Opinie o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego w Kraków

Korzystający

Nie polecam, korzystam kolejny tydzień i moje wrażenia są złe. Ćwiczenia nudne i wcale nie wciągające tak jak przedstawiali to pracownicy tego uniwersytetu.(usunięte przez administratora)

Tito- krakow

Dobrze zainwestowane pieniądze, polecam

michał mielec
@Tito- krakow

dokładnie! Dobrze zainwestowane pieniądze!

Mariusz

Zapisaliśmy syna na kurs skutecznej nauki. Fajnie bo ćwiczy sobie w domu i jak ma pytania kontaktuje się z panią, która zawsze jest pod ręką. Dostał też dodatkowy moduł matematyczny i będziemy rezygnować z korepetycji.

Tadek - Ścinawa.
@Mariusz

Tak właśnie, zindywidualizowanie toku pracy i elastyczność jeśli chodzi o czas nauki. Dwa bardzo ważne, moim zdaniem, aspekty pracy z USKI. Przynajmniej w przypadku mojej córki były one bardzo istotne. Sama decydowała kiedy chce to robić i zawsze mogła liczyć na pomoc opiekuna jeśli było trzeba. Polecam!

Władek.

Potwierdzam. Super sprawa dla dzieciaków z problemami, dysfunkcjami. Mój syn z dysortografią zmagał się bardzo długo i boleśnie. Kurs w USKI sprawił, że zaczął czytać i przestał robić błędy. Polecam!

Janusz
@Władek.

Polecam również . Bardzo ciekawe wyniki w nauce po tych kursach.

Alicja-Katowice

Strzał w 10! Szukaliśmy możliwości rozwoju dla naszego syna.Oferta od USKI spełnia nasze oczekiwania i co najważniejsze syna również.Przekonało nas przede wszystkim indywidualne podejście do kursanta.

Gertruda.
@Alicja-Katowice

Zgadzam się, strzał w 10!. W przypadku mojego dziecka również. Oprócz poprawy wyników i skrócenia czasu pracy, trening USKI pozwolił mu nabrać pewności siebie, co było bardzo ważne przy zmianie szkoły i przenosinach ze wsi do miasta. Polecam!

Miron Pyrzyce
@Alicja-Katowice

Potwierdzam, kurs wycelowany i w wiek dziecka, w jego możliwości i potrzeby. jak to w życiu bywa trafiliśmy do tej szkoły przez przypadek. Bardzo polecam, bo efekty są natychmiastowe.

Mama
@Alicja-Katowice

My zrealizowaliśmy kurs ESSN PRIME. Oceny o 50% w górę czas na naukę obniżony o połowę!!!

Franek
@Alicja-Katowice

Ja robię kurs od kilku miesięcy i jestem mega zadowolony. W domu przed komputerem jak potrzebuje trenerki to pisze na czacie.

Ala
@Alicja-Katowice

Mija właśnie rok jak zapisałam syna na kurs USKI. Jest w tej chwili w klasie ósmej i po problemach z czytaniem ani śladu, a były olbrzymie. Zdiagnozowano w poradni podejrzenie dysleksji, a samo podejrzenie nie dawało mu żadnych przywilejów na egzaminie ósmoklasisty (dali propozycje kolejnych badań a czas uciekał). Szukaliśmy ratunku, bo zajęcia korektywne nic nie dawały. Szczęśliwie trafiliśmy na USKI, ich metody właściwie dokonały cudu. Gorąco polecam bezradnym rodzicom, szukającym pomocy dla swych dzieci!

Dorota - Świdnica.
@Alicja-Katowice

Indywidualne podejście, przemyślane rozwiązania, szybki efekt pracy co działa bardzo mobilizująco i motywująco na dzieciaka. Polecam!

dart
@Alicja-Katowice

krótko i na tamat. bardzo trafna inwestycja. polecam

Sława - Dzierżoniów.
@Alicja-Katowice

Tak właśnie! Indywidualne podejście do ucznia, sprawdzona kadra i lata doświadczeń. To daje efekt! Polecam!

Dorota - Głogów.
@Alicja-Katowice

Oferta rzeczywiście dobra i konkurencyjna. Sprawdziliśmy i porównaliśmy jeszcze 3 inne przed podjęciem decyzji. Decyzji, która okazała się trafiona. Program edukacyjny realizowany przez naszego syna spełnia zarówno nasze jak i jego oczekiwania. Polecam!

Iga-Lubliniec
@Alicja-Katowice

U naszej córki również doskonale sprawdził się kurs od USKI.Nie tylko pod kątem przedmiotów,ale również nabrała większej pewności siebie, ma zdecydowanie lepszą koncentrację oraz samodyscyplinę(a było z tym naprawdę u niej ciężko).

Ela-Cieszyn Nowy wpis
@Alicja-Katowice

Potwierdzam.Kurs działa i dziecko zadowolone.Z małego leniuszka nasz syn stał się odpowiedzialnym i zaangażowanym uczniem. Dużo dało również odpowiednie wsparcie ze strony trenerki.

Marek Nowy wpis
@Alicja-Katowice

Popieram, kursy dopasowane do każdego ucznia - tego zdolnego i tego słabego

Jurek Myślenice Nowy wpis

Dołączam się do pozytywnych opinii o USKI - kursy dopasowane do wszystkich roczników.

tatide

W której klasie syn?

@tatide

14 lat, kurs zaczynał wcześniej.

Jędrek
@Mariusz

Promocje obecnie mają moduł matematyka i angielski za darmo dlatego się zdecydowaliśmy młody bardzo zadowolony wiek 13 lat.

Renata
@Mariusz

Dzięki pełnemu zaangażowaniu mojego Leona i wysokiej jakości materiałom edukacyjnym, również zdecydowałam się zrezygnować z dotychczasowych korepetycji. Kurs w uski okazał się nie niezwykle skuteczny, bo Leon polubił matematykę i ma coraz lepsze oceny.

Krzysztof Poznań
@Mariusz

Kursy online są doskonałe dla mojego zajętego nastolatka. Może uczyć się w swoim tempie.

Czarek.
@Mariusz

Rzeczywiście, ta formuła pracy jest bardzo przemyślana i doskonale się sprawdza. Indywidualny tok nauki, ćwiczeń i wsparcie jeśli tylko jest potrzebne. Polecam!

@Czarek.

Wsparcie jeśli tylko jest potrzebne? Ktoś też pisał, że pani zawsze jest pod ręką jak potrzebna jest pomoc. To w jakich godzinach dziecko może kontaktować się w sprawie pomocy? W jaki sposób ten kontakt się odbywa?

Mama
@Ania

Pani Trener mojego Bartka jest dostępna codziennie i 2x w tygodniu w godzinach popołudniowych, bodajże do 19. W soboty też można się kontaktować

Olek.
@Mariusz

Nauczycielki rzeczywiście bardzo fajne. Zarówno ta stała, która opiekowała się moim synek, jak i te dodatkowe, z którymi kontakt mieliśmy okazjonalnie. Nie było problemu z kontaktem. Dziewczyny zawsze wiedziały o co chodzi i chętnie pomogły. Polecam!

Szczepan
@Mariusz

No własnie czytam opinie i chce się dołączyć do pozytywnej opinii. Wszystko jest jak należy plus i tu duża niespodzianka - dodatkowe lekcje bezpłątnie z matematyki i angielskiego. Z korepetycji zrezygnowaliśmy już

Alexandra Gdańsk
@Mariusz

W przypadku mego syna (8 kl.), kurs również się sprawdza. Początkowo wydawało mi się, że za dużo tego wszystkiego, ale teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że kurs ma bardzo sensowne założenia. Daje niesamowite umiejętności (praca z tekstem, metody na różne przedmioty), a oprócz tego uczeń może korzystać z wielu zajęć dodatkowych z polskiego, matematyki i angielskiego, a to są przecież przedmioty egzaminacyjne.

