Profilactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Profilactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.

anonim 2011-03-10 23:37:11
W taki sposób,że zwołali całą firmę na spotkanie podsumowujące rok 2010,a po chwili wszyscy dostali wypowiedzenia,ludzie nie mający honoru,dawni przedstawiciele medyczni ,którzy zaczęli się bawić w prezesów i marnie im to wyszło,ale można było się spodziewać po tzw.\"warszawce\"
PM 2012-02-23 13:52:55
Fatalna firma, kiepskie produkty z którymi w aptece nie powalczysz chyba ,że mama stoi w okienku, zarząd kiepski ale trudno się dziwić osobą które inne firmy położyły na pysk z powodu nieuctwa a teraz chcą się szybko dorobić na badziewiu, firma dla kogoś kto nie ma co do garnka włożyć i te trzy miesiące podratuje go zanim czegoś normalnego nie znajdzie.
Szczerze odradzam firmę Profilactica czyli Service Pharme.
buciek 2016-04-22 21:32:09
Szukałem teraz informacji o Profilactica Pharmaceuticals w google i niestety nic nie znalazłem aktualnego, czy firma w ogóle jeszcze istnieje, bo tu cisza na forum od 3 lat.
Zostaw swoją opinię o Profilactica Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profilactica Pharmaceuticals Sp. z o.o.