Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

Lunder

Pracuje w KRD od ponad roku i nie mogę narzekać - praca, w której można się rozwijać. Warunki są świetne, nie ma na co narzekać. Fakt, nie jest to lekka praca, ale daje satysfakcje.

basia

Z pracy jestem zadowolona, miła atmosfera, bez stresu. Można rozwinąć skrzydła jeśli się tylko sumiennie pracuje. Musze przyznać, że praca nie należy do lekkich, no ale wszędzie trzeba pacować. Ogólnie na plus.

beata

jest bardzo w porzadku. stawiaja na rozwoj pracownika i czesto przechodzimy rozne szkolenia, ja lubie sie ciagle czegos nowego uczyc wiec dla mnie to jak najbardziej na plus

cacy

Praca jak dla mnie jest dobra. pieniądze są przyzwoite i zawsze na czas, przełożeni pomocni, współpracownicy raczej fajnie.

@cacy

Witaj Cacy, niezmiernie się cieszymy, że jesteś zadowolony ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi, dlatego nieustannie staramy się podnosić poziom oferowanego zatrudnienia. Pozdrawiamy Zespół KRD

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Jasiek

Czy jest jakiś powód, że tak ciężko dowiedzieć się o atmosferę w pracy?

aro
@Jasiek

Ciężko? Dwa wpisy niżej ktos pisał, że fajna atmosfera...

karol
@Jasiek

Atmosfera jest mega spoko. na pewno sporo zależy od działu,a le ja się z jakimiś bucami nie spotkałem. Zawsze jest miło:)

@karol

Witaj Karol, dziękujemy za opinię. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby warunki dla naszych pracowników były na jak najwyższym poziomie a praca była rozwojowa na każdej możliwej płaszczyźnie. Pozdrawiamy Zespół KRD

pol

Bardzo dobre miejsce na start. Szybko można się nauczyć jak sie pracuje w takiej dużej firmie i wyrobić opinię na temat tego typu pracy, bo, nie oszukujmy się, nie każdy się odnajdzie. Ja akurat wspomnienia mam bardzo fajne.

@pol

Witaj Pol, dziękujemy za ciepłe słowa uznania. Cieszymy się, że masz pozytywne odczucia odnośnie pracy w naszych murach. Pozdrawiamy Zespół KRD

kokosz

dobra firma, z doświadczeniem, jak ktoś chce pracować w tej branży to na pewno dobre miejsce. z pieniędzmi u nich też ok, jak ktoś pyta o konkrety to warto udać się na rozmowę kwalifikacyjną, spróbować, zapytać. w każdym razie ja jestem zadowolony i polecam. pracuję od ponad roku.

kefir
@kokosz

Dzięki za rzetelną opinię, między innymi dzięki niej będę teraz zasilał Wasze szeregi. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Mam nadzieję, ze tak będzie cały czas :)

kaka

Mam podobne odczucia:)

@kaka

Witaj Kaka, niezmiernie się cieszymy, że jest Pani zadowolona ze współpracy. Komfort pracy naszych pracowników, to dla nas sprawa najwyżej wagi. Pozdrawiamy Zespół KRD

@kefir

Witaj Kefir, jako firma, uważamy, że praca to nie tylko wyniki w statystykach ale także dobra atmosfera i zgrany zespół. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby każdy pracownik czuł się komfortowo a rodzinna atmosfera była wyczuwalna w każdym dziale. Pozdrawiamy Zespół KRD

@kokosz

Witaj Kokosz, cieszymy się, że praca w naszych murach spełnia Twoje oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół KRD

karol

Pracowałem tutaj ponad rok i moim zdaniem wszystko działa w firmie jak należy. Nie miałem na co narzekać.

@karol

Witaj Karol, dziękujemy za pozytywną opinię, cieszymy się, że jako firma spełniliśmy Twoje wymagania. Pozdrawiamy Zespół KRD

bart

Praca jest dobra, nieźle wynagradzana, z ciekawymi szkoleniami. Praca bywa stresująca i nie zawsze jest lekko, ale daje satysfakcję. Ogólnie mogę polecić tę firmę.

@bart

Witaj Bart, dziękujemy za słowa uznania, nieustannie staramy się polepszać panujące warunki pracy a także dbamy o dobrą atmosferę wśród członków zespołów. Pozdrawiamy Zespół KRD

tommy

Bardzo fajna praca na start. Dużo i szybko można się nauczyć i dowiedzieć czy pasuje nam praca w takiej branży. Duża okejka dla firmy ode mnie.