Seweryn.
@Mariusz

Właśnie ta forma pracy jest super! W pełni elastyczna i nie wymagająca ruszania się z domu. Ogromny plus! Polecam!

Janusz
@Mariusz

Ja też miałem problem z dowożeniem na korepetycje - daleko i drogo. Polecam ćwiczenia w domu pod opieką trenera. Polecam

Ela Kraków
@Janusz

Polecam kursy szczególnie dla uczniów z dysleksją i brakiem koncentracji uwagi. U moich dzieci to zadziałało.

Regina - Świebodzice.
@Mariusz

Rzeczywiście, korepetycje idą z czasem w odstawkę. W przypadku mojego syna było tak samo. Miał matmę i fizykę. Po 4 miesiącach realizacji kursu, stwierdził, że już ich nie potrzebuje, a wyniki oraz opinie nauczycieli to potwierdzały. Też mamy dodatkową matematykę w kursie. Polecam!

syneczek
@Mariusz

Uważam że najważniejszą rzeczą w tym kursie jest pomoc nauczyciela. Motywuje ale tez pokazuje jak sie stać samodzilnym w nauce. Dziękuje Pani Ewie za pomoc

raz
@Krzysztof Poznań

uczyć w swoim tempie ale też w dowolnym czasie i miejscu !!!

Brygida.
@Mariusz

Moja córka dostała moduł z matematyki i drugi z języka angielskiego. Oczywiście oprócz zadań i modułów związanych z usprawnianiem nauki. Bardzo jej się to podoba. Mnie jako rodzicowi zresztą też. Polecam!

Tadek - Ścinawa. Nowy wpis

Wdzięczna Gdynia

Mój syn dzięki kursowi nauczył się czytać. Jest w 4 kl. i jest samodzielnym uczniem. Zanim do tego doszło przeżyliśmy dramat edukacyjny. Były diagnozy, korepetycje, korektywa i na końcu wielkie nic. Potem kilka miesięcy kursu i stał się cud! Oczywiście rolę cudotwórczyni przypisała sobie wychowawczyni, mimo że jej czary sprowadzały się tylko do uświadamiania nam rodzicom, że czytanie to fundament, którego nasz syn nie posiada. Tak się przejęliśmy tą błyskotliwą diagnozą, że zapisaliśmy synka do USKI.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa przez telefon - umówienie na rozmowę na żywo - wyjście w teren - szkolenie - praca w terenie

Ogólne sprzedażowe, pytanie o dostępność zawodową. Praca w elastycznym wymiarze duży plus! Wysokie zarobki prowizyjne!

Tito- krakow

Dobrze zainwestowane pieniądze, polecam

Jan
@Tito- krakow

Zgadzam się z opinią. Moje dziecko nie musi korzystać z korepetycji

zadowolony
@Tito- krakow

Popieram opinię - to jest to, co dałem mojemu dziecku

Dokładnie. Super kurs

na
@Tito- krakow

również przyłączam się do wyżej napisanych treści - warto - działa

Marek - Kłodzko.
@na

Bardzo dobrze zainwestowane pieniądze! Polecam!!!

Belfer
@Tito- krakow

Program jest super, rozwija umiejętności edukacyjne mojej córki. Czyta szybciej, rozumie więcej!! Jestem nauczycielem,ale nie widziałam jak poprawić sprawność czytania,a to podstawowa umiejętność w szkole.

Miła
@Tito- krakow

bardzo przyczyniła się szkoła do rozwoju moim dzieci!

Basia
@Tito- krakow

Dzięki USKI Polska moje dziecko stało się bardziej samodzielne w nauce. Bezpłatna lekcja pokazowa była świetnym wprowadzeniem!

Krzysztof
@Tito- krakow

Platforma e-learningowa USKI jest intuicyjna i pełna wartościowych materiałów. Widzę znaczącą poprawę w wynikach mojego syna.

