Opinie o Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw w Pakość

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw w Pakość

Zamierzam przyjść do pracy. Czy nadgodziny są wypłacane zgodnie z kodeksem pracy i wykazywane na kwitku? Ile godzin trzeba wyrobić, żeby dostać wszystkie premie, które obiecuje kierownik?

Ktoś

Nadgodziny są wypłacane do ręki i nie są nigdzie wykazywane

Werka Nowy wpis

Kontroler jakości już z marszu dostanie te umowę o pracę na czas nieokreślony? podobnie jak poprzednika mnie to zastanowiło. Dodatkowo widzę ze w porównaniu z zeszłym rokiem oferowane jest + 1000 zł więcej w widełkach. Czy co roku zawsze można liczyć na taka podwyżkę?

Kandydat Nowy wpis
@Werka

Tam więcej pracowników biurowych niż na halach . Byłem na rozmowie , a technologów to mają tylu że im z kanciapy wyskakują hurtem

Megi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.

Hej :) mógłby ktoś przybliżyć pracę w KJ ? Jakie obowiązki ? Zespół ? Czy zatrudniane są również kobiety ? Możliwości awansu ?

Tak jak zwrócono teraz niedawno uwagę faktycznie szlifierza poszukują. W opisie skryła się kwota od 4,500 do 5,500 zł, plus jakaś premia 10%. Widzę też ze wpisana jest umowa o prace na czas nieokreślony, czy to tak dosłownie od razu?

szukajacy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Czy ktoś wie czemu ciągle wiszą ogłoszenia o pracę ? Nikt nie chce się tam zatrudniać , czy jest jakiś inny problem ? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia ? W ogłoszeniu na CNC jest stawka nawet 8000 plus premia , czy to realne zarobki ? Może ktoś z pracowników wie ile tak naprawdę można zarobić przy pełnym miesiącu i jak te premię wyrobić ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Tych nadgodzin to jak dużo się teraz trafia? Kiedyś pisali, że chyba były wypłacane do ręki z tego co widzę, mnie interesuje to jak jest teraz. wiecie? wolałbym mieć wszystko na koncie, zwłaszcza jeśli byłoby ich dużo

WodzonyZaNosPółRoku

Nie polecam Fabryki Noteć. Jestem człowiekiem z branży odlewniczej. Ponad 10 lat pracowałem przy odlewni żeliwa w dużej firmie. W dziale jakości. Konkretniej w laboratorium. Wystarczy szczegółów. Przeprowadziłem się mając nadzieję, że będąc już w pobliżu Pakości dostanę pracę na której serio się znam (wiadomo, że musiałbym poznać specyfikę pracy w firmie. Jak w każdym zakładzie z resztą). Przed przeprowadzką (powody prywatne) jeździłem, dzwoniłem. Rozmawiałem z Panem kierownikiem, który zwodził mnie kilka miesięcy. Był rzekomo zachwycony moim doświadczeniem i firmą w której dotychczas pracowałem - przypomnę - mniej więcej 10 lat. Nie będę się wdawał w szczegóły. Dodam, że na spotkania jeździłem 150 kilometrów. Zawsze tylko: tak tak, niech pan czeka, ale praca będzie na pewno. Zwłaszcza z takiej firmy z której pan chce przejść. Otwieramy drugą zmianę... Tak. Na końcu już pan kierownik nie odbierał telefonu! Taki milutki był. Tak zapewniał. Tylko czekać... Jasne. Pół roku czekania. Lipa i brak szczerości. Straciłem mnóstwo czasu i chęci. Również przez pana prezesa, który również się ze mną spotkał. Nie polecam, a wręcz odradzam staranie się o pracę w tej "firmie" zarządzanej przez niesłownych ludzi. Dajcie sobie spokój.

JA
@WodzonyZaNosPółRoku

A na jakie stanowisko Pan aplikował? Nie możliwe, żeby z takim doświadczeniem i Pana zwodzili..

Spawacz
@WodzonyZaNosPółRoku

Ją wróciłem po latach pracy z zagranicy. No i jak się spodziewałem będą problemy. A pracowałem w takich firmach jak Stadler i Alstom. I właśnie takie firmy jak ta i inne na ulicy Marcinkowskiego dosłownie zlewam jak pomyje. Wolę jechać 120 km i całkiem inaczej ze mną rozmawiają.

@Spawacz

Czyli rozmowa w praktyce nie została nawet podjęta? Tu wyżej napisano, że to wręcz niemożliwe, by kogoś w ten sposób zwodzono jeśli ma takie doświadczenie. zastanawiam się czy to reguła czy jednak przypadek?

Czyli co się w zasadzie od nowego roku pozmieniało? widzę przy tym dopisek, że podobno, więc tym bardziej lepiej się upewnić. czy to zapracowanie na premie można jakoś inaczej ująć, tak w ramach wyobrażenia? Rozjaśni ktoś jej zasady?

A po nowym roku jakie maja być te stawki? Widzę komentarz jakoś z lipca jeszcze, gdzie ktoś podał widełki od 4 do 5 tys brutto. Teraz na ten kolejny okres mieliście już zapowiedziane jakieś podwyżki? albo czy będą już docelowo wprowadzone? Ktoś coś słyszał? Interesują mnie tez warunki co do premii. na jakiej zasadzie można ja teraz uzyskać? i czy jej % wciąż jest stały? (podano 15)

kandydat

Witam czytających mam pytanie zwłaszcza do obecnych pracowników "Noteci" czy firma poszukuje operatorów cnc, jak wyglądają wynagrodzenia, jak wygląda sprawa nadgodzin są czy nie ma, można popracować? jak za nie płacą. Z mojej mogę dodać że posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy na obrabiarkach, programuję w sinumeriku 840D, oraz Fanuc 21iTB oba systemy znam doskonale. Obecnie jestem na etapie poszukiwania pracy gdyż obecna już mnie nie satysfakcjonuje. Proszę o uczciwe i rzetelne informacje tylko fakty nic poza tym.