@tommy

Witaj Tommy, dziękujemy za opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy oraz klienci byli zadowoleni na wszystkich płaszczyznach współpracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

dariusz

Firma jest w porządku, klimat w biurze fajny, pieniądze zupełnie przyzwoite.

Shaa
@dariusz

Na jakim stanowisku pracujesz? Czy możesz coś powiedzieć na temat stanowiska specjalisty ds. obsługi Klienta? Na jaką podstawę wynagrodzenia można liczyć? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

@dariusz

Witaj Dariusz, dziękujemy za słowa uznania. Życzymy wielu sukcesów w pracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

momi

Pracuję w tej firmie od ponad roku i przez ten czas wyrobiłem sobie opinię jak najbardizej pozytywną. Atmosfera i przełożeni na plus, pieniądze również.

Shaa
@momi

@momi

Witaj Momi, dziękujemy za pozytywną opinię. Wierzymy, że dobre warunki pracy, atmosfera oraz ciekawe wyzwania pozwolą na stworzenie świetnego zespołu. Pozdrawiamy Zespół KRD

bartecki

Bardzo solidny pracodawca. Pieniądze są w porządku i na czas, przełożeni wymagający, ale "ludzcy" i zawsze pomocni. Jestem zadowolony z pracy w tym miejscu.

mały
@bartecki

Potwierdzam Twoje słowa. Dodatkowo atmosfera bardzo przyjemna

@bartecki

Witaj Bartecki, dziękujemy za opinię. Zadowolenie naszych pracowników to aspekt, do którego przykładamy ogromną wagę i staramy się polepszać warunki pracy, aby każdy był usatysfakcjonowany. Pozdrawiamy Zespół KRD

Czym w Krajowy Rejestr Długów zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Witaj, jako firma oferujemy dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i karty multisport, zniżki do lokali i obiektów sportowych (np. gra w squasha), bony na dzień dziecka, Mikołajki w firmie dla najmłodszych, liczne konkursy z nagrodami dla pracowników, darmowe badania profilaktyczne oraz owocowe wtorki. Pozdrawiamy Zespół KRD

Kamil

Bardzo duży plus za fachową pomoc podczas kontaktu z firmą. Wszystko wyjaśnione jasno i przejrzyście.

@Kamil

Witaj Kamil, dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane usługi były na jak najwyższym poziomie. Pozdrawiamy Zespół KRD

Duże wsparcie dla firm - bardzo przydatna usługa.

Kamil
@Marcin

Narzędzia, które są udostępniane na prawdę pomagają w bieżącej pracy firmy oraz zarządzaniu.

@Marcin

Witaj Marcin, cieszymy się, że pozytywnie oceniasz nasze usługi. Dużą wagę przykładamy do tego, aby narzędzia które udostępniamy działały szybko i były intuicyjne w obsłudze a klienci pozostali zadowoleni. Pozdrawiamy Zespół KRD

@Kamil

Witaj Kamil, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Zadowolenie klientów i pracowników to dla nas bardzo ważny aspekt. Pozdrawiamy Zespół KRD

Urszula

Dzięki KRD wiem, z kim wchodzę w relację biznesową.

Ignacy
@Urszula

Ja również cenię sobie wiedzę nt. aktualnej sytuacji finansowej moich przyszłych kontrahentów. Usługi KRD bardzo w tym pomagają.

@Urszula

Witaj Urszula, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że pozytywnie oceniasz naszą współpracę. Pozdrawiamy Zespół KRD

@Ignacy

Witaj Ignacy, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy klient pozostał usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

Marcel

Pracuję od jakiegoś czasu i nie narzekam. Zarobki jak najbardziej na plus.

@Marcel

Witaj Marcel, serdecznie dziękujemy za słowa uznania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie a każdy pracownik był usatysfakcjonowany ze współpracy. Pozdrawiamy Zespół KRD

Ola

Pozytywna atmosfera w pracy, wsparcie od strony przełożonych. Jednym słowem dobra pracka.

@Ola

Witaj Ola, dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze warunki spełniają Twoje oczekiwania i jesteś usatysfakcjonowany z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół KRD

XXXXX

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na starcie? Na jaką znajomość pojęć powinieniem się przygotować na rozmowę rekrutacyjna?

@XXXXX

Witaj, wszystko jest zależne od doświadczenia oraz posiadanych umiejętności, na aplikowane stanowisko. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w procesie rekrutacji. Pragniemy wspomnieć, że dokładamy wszelkich starań, aby pracownicy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani z oferowanych warunków. Pozdrawiamy Zespół KRD

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów