Krajowy Rejestr Długów

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Krajowy Rejestr Długów

kiki

Ja jestem zadowolona. Pracuje tu od lat. Dużym plusem jest to, ze każdego 10 można przytulic calkiem niezla sumke. A jak braknie to ostatniego wpada podstawa i tez jest git!

szania
@kiki

Praca tutaj to sama przyjemność, a pracowałem już w wielu miejscach i nie było tak różowo. Dobrze wspominam swój team no i preme za winiki - czasami nie małe, ale to trzeba było się jednak trochę postarać ;)

dolas

Ja w firmie jestem dopiero kilka miesięcy, ale póki co mi pasuje wszystko. Na rekrutacji zrobili na mnie fajne wrażenie - wszyscy sympatyczni i konkretni, bez owijania w bawełnę. Pieniądze są zawsze na czas. Co do osób "na górze" to większy kontakt mam z nimi w zasadzie tylko na imprezach integracyjnych, więc ciężko mi ich oceniać, ale wydają się w porządku. No i fajnie, że w piłkarzyki można pograć sobie w przerwie, bo odstresowanie to klucz.

@Sara

Witaj Sara, nie ma powodu do obaw względem rekrutacji oraz pytań. Wszystko zależy od tego na jakie stanowisko aplikujesz a rozmowa ma na celu lepsze zapoznanie się z potencjalnym pracownikiem oraz oszacowanie czy kandydat nadaje się do zadań jakie będa przed nim stawiane. Zwracamy również uwagę na doświadczenie a także na umiejętności miękkie: komunikatywność, otwartość i kreatywność. Pozdrawiamy Zespół KRD

ala

Praca jest w porządku. Wtorki owocowe, czwartki cytrusowe i bistro z całkiem spoko, tanim jedzeniem (menu zależy od dnia). Czegoś można się nauczyć i mieć w CV KRAJOWY Rejestr Długów też nie zaszkodzi (z wielu źródeł dochodzą mnie głosy, że warto). Jest podobno możliwość przebranżowienia się wewnątrz firmy, chociaż ja na razie o tym nie myślę, bo jestem gdzieś na początku łańcucha (niedawno zaczęłam pracę). Jak komuś nie przeszkadza dojazd na Zakrzów to polecam.

Ewelina
@ala

W CV możesz sobie wpisać wszystko co ci się podoba - papier wszystko przyjmie. Składając swoje cv do potencjalnych pracodawców Ja osobiście bym raczej nie wpisała że pracowałam w KRD.

dori

dla mnie całkiem spoko taki dorobek na lato. wyjeżdżam na spokojnie, nie muszę się o nic martwić

@dori

Witaj Dori! Dziękujemy za opinię. Komfortowe warunki naszych pracowników to dla nas priorytetowy aspekt, który staramy się zapewniać. Pozdrawiamy Zespół KRD

WW Nowy wpis

Witam, jak zarabia teraz młodszy specjalista ds. obsługi klienta? w ofercie na stronie jest napisane, że Pracodawca ceni sobie osoby, które maja doświadczenie w telefonicznej obsłudze oraz znają lokalny rynek. czy to zawyży proponowana podstawę?

Nowy wpis

@WW

Dzień dobry, wynagrodzenie na stanowisku młodszego specjalisty ds. obsługi klienta składa się z dwóch części: podstawowej oraz prowizyjnej. Posiadane doświadczenie pozwala szybciej generować większe wynagrodzenie w części prowizyjnej.

Kamil

Praca zdecydowanie na plus - możliwości rozwoju w firmie zdecydowały, że wybrałem pracę w KRD. Benefity takie jak masaże bardzo przydatne na stanowiskach biurowych. Ludzie też świetni - bardzo podoba mi się podejście firmy do nowych pracowników, nie są pozostawieni sami sobie, tylko dba się o ich rozwój jak i jakość usług.

Anteg
@Kamil

A możesz zdradzić jakie jeszcze benefity oprócz masaży mają?

@Anteg

Ja np.., w ogłoszeniu dla serwisanta IT widziałam Squasha, dostęp do Pluralsright i język ang. Ale może to od stanowiska zależy? A ktos wgl pracował na serwisie i mógłby wstępnie polecić? Dużo jest pracy? Jak sie ja tu organizuje?

Marion
@Anteg

Benefitów jest sporo, a masaże to tylko jeden z nich. Firma mocno wspiera pracowników, dla osób, które spodziewają się potomstwa są segregatory Mamy Ginekolog, mamy różne imprezy integracyjne, ale firma też wspomaga różne działania dobroczynne. W firmie bardzo działają na rzecz dobra pracownika.