@kandydat

Firma solidna, byłem pracownikiem, ale niestety nie podołałem obowiązkom, muszę się doszkolić, umowa o pracę na dzień dobry, fakt, są nadgodziny, ale skoro pracy i zleceń jest ful a załogi mało to niestety trzeba robić po godzinach

@kandydat

Z tego co wiem, to akurat potrzebują z takim doświadczeniem zawodowym jak opisujesz pracownika.

Teraz w tym momencie po ponad roku? A za jaka kasę obecnie? zastanawia mnie jakie podwyżki płac mogły nastąpić od tego okresu. Tutaj cos jeszcze w ogóle się zmienia? albo może planują cos od kolejnego już roku? firma jakby nie patrzeć trochę lat na rynku już jest

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw w przypadku pracy jako Spawacz?

Joanna

W przypadku kontrolera jakości, wynagrodzenie podane na stronie odlewni to 4000 do 5000zł brutto + premia do 15%. Napiszcie, czy to są tegoroczne stawki? Bywa, że takie oferty wiszą latami na stronach pracodawców, więc nie chcę sie naciąć i przygotowywać aplikację na nieistniejący już wakat :) PS @JA chyba po to jest to forum, żeby móc zapytać, a nie iść do pracy "w ciemno", nie uważasz?

@Joanna

Tak, z tego co wiem, te stawki są aktualne

Czy w Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw zatrudniani są obcokrajowcy?

Sylwia

Dziwne, że do tej pory nikt Ci nie odpowiedział. Szczerze mówiąc sama chciałabym wiedzieć to samo co Ty. No ale sam pytałeś o te kwestie już ponad miesiąc temu. Może wobec tego już wysłałeś swoje CV do tej Fabryka Maszyn? Powiedz, jak wygląda twoja aktualna sytuacja.

Hultaj

Jeżeli chodzi o premie to nie zależy ona od przepracowanych godzin tylko od twojej wydajności w pracy . Wszystko robisz na określony czas który ustala człowiek co nie ma pojęcia o pracy .

Ktoś

Nadgodziny są wypłacane do ręki i nie są nigdzie wykazywane

Red

Na jakie zarobki może liczyć doświadczony tokarz. Ktoś odpowie?

Widz...
@Red

Na tokarki cnc nie ma pracy. Produkcja jednostkowa. Normy, wydajności z sufitu. Kpina i farsa.

@lostbut
@Widz...

Szkoda , bo norma niedowyrobienia. Masz racje

JA
@Red

Zarobki w zależności od doświadczenia.. Można przyjść, zobaczyć a nie z góry oceniać.

Sebek

Witam, czy ktoś może mi powiedzieć jak wyglądają zarobki na stanowisku spawacz.

stolarz
@Sebek

przejrzyj (usunięte przez administratora), dzisiaj pojawiło się ogłoszenie i są podane zarobki - spawacz od 4000-5800 + premie

Halina

Do pracowników: napiszcie, jak to u stolarza z wypłatą wygląda. Teraz szukają i mąż chce składać papiery, ale nie wiemy, czy te zarobki z ogłoszenia są aktualne i rzeczywiste. A są podane brutto od 25 do 30 PLN/godzina. Plus premia do 15 procent.

stolarz
@Halina

Jestem również chętny na stanowisko, podobno kwoty od 4000-5000 brutto można zarobić, dzisiaj pojawiło się ogłoszenie też na (usunięte przez administratora), wysłałem cv, czekam na odpowiedź

Jak się pracuje z ludźmi z Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Współpracownicy naprawdę bardzo w porządku ludzie, w sumie na każdym szczeblu, czy to sprzątaczka czy technolog. Można było się pośmiać i dogadać

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw? Jakie macie spostrzeżenia?

Byłem na produkcji przez okres próbny, nie przedłużyłem umowy ponieważ to praca ciężka, trzeba się dokształcić, ale dali mi szansę spróbować czy dam radę. zarobki w miarę ok, fakt trzeba było nie raz zostać po godzinach , ale jak terminy gonią a nie ma ludzi, żeby pracować to ktoś musiał to zrobić.

Grażyna

Aż tak trudno tutaj jest? Jeśli chodzi o nadgodziny to jak ostatecznie miałeś je rozliczone? czy opowiesz coś więcej o tych warunkach na produkcji? Mogliby je jakoś poprawić, żeby było łatwiej czy nie bardzo?

Szukam pracy na Operator Cnc. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw? Czy oferują tam zarobki w okolicach 5700 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

na początek umowa na okres próbny a później terminowa. Wszystko tak jak powinno być, polecam spróbować, takich fachowców na te stanowiska jest ciężko znaleźć

Euphoria

Polecacie iść tam do pracy?

Hultaj
@Euphoria

Strata czasu . Dużo obiecują na rozmowie a tak na prawdę masz pracować ale warunków nie ma Praca nieadekwatna do zarobków Premia śmieszna O wszystko co ci obiecają na rozmowie musisz się sam dopominać . Ogólnie nie polecam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw - Pakość

• Jak się pracuje w Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw?

Kandydaci do pracy w Fabryka Maszyn I Urządzeń Do Przemysłu I Górnictwa Odlewnia Żeliwa Noteć Bernard Urbaniak - Skrót - Fabryka Noteć Odlewnia Żeliw napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

2.1/5 Na podstawie 15 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042