wydawnictwo C.H Beck

Opinie o wydawnictwo C.H Beck

zależy czego chcesz od życia 2011-07-21 21:24:53
Bardzo fajna firma dla matek z dziećmi! - Można pracować z domu. Można też przychodzić to pracy o której się chce (po uzgodnieniu z szefem)
Atmosfera BARDZO luźna. Każdy pracuje w swoim tempie - nikt nie sprawdza efektywności pracy.
Olewatorski stosunek do obowiązków. Wszyscy mają wszystko w [usunięte przez moderatora]. Czasami to trochę wkurza (kiedy chce się coś załatwić)
Pracownicy życzliwie do siebie nastawieni, nie ma wyścigu szczurów.
Szefostwo - przerost formy nad treścią; bardzo słabe zarządzanie.
Polecam wszystkim ludziom, którzy mają luźne nastawienie do życia i nie chcą się wielce przepracować.

Minusy:
Bardzo ciężko o umowę o pracę.
Kiedy wypada przetarg trzeba być pod telefonem i pracować po kilkanaście godzin na dobę. I nikt za to nie podziękuje. (ale zazwyczaj atmosfera maniany)
pracownik 2016-04-02 09:21:25
praca bez umowy o prace to nie jest praca tylko wyzysk , czy coś sie zmieniło w firmie
galernik 2016-08-10 11:16:12
zlecenie to mały pikuś przy tym, jakim zdzierstwem jest grupowy system rozliczeń. Nie możesz pracować spokojnie na swoją pensję, bo i tak zapłacą ci premię dopiero wtedy, jak inni twoi współpracownicy wyrobią swoje cele. Przy jakiejkolwiek obsuwie ( a każdemu może zdarzyć się przecież słabszy miesiąc) kogokolwiek z grupy niemożliwe jest wyrobienie planu grupowego handlowców i trzeba zasypywać na szybko powstałą lukę .Możesz mieć 120% wyrobionego celu, a i tak nie dostać premii . Pracownicy są tu nie współpracownikami, ale zakłanikami siebie nawzajem- czyjejś słabszej kondycji, nagłej choroby, wypalenia zaawodowego, a nawet lenistwa. Chodzi o to,żebyś ty się zarobił i jak najmniej zarobił.

Jeśli chodzi o umowę to po czterech latach bycia galernikiem może wyrzebrzesz....Zawsze możesz popatrzeć na tych, co już mają , bo załapali się na stare lepsze czasy , gdy dawali umowę o pracę... a wcale nie mają lepszych wyników od niektórych nowych zleceniobiorców.

Zostaw swoją opinię o wydawnictwo C.H Beck - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wydawnictwo C.H Beck