Ahinn
@Magdalena

Wszystko zależy co uważasz za dużą ilość pracy, ja nie narzekam. Zespół jest świetny, a praca w IT jak to praca w IT, bywają dni, że jest więcej pracy, ale ogólnie nie jest źle + benefity na każdym stanowisku są. Firma mocno dba o pracowników co się ceni, bo nie w każdej firmie miałem takie warunki jak tutaj.

Mania Nowy wpis
@Ahinn

Na każdym są identyczne benefity? rozwinie ktoś aktualna ofertę? czy z czasem dodawane jest cos jeszcze? Drugą kwestią jest ta tematyka odnośnie większej ilości roboty. Jakie projekty są wykonywane i na czym zazwyczaj praca w IT w tym przypadku polega?

Jorek Nowy wpis
@Mania

Raczej benefity są stałe, chociaż firma dba i wysłuchuje swoich pracowników, mamy wiele fajnych akcji z których można skorzystać czy wziąć udział. Jeśli chodzi o IT to wszystko zależy od stanowiska, ale często to praca przy bazach danych, stronach czy przy programowaniu aplikacji.

marek

pracuje juz kilka lat i nie wybieram sie do innej pracy. Super atmosfera i warunki, a co najwazniejsze nie stoje w miejscu

Byqu
@marek

O czyli jest u nich możliwość awansowania?

@Byqu

Tak, w KRD w każdym z działów jest taka możliwość

@Jarmuż

a co z perspektywami na nie? istnieje ograniczenie co do zajmowanych stanowisk? co o dziale IT więcej na ten temat powiecie? jak współpraca zdalna może przebiegać i jakie stanowiska są do objęcia?

Ef

Hej, pracował ktoś w dziale PR i może coś powiedziec na temat pracy w tym dziale? Jest szansa na premie?

Magdalena

pytanie tylko w jakim stopniu osiągalna? :) jakieś konkretne porady odnośnie doświadczenia i specyfiki pracy tutaj? wiadomo ogółem można powiedzieć, że trzeba robić ale to akurat w każdej firmie jest jasne. jeśli o liczebność chodzi to le osób teraz jest na tym dziale i czy tutaj bardziej się rotuje czy powiększa zespół przy naborach?

@Ef

Szansa na premię jest zawsze, akurat KRD to taka firma, że masz sporo opcji rozwoju. Jeśli się nie lenisz i rzeczywiście dobrze wykonujesz swoją pracę to nie ma co się bać o premię

Doradca Klienta

Jedno spotkanie,następnego dnia szkolenie oczywiście bezpłatne o czym dowiedziałem się po szkoleniu w momencie podpisywania umowy.

Doświadczenie zawodowe

Jak jest z pakietem medycznym w Krajowy Rejestr Długów? Można dołączyć rodzinę?

Jarmuż

Każdy pakiet medyczny oferuje możliwośc dołączenia członków rodziny, więc wydaje mi się, że tutaj również będzie można. Warto takie pytanie zadać w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Jolanta

Młodszy administrator bezpieczeństwa poszukiwany z tego co widzę. Myślicie, że jako junior ma się szansę na normalną umowę o pracę od razu czy raczej nie? Wiem, że niektóre firmy dają zlecenie na początek.

Mick
@Jolanta

Spróbować zawsze możesz, ale szczerze to KRD jest legitną firmą, na pewno trafisz u nich lepiej niż np w startupie

@Mick

Skoro już tak zapewniasz, że na pewno lepiej trafi w takiej sytuacji to znasz konkrety odnośnie rzeczywistej pracy na tym stanowisku tu u nich? Jeśli tak, to odniesiesz się do tego jakoś szerzej? Po ile lat ludzie na nim tutaj się zatrudniają?

olo

Teraz dopiero doceniłem tego pracodawce. Obecny to porażka.

@olo

Tego tutaj doceniłeś? A jesteś w stanie jakoś przyrównać w czym na pewno jest lepszy i dlaczego? Tak orientacyjnie? Finanse także w to wchodzą?

olo
@Magdalena

Tak, tego tutaj doceniłem. Wiadomo, że jak człowiek zmienia pracę, to zazwyczaj na lepiej płatną ???? Ale nie to mam na myśli. Sama organizacja pracy jest w KRD na duży plus, w porównaniu z tym, co mam obecnie. O atmosferze w teamie już nawet nie wspomnę. Dodatkowo benefity i możliwości rozwoju są dużo większe, a przynajmniej łatwiejsze do osiągnięcia.

mirrr

Praca jest ok, ale to nie jest branża dla kazdego.. nie rozumiem po co ktoś się przyjmuje by potem narzekać na specyfike pracy...

@mirrr

a wg ciebie dla kogo jest ta praca? pewnie chodzi o to ze trzeba byc mocno odpornym na stres, nie ?