Rodzic z Poznania
@Tito- krakow

Polecam, moje dziecko nauczyło się szybko czytać i nie jest już zmęczone nauką!

Kredka
@Tito- krakow

Cieszę się, że mogłam dostarczyć mojemu dziecku tak wartościowe narzędzie do nauki i rozwoju. Polecam ten kurs wszystkim rodzicom, którzy chcą inwestować w edukację swoich dzieci.

Patrycja
@Tito- krakow

Trenerzy w USKI są naprawdę zaangażowani i pomagają mojej córce znaleźć najlepszą metodę nauki.

@Tito- krakow

Również jestem w gronie zadowolonych. Rzeczywiście mają metody na wszystkie przedmioty, a efekty pojawiają się bardzo szybko.

Teresa
@na

W tamtym miesiacu był u mnie Pan na lekcji pokazowej. Pełna kultura, przecudowne podejście do moich dzieciaków. Od razu złapali kontakt. Wykupiłam 3 kursy dla najstarszego nastolatka, średniego 2 klasa SP i przedszkolaka 6 lat. Chłopcy są zadowoleni i nareszcie spędzają czas na czymś pożytecznym. Widzę również że średni zaczyna a sięgać po ksiazki. Zdecydowanie był to dla mnie strzał w dziesiątkę.

Szczepan
@Tito- krakow

Ja również dołączam się do tej opinii. Miesięczna opłata niewielka a efekty zadziwiające, choć właściwie wszystko co powiedziałprzedstawiciel się potwierdza więc tak jak być powinno

Fryderyk
@Tito- krakow

Też jestem zadowolony z inwestycji. Kurs wyeliminował wszystkie korepetycje, na które w sumie wydaliśmy masę pieniędzy. Forma kursu też okazała się o wiele bardziej atrakcyjna dla syna, a dla nas rodziców, bardzo wygodna. Tak jak początkowo byłem sceptykiem, tak z czasem, stałem się fanem kursu online.

Zeniu.
@Tito- krakow

Dobra inwestycja w przyszłość dziecka i spokój rodzica. Polecam!

@Tito- krakow

Szkoła z tego co widzę istnieje ponad 20 lat . Myślę , że nie utrzymała by się na rynku gdyby nie mieli wyników w postaci zadowolonych uczniów i rodziców

@Tito- krakow

Tak właśnie, dobrze zainwestowane pieniądze! I nie jest to inwestycja do końca klasy 8-mej, do matury, czy końca studiów, tylko do końca życia. Tego typu umiejętności są i będą coraz bardziej ważne oraz pożądane na rynku pracy. Inwestując teraz w swoje dziecko dałem mu narzędzia, które nigdy się nie przeterminują, nie stracą na wartości. Wręcz przeciwnie, będą coraz bardziej w cenie. Polecam!

Łucja.
@Tito- krakow

Dobrze zainwestowane pieniądze, zgadzam się. Zainwestowane w przyszłość dziecka i spokój rodzica. Polecam!

Daro.
@Tito- krakow

Potwierdzam, dobra i trafiona inwestycja. Długoterminowa w przypadku rodzica, raz zainwestowane pieniądze pracują do końca edukacji dziecka i bezterminowa w przypadku ucznia, raz wypracowane umiejętności nie zanikają, zostają do końca życia. Polecam!

bieszczader
@Tito- krakow

Witajcie . Mój syn również ukończył waszą szkołę i jestem bardzo zadowolony z efektów które widzę u dziecka . Zastanawiam się tylko dlaczego takie przedmiotu nie ma w szkole .... Polecam

Lidka
@Tito- krakow

Z perspektywy rodzicaabsolwenta USKI, którym właśnie została moja córka, potwierdzam, dobrze zainwestowane pieniądze! Polecam!

Ewa - Złotoryja.
@Tito- krakow

Dobrze zainwestowane pieniądze! Dla rodzica. Fajna zabawa i efekty dla dziecka. Satysfakcja dla wszystkich. Polecam!

michał mielec
@Tito- krakow

dokładnie! Dobrze zainwestowane pieniądze!

