostać premii . Pracownicy są tu nie współpracownikami, ale zakłanikami siebie nawzajem- czyjejś słabszej kondycji, nagłej choroby, wypalenia zaawodowego, a nawet lenistwa. Chodzi o to,żebyś ty się zarobił i jak najmniej zarobił.

Jeśli chodzi o umowę to po czterech latach bycia galernikiem może wyrzebrzesz....Zawsze możesz popatrzeć na tych, co już mają , bo załapali się na stare lepsze czasy , gdy dawali umowę o pracę... a wcale nie mają lepszych wyników od niektórych nowych zleceniobiorców.

były 2017-02-08 13:53
nie polecam dla osób szukających stabilizacji, bardzo trudno o umowę o pracę, większość zatrudniana na umowy "śmieciowe", nie znasz dnia ani godziny gdy twoje usługi nie będą potrzebne
było-nie było- -- 2017-02-13 14:20
to prawda, nie zmam firmy, gdzie dobry pracownik byłby tak podle potraktowany. Siedzisz na śmieciu i tak ciebie traktują-jak śmiecia. Handlowcy , zwłaszcza jeden z Krakowa-żenada. Chamstwo i zarozumialstwo. To samo Katowice- M.G. Trzeba nie mieć honoru, żeby dać się tak z pozycji siły traktować.
do widzenia 2017-07-13 10:10
Jak ma się dobre układy z handlowcem to można fajną wypłatę dostać, po za tym jest się traktowanym jak śmieć. Umowa zlecenie a jak już umowa o prace to zawsze na czas określony.
była 2017-07-19 13:08
są handlowcy, z którymi nie da się współpracować , w Krakowie jest tylko jeden ok, ale ten to akurat MKS i od lat współpracuje z jedną asystentką. Drugi to się nie nadaje do normalnej relacji nawet międzyludzkiej. A asystent i tak będzie wtedy najgorszy, dyrektor ma gdzieś asystentów, dba tylko o handlowców. Przykre to jest niestety...
Zostaw swoją opinię o wydawnictwo C.H Beck - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wydawnictwo C.H Beck