Kiddy
@mirrr

niebawem się wybieram, możesz powiedzieć coś więcej? Trochę mnie uspokoiłeś przyznam, ale może dasz znać, jak się najlepiej przygotować?

@Kiddy

na windykację się wybierasz tutaj czy do innego działu ? przeszedłeś już rekrutację czy dopiero masz zamiar wysłać cv ?

Bari
@Marzena

czy ja wiem, na pewno stres każdemu towarzyszy, zwłaszcza na początku pracy, przede wszystkim komunikatywność w tej pracy jest ważna :)

adikko
@Bari

Zgadzam się, bez komunikacji, to byśmy wszyscy leżeli

@adikko

czyli dość ciężko? a ta komunikacja to jak wygląda, jakie macie środki / kanały do tego? ktokolwiek tym zarządza?

ira

Pracowałem, pracuję i nigdzie się nie wybieram.

doman

Jad dla mnie ok wszystko. W dziale spoko ludzie, praca ciekawa, ogólem ok jest.

regan

Pracuje już kilka lat i to nie jest super łatwa branża. Ale dla kogos kto się w tym "czuje" - polecam. Można sie realizować.

lok

Praca ok, zarobki dobre, stabilne. Ogółem w porządku.

oko

Kiedyś pracowałem tu 5 lat i niczego nie żałuję, szczególnie ze spoko ludziki i dobre premie

domi

Gdzie znajdę informacje o rekrutacji w firmie?

wito

Jak dla mnie w porządku wszystko. Płaca ok, atmosfera w dziale na plus. Ogólnie spoko się pracuje.

Na jakie benefity można liczyć w Krajowy Rejestr Długów?

Jasiu

Benefity są różne - mutlisport, ubezpieczczenie i opieka medyczna. Przed pandemią były też imprezy integracyjne czy zjazdy, ale teraz ostrożnie do tego wracają, mam nadzieję, że niedługo znów potańczymy. Również mamy darmowe masaże co jak pracujesz przy biurku jest mega zaletą. Są też śniadania, ciepłe napoje i owoce, ale to takie standardy. Dużo by wymieniać. Ostatnio rzuciło mi się w oczy, że firma wysyła paczki zdrowotne do osób z covidem, to akurat fajne.

Zofia
@Jasiu

To na prawdę bogaty socjal. A czy na Święta są jakieś premie?

zekin

Jest nowa, bo dopiero 2 miesiące u Was ale chyba zagrzeję tutaj dłużej, bo ludzie są meeega fajni, a praca mi nie przeszkadza

bekin
@zekin

@bekin

A dawno temu pracowałeś? Bo ogólnie brzmi spoko atmosfera jest ważna a co z tymi premiami? Na jakich zasadach i jak duże udawało się wyciągnąć?

heno

Bardzo dobre warunki rozwoju dla osób zainteresowanych branżą windykacyjną.

@heno

No to raczej zapowiada się pozytywnie, a coś więcej na temat tych warunków? Jak to w praktyce wygląda?

gik

Pracuję od 0,5 roku inie było póki co żadnych zgrzytów.

@gik

O to super. Powiesz na jakiej umowie pracujesz? Bo jak pół roku to już pewnie masz za sobą okres próbny. Dostałeś na czas nieokreślony?

Melon

Hej, szykuje się na rozmowę o pracę w KRD, o czym warto pamiętać? O co mogą się pytać?

Johin
@Melon

A na jakie stanowisko? Ogólnie to nie stresuj się, tylko dowiedź się co jest wymagane na Twoim stanowisku, czym zajmuje się firma i na spokojnie. KRD ma świetną ekipę, a rekrutacje nie są takie straszne jak je malują. Powodzenia :)

Melon
@Johin

na stanowisko analityka systemowego, czy mogą pojawić się pytania z zakresu wiedzy o firmie? Ja jednak zdecydowanie znam się na analityce danych, a nie długach :)

John
@Melon

Spokojnie, nie masz się co martwić - ale warto poczytać trochę o firmie, czym się zajmuje, żebyś wiedział gdzie będziesz pracować ;)

Baron
@John

To w KRD mają też stanowiska dla informatyków?

Johin
@Baron

Tak! I to dość sporo, jak szukałem to prócz analityków systemowych są stanowiska dla programistów .net i python, scrum masterów czy nawet serwisantów

@Johin

weryfikują testami jakoś znajomość takiego np. pythona, każa napisać jakaś aplikacje, kawałek kodu ?

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Rejestr Długów - Wrocław

• Jak się pracuje w Krajowy Rejestr Długów?

Zobacz opinie na temat firmy Krajowy Rejestr Długów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krajowy Rejestr Długów?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 52 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krajowy Rejestr Długów?

Kandydaci do pracy w Krajowy Rejestr Długów napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krajowy Rejestr Długów