Tomasz Szpak

Ukończyliśmy grę edukacyjną malygeniusz.pl jest to rewelacja. Co najważniejsze dziecko nasze zyskało przewagę na starcie edukacji.

Vera Police

Moja córka właśnie skończyła kurs, jest w tej chwili w 4 klasie i bardzo żałuję, że nie weszliśmy w to wcześniej. Metody, które w konsekwencji absolutnie usamodzielniły moją córkę, są na prawdę rewolucyjne i jednocześnie bardzo przyjazne dla dziecka. Opieka dydaktyczna dostosowana do potrzeb dziecka, co też jest istotne.

Adam.
@Vera Police

Potwierdzam. Metody naprawdę świetne i bardo nowoczesne. Przemyślane oraz dostosowane do potrzeb i możliwości dziecka. Można zacząć w klasie 4, można później. Wcześniej pewnie też. Mój syn zaczął w klasie 7. Wcześniej nie miał potrzeby aby się wspomagać. Klasa 7 natomiast była szokiem od samego początku. Wzrost ilości materiału, nauki, okazał się być zdecydowanie powyżej naszych wyobrażeń. Polecam!

Jola - Trzebnica.
@Vera Police

4,5, 6 klasa, albo jeszcze później. Mniej ważne moim zdaniem kiedy. Wg mnie zależy to w dużym stopniu od dziecka. Ważne żeby to zrobić. Mogą pewnie być lepsze i gorsze momenty, ale żaden nie będzie zły. Polecam!

Krystyna Goleniów

Szukaliśmy wsparcia z matematyki i właściwie do USKI trafiliśmy przez przypadek, ale jak to w życiu bywa, przypadek wniósł w nasze życie rewolucyjną pozytywną zmianę i to nie tylko z matematyki. Nastąpił wszechstronny rozwój syna plus fantastyczna samodzielność i wysoka samoocena, z czym był największy problem.

Hanka Koszalin

Bardzo wysoko oceniam kursy USKI. Mam dwoje dzieci, jedno jest jeszcze uczestnikiem, drugie jest już po. Efekty są zdumiewające, szczególnie technika pracy z tekstem uległa niesamowitej poprawie, właściwie śmiało mogę stwierdzić, że nastąpiła rewolucyjna zmiana.

Klaudia - Świdnica.
@Hanka Koszalin

Potwierdzam! Rewolucja jeśli chodzi o czytanie! Tempo i jakość czytania, rozumienia tekstu, ale też chęci do czytania! Polecam!

Sławek - Wołów.

Serdecznie polecam wszystkim uczniom, którzy mają problemy w szkole lub nie mają i nadal nie chcą ich mieć. Polecam wszystkim rodzicom, którzy chcieliby aby ich dzieci uczyły się samodzielnie i skutecznie. Aby czytały, były kreatywne, pozbyły się stresu i potrafiły się skupić. To działa. Nie trzeba wiele, wystarczy trochę poćwiczyć.

Aśka
@Sławek - Wołów.

Potwierdzam, że działa. "Testujemy" już piąty miesiąc na swoim pacholęciu i wyniki są widoczne gołym okiem. Nie zależało nam aby z naszego szóstoklasity ktoś zrobił naukowca, ale na tym, by stał się samodzielny i mamy to.

Ula.
@Sławek - Wołów.

No właśnie, samodzielność! Tak pożądana przez rodziców i zarazem tak rzadka wśród dzieci. Też musieliśmy siedzieć z "naszym orłem" i "popychać" żeby cokolwiek szło do przodu. Kurs w USKI sprawił, że zaczął mieć lepsze wyniki. Widząc to zaczął uczyć się chętniej i przestał się oglądać czy ktoś z nim siądzie. Daje radę, siada i robi sam. I o to chodziło! Polecam!

rzeszowianka
@Sławek - Wołów.

tak dalej. tradycyjna szkoła tylko wymaga ale nie pokazuje jak się uczyć. dzięki uski

jacuś
@Sławek - Wołów.

Ja również potwierdzam skuteczność tych metod. POLECAM

Jarosław
@Sławek - Wołów.

Ja polecam dlatego, że syn nie miał trudności z nauką do 6 klasy a od 7 zaczęły się schody. Zapisaliśmy go na kurs w połowie 7 klasy i od tego czasu jak ręką odjął, nie dość że wyniki się poprawiły to jeszcze zaczął się samodzielnie uczyć bez pomocy żony czy mojej

Alina - Wrocław.
@Sławek - Wołów.

Zgadzam się, jest to pomysł dla dobrych i słabszych uczniów. Dla każdego. Ćwiczymy i mamy efekty. Efekty, które widać i to dość szybko widać. Polecam!

Tina - Wrocław.
@Sławek - Wołów.

Zgadzam się i potwierdzam, trening przynosi efekty. Praktyka przekłada się na wynik, skrócenie czasu pracy, lepsze oceny. Polecam!

roksi
@Sławek - Wołów.

dokładnie , masz racje. ja sam przechodziłem ten kurs i wystarczy ćwiczyć. reszta przychodzi sama !!!

Karina - Lubiąż.
@Sławek - Wołów.

Działa! Te metody, ten program, programy są rzeczywiście skuteczne. Polecam dla każdego ucznia, dziecka, dorosłego. Przyda się w szkole, może przydać się w pracy. Warto zainwestować trochę czasu i pieniędzy w rozwój swojego dziecka lub rozwój własny. Z całą pewnością inwestycja ta zaprocentuje i się zwróci!

Jacek - Kąty Wrocławskie
@Sławek - Wołów.

Samodzielność, skuteczność, efektywność. Cechy, których nabiera dziecko po skończeniu kursu w USKI. Polecam!

Leszek z wybrzeża

Jest to jeden z nielicznych kursów, który spełnił moje oczekiwania jako rodzica, a przy okazji również mojej córki, prawie absolwentki Strefy Skutecznej Nauki. Oprócz scenariuszowych zajęć córka ma do dyspozycji cały wachlarz, webinarów, w których chętnie uczestniczy, bo jak mówi, czuje się na nich jak studentka.

F22
@Leszek z wybrzeża

Syn skorzystał i skończył kurs Kraina Smoków - nauka przez zabawę. Polecam również.

Antoni
@Leszek z wybrzeża

Moja opinia jest podobna. Korzystaliśmy z wielu różnych zajęć i czasem było dobrze a czasem tak sobie. Tutaj nie ma się do czego doczepić

Dagmara.
@Leszek z wybrzeża

Potwierdzam, webinary to świetna rzecz. Wartość dodana do kursu. Wcześniej chyba nie spotykana w przypadku tego typu, czy podobnych kursów. Uzupełniają, poszerzają to co uczeń robi na kursie i stanowią fajne urozmaicenie pracy jeśli chodzi o formę. Mojemu synowi bardzo się to podoba.

Bronka
@Leszek z wybrzeża

Jutro zapisuję drugie dziecko na kurs USKI, nie pytam o radę, bo na bazie doświadczeń ze starszą córką wiem, że jest to jeden z lepszych prezentów, na który się rzucam dla mych dzieci.

Leon.
@Leszek z wybrzeża

To właśnie na pewno trzeba podkreślić - szeroka oferta usług oraz opieki po przystąpieniu do realizacji danego kursu. To nie tylko ćwiczenia czy zadania, które można rozwiązywać, robić na platformie, ale właśnie kontakt z trenerem i webinary, które są super dodatkiem do kursu. Nie spotkałem się gdzie indziej z czymś takim. Polecam!

Klara
@Leszek z wybrzeża

Moje oczekiwania też spełnił. Mojego dziecka również. Fajny pomysł, dobra realizacja. Polecam!

robercik
@Leszek z wybrzeża

Córka chodziła na kurs przez rok czasu. Wyniki śa świetne , więc jeśli ktoś ma ochotę zainwestować w swoje dziecko- WARTO

rosły
@Leszek z wybrzeża

Pięknie USKI Polska . Jeśli tak ma wyglądać pomoc dla dzieci to tylko bić brawo !!! Pomoc od nauczyciela była właściwie nieoceniona !!! Polecę każdemu

Agata - Prochowice.
@Leszek z wybrzeża

Tak właśnie! Zajęcia webinarowe to kolejny walor i plus nauki z USKI. W ofertach, propozycjach innych szkół nie spotkałam się z czymś takim. Wartość dodana. I to duża! Do tego bez żadnych dodatkowych kosztów. Polecam!

Edi Police
@Leszek z wybrzeża

U nas podłączyła się cała rodzina, zarówno pod kurs jak i webinary, mnie szczególnie przypadły do gustu te z polskiego, z przyjemnością służę za dobry przykład dla dzieci.

Iza Pomorze

Pół roku kursu za nami, efekty pojawiły się gdzieś po 2 miesiącach. Najważniejsze dla mnie, że córka czuje się zaopiekowana. Możliwość kontaktu z trenerką dwa razy w tygodniu bardzo ją ustabilizowała i czasowo i emocjonalnie. Jeszcze trochę przed córką, ale moja opinia o kursie już dzisiaj jest bardzo pozytywna. Mocno polecam.

Karo ze Szczecina

W samych superlatywach opiniuję kursy USKI. Mam dwoje dzieci, które już finiszują i efekty są zdumiewające. Sama też jestem po kursie błyskawicznego czytania, ale to było dawno temu i metody mniej wciągające. W każdym razie - moje dzieci są lepsze ode mnie.

Seba Tarnów

Witam, napiszę krótko - dajcie szanse swoim dzieciom skorzystać z takich kursów w USKI. Rewelacja, to XXI wiek. Polecam.

Renata

Dzień dobry szukają telemarketera. Skoro obowiązkiem jest umawianie spotkań z zainteresowanymi klientami dla zespołu handlowego, to nie trzeba na własną rękę pozyskiwać klientów telefonicznie?

Stanisław Poznań

NIestamowite jest to, że po 1-2 miesiącach widać efekty gołym okiem. Syn poprawił wyniki w szkole oraz chętniej uczy sie i czyta

Amafort111

NIE POLECAM!!! Nie nauczyło mnie to niczego. Strasznie żałuję, że z tego skorzystałam. OGROMNA STRATA PIENIEDZY. Tyle pieniędzy nie jest tego wogóle warte. Wydaje się, że fajne, ale naprawdę oni naciągają tylko na pieniądze. Przykro mi jest, że akurat tyle pieniędzy straciłam za nic, nic mnie to nie nauczyło. Ćwiczenia Nie są ciekawe, myślałam, że będę miała kontakt z trenerką, natomiast ani razu z nią nie rozmawiałam. OGROMNE ZDRAJSTWO PIENIEDZY.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego prowadzi aktualnie rekrutację i z tego co wiem, to oferują 3200 i Obsługa Klienta. Czy oferowane są premie? Na jakich zasadach?

Ewa Tychy

Bardzo zachęcająca forma kursu a do tego świetne wsparcie trenerki.Syn jest bardzo zadowolony z zajęć na platformie.

Irek

W przypadku mojego syna kurs również się sprawdził. Na przełomie liceum i studiów. Zatem stosunkowo późno, porównując do tego co tu wyczytałem. Efekt po kursie, porównując do tego co było przed, był wyraźnie widoczny. Polecam!

Iga - Dzierżoniów.
@Irek

W przypadku mojej córki również na plus! Realizacja w 5 i 6 klasie szkoły podstawowej. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego - Kraków

• Jak się pracuje w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Zobacz opinie na temat firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 27 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego?

Kandydaci do pracy w